Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Jobberwocka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaliteli bir kulaklık arıyorum.Her türlü öneriye açığım.Bütçe olarak belirlediğim bir fiyat aralığı yok.Ses kalitesi yüksek olsun yeter.

Reaksiyon puanı
5,172
Cahil insanların saçma sapan önerilerinden nefret ediyorum. Adam diyor ki bütçenin ucu açık siz 600tl lik ortalama 90$ lık kulaklık öneriyorsunuz. Yanlış anlamayın ancak düzgün bir bt kulaklık 200$ dan başlar.

Buyur hocam Sennheiser PXC 550 nin üzerine bt zor bulursun.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bütçenin ucu açıkken önerdiğin ürün en pahalı ürün değilse gene bütçeyi kısıtlamış olursun. Biri bütçenin ucu açık demesi ona şu fiyata bir şey öneremeyeceğin manasına gelmiyor. Ortalama 90 dolarlık bir kulaklık da iş görür. Tabi konu sahibinin önceden ne kullandığını ona göre ne iyi bilmiyorum, siz de bilmiyorsunuz. Birine düzgün ve daha iyi bir kulaklık önerilecekse önceden ne kullandığ bilinmeli, haksız mıyım?
Siz kalkmış ucu açık bütçeyi düzgün olmayan bir kulaklıkla kısıtladığımı söylüyorsunuz. Öyle böyle başkalarına yorum yapmak yerine direk öneri yapın hocam. Tabi gördüğüniz yanlışları düzelteceksiniz ama böyle saçma nedenlerle düzeltmeye kalkmayın kimseyi.

Reaksiyon puanı
5,172
Bütçenin ucu açıkken önerdiğin ürün en pahalı ürün değilse gene bütçeyi kısıtlamış olursun. Biri bütçenin ucu açık demesi ona şu fiyata bir şey öneremeyeceğin manasına gelmiyor. Ortalama 90 dolarlık bir kulaklık da iş görür. Tabi konu sahibinin önceden ne kullandığını ona göre ne iyi bilmiyorum, siz de bilmiyorsunuz. Birine düzgün ve daha iyi bir kulaklık önerilecekse önceden ne kullandığ bilinmeli, haksız mıyım?
Siz kalkmış ucu açık bütçeyi düzgün olmayan bir kulaklıkla kısıtladığımı söylüyorsunuz. Öyle böyle başkalarına yorum yapmak yerine direk öneri yapın hocam. Tabi gördüğüniz yanlışları düzelteceksiniz ama böyle saçma nedenlerle düzeltmeye kalkmayın kimseyi.
Konu sahibine ait olan "Ses kalitesi yüksek olsun" ve "bluetooth kulaklık önerisi" düşünürsek ve ortalama ses kalitesi olarak fiyatının hakkını veren 60$ lık bir kulaklığı baz alırsak ve arkadaşın bütcenin ucunun açık olduğunuda düsünürsek malesef ki sizin önerdiğiniz kulaklık "ses kalitesi yüksek olsun" ibaresine uymuyor. Yanlış anlamayın ancak önerdiğiniz kulaklığı deneyimleyen biri olarak denediğim pek çok 50$ bandındaki iemin bu kulaklıkdan daha iyi ses verdiğini gördüm.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
PicsArt_12-02-12.51.45.jpg

Daha yeni iki tane kulak içi bluetooth kulaklık aldım 50 Tl dedi 40a aldım sesleri hiçte kısık değil hatta kendi orjinal kablolu kulalakligina göre daha yüksek ses veriyor, ve ses kalitesi mükemmel çıktı, baslar felan tıpkı ses sistemi gibi şaka değil, ben müzik konusunda öyle kolay kolay kulaklık beğenmem, kutusunu attım markasını unuttum mıknatıslı kısımda E harfi var çin malı, müzik dinlerken 3 saat felan yetiyor

Son düzenleme:

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Konu sahibine ait olan "Ses kalitesi yüksek olsun" ve "bluetooth kulaklık önerisi" düşünürsek ve ortalama ses kalitesi olarak fiyatının hakkını veren 60$ lık bir kulaklığı baz alırsak ve arkadaşın bütcenin ucunun açık olduğunuda düsünürsek malesef ki sizin önerdiğiniz kulaklık "ses kalitesi yüksek olsun" ibaresine uymuyor. Yanlış anlamayın ancak önerdiğiniz kulaklığı deneyimleyen biri olarak denediğim pek çok 50$ bandındaki iemin bu kulaklıkdan daha iyi ses verdiğini gördüm.
Önerim yanlış olabilir. İncelemlerine bakmıştım, fena değildi. Daha iyisi vardır aynı fiyata, olabilir. Niye önermişim bilmiyorum. Önerdiğim ürünü eleştirirseniz haklısınız hocam. Ancak dediğim gibi. Ucu açık olması böyle kulaklık önerilmemesi için bir sebep değil dediğinizin akisene.
"Ses kalitesi yüksek olsun" ve "bluetooth kulaklık önerisi"
Bunlar daha önceden kullandığı kulaklıklara bağlı.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Cahil insanların saçma sapan önerilerinden nefret ediyorum. Adam diyor ki bütçenin ucu açık siz 600tl lik ortalama 90$ lık kulaklık öneriyorsunuz. Yanlış anlamayın ancak düzgün bir bt kulaklık 200$ dan başlar.

Buyur hocam Sennheiser PXC 550 nin üzerine bt zor bulursun.
270 tlye aldığım wh ch500 den çok şükür memnunum ne 200 doları ya

Reaksiyon puanı
5,172
270 tlye aldığım wh ch500 den çok şükür memnunum ne 200 doları ya
Bu konuda ne kadar kendimi anlatmaya çalışsamda anlatamayacağım malum dolar 5 tl.

Eğer bt kulaklıkları kategorilendirrirsek 0-99$ arası giriş 100-200$ arası orta 200$ ve üstü üst seviyeye giriyor. Bende arkadaşa isteği üzerine üst segmentten düzgün bir bt kulaklık önerdim.

ismailerzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamun aleykum ben huawei B5 aldım türkçe dil desteği yok yardımcı olabilir misin cvp. bekliyorum

ismailerzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanmasıni bilmiyorum ki sen yazabilir misin benim adıma

ismailerzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamun aleykum kardeşim yardımcı olabilir misin ben huawei B5 aldım ama türkçe dil desteği yok nasıl yapabilirim yardımcı olursan sevinirim format yada yazılım nerde bulabilirim telefonla uyuşmuyor illa telefon ingilizce olacak başka yolu yok mu tel 0541 518 58 81 whatshaptan yazabilirsin