Öneri Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

lupussss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi günler, günde ortalama 2 - 3 saat iş olarak konuşma yapmaktayım, konuşma esnasında sesin anlaşılmaması yada boğuk olmayacak mikrofon konusunda sorun yaşamayacağım Bluetooth kulaklık arıyorum, telefonum İPhone ama airpodsların inceleme videolarını izlediğimde mikrofon olarak kafamda soru işareti oluştu, 10000 TL ye kadar bütçe olabilir… Yardımcı olursanız sevinirim …

Son düzenleyen moderatör:

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Herkese iyi günler, günde ortalama 2 - 3 saat iş olarak konuşma yapmaktayım, konuşma esnasında sesin anlaşılmaması yada boğuk olmayacak mikrofon konusunda sorun yaşamayacağım Bluetooth kulaklık arıyorum, telefonum İPhone ama airpodsların inceleme videolarını izlediğimde mikrofon olarak kafamda soru işareti oluştu, 10000 TL ye kadar bütçe olabilir… Yardımcı olursanız sevinirim …
Enes Özen’in YouTube kanalını bir incele. Epey bir kulaklık inceleme ve karşılaştırma videosu var.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Vestel al derim ben aldım memnunum

Son mesajlar