Soru Bluetooth kulaklık önerir misiniz?

emin6372

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kulak içi Bluetooth kulaklık arıyorum, sesi boğuk olmayan, müziği net kalitede veren bir kulaklık. Önceden edifier X3s kullanmıştım, sesi boğuk geliyordu müzik sesi alttan geliyordu ekolayzır ile kurcalayıp biraz dengelemiştim, bununla uğraşmak istemiyorum. Rica edersem bir kulaklık önerir misiniz? Bütçe 1500TL.

muroyint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
bimde satılanlar iyi youtube da videoları var

vigilantemre

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,931
Çok kulaklık kullanmadığım için çeşitli tavsiyeler veremem ama ben şu anda Nothing Ear 2 kullanıyorum, kurulum sırasında kulağınıza göre ses testi yapıp sizin için en iyi frekansları sunuyor, ayrıca çok sağlam gürültü engellemesi var, ses kalitesi mükemmel, ChatGPT'yi sesli asistan olarak kullanabiliyorsunuz, sıkarak kontrol etme, şeffaf mod, kulaklık ucu uyum testi falan, var da var. Bütçenizi artırabilirseniz kesinlikle tavsiyemdir, şu anda 3500 TL civarında bulunabiliyor.

emin6372

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok kulaklık kullanmadığım için çeşitli tavsiyeler veremem ama ben şu anda Nothing Ear 2 kullanıyorum, kurulum sırasında kulağınıza göre ses testi yapıp sizin için en iyi frekansları sunuyor, ayrıca çok sağlam gürültü engellemesi var, ses kalitesi mükemmel, ChatGPT'yi sesli asistan olarak kullanabiliyorsunuz, sıkarak kontrol etme, şeffaf mod, kulaklık ucu uyum testi falan, var da var. Bütçenizi artırabilirseniz kesinlikle tavsiyemdir, şu anda 3500 TL civarında bulunabiliyor.
Hocam teşekkürler, bütçem 3500 lere çıksa sennheisere bakarım direk ama durum bu