Öneri Bluetooth kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var

Bu konuyu okuyanlar

DryChicken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Bütçe:450₺
iPhone kullanıyorum. Kulakiçi silikonlu kulaklık arıyorum. Geçmiş zamanlarda anker q10 almıştım dip ses sorunu olduğu için pişman oldum anker markasına uzağım o yüzden.

Aklımdaki modeller: xiaomi redmi buds 3 lite (299₺)
Qcy t13 (240₺)
Bu modellerde dip ses sorununa dair herhangi bir yorum bulamadım ama sizce ne tercih etmeliyim veya varsa başka öneriniz alırım. Müzik dinlemek için istiyorum bir de dip ses cızırtı vs. olan modellerden olmasın. Şimdiden teşekkürler.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO

Güncel olarak kullandığım kulaklık. Android ile kullanıyorum. Bağlantıda hafif gecikme oluyor. Ayrıca bir şey çalmadığı zaman kulaklık ses vermiyor, yani dip ses duymanı engelliyor.

DryChicken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO

Güncel olarak kullandığım kulaklık. Android ile kullanıyorum. Bağlantıda hafif gecikme oluyor. Ayrıca bir şey çalmadığı zaman kulaklık ses vermiyor, yani dip ses duymanı engelliyor.
Babama bu kulaklıktan aldık biraz büyük geliyo kulağıma bir de fiyatı 800 e çıkmış ben çok kullanamadım yani.
Sound liberty 79 pro nasıldır acaba uzun çubuğu olan kulaklıklardan istemiyorum aslında ama mecbur kalırsam t13 alacağım. İkisi arasında gidip geliyorum şuan

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
oppo enco air ama malesef fiyatı 900 tl yanlız çok ama çok iyi ve kaliteli.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Babama bu kulaklıktan aldık biraz büyük geliyo kulağıma bir de fiyatı 800 e çıkmış ben çok kullanamadım yani.
Sound liberty 79 pro nasıldır acaba uzun çubuğu olan kulaklıklardan istemiyorum aslında ama mecbur kalırsam t13 alacağım. İkisi arasında gidip geliyorum şuan
Diğer modeli bilmiyorum da 53 pronun beyaz versiyonu 450tl attığım linkte. İçinde gelen silikonlarla kendine göre ayarlayabilirsin.

DryChicken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22