Bu konuyu okuyanlar

bthnkck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba,

Öncelikle MSİ B450M PRO-VDH model anakarta sahibim ve bluetooth özelliği maalesef bulunmuyor.

XBOX ONE S gamepad almak istiyorum. Bağlantı, gecikme vs. sorunlar yaşamayacağım bir aparat lazım.

Teşekkürler.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu arada Bluetooth ile çok hızlı ve az gecikme süresi almak zor oluyor o yüzden pcye kablosuz usb adaptörü alman lazım.

bthnkck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Merhaba,

Öncelikle MSİ B450M PRO-VDH model anakarta sahibim ve bluetooth özelliği maalesef bulunmuyor.

XBOX ONE S gamepad almak istiyorum. Bağlantı, gecikme vs. sorunlar yaşamayacağım bir aparat lazım.

Teşekkürler.
Usb şeklinde blutooth satılıyor

bthnkck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
13 Aralık 2016'da 188,30 TL'ye almışım. Şu an 300'e yakın. Wifi olayını kabloluya bağlama bence. Bu bakımdan hep wifi+bluetooth destekli anakart alınmasını tavsiye ediyorum. Karar senin. Kolay gelsin.

ASUS PCE-AC55BT B1 dahili WLAN/Bluetooth 1167 Mbit/s 90IG02Q1-MM0R10 Router - Nanokatalog
Almaya karar versem bile nanokatalog sitesi üzerinden almayacağım kesin. 23 gün para iadesi bekledim :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Usb şeklinde blutooth satılıyor
Biliyorum ama piyasada 10 TL olanı da var 100 TL olanı da.

Bir arkadaşım logilink önermişti nasıldır sizce ?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
142
Orasını bilmiyorum. Güvendiğin bir yerden al birkaç taksitle. Çook memnun kalmasam kesinlikle önermezdim. Şimdi pişman oldum 2-3 tane almadığıma. Yalnız genel olarak tükenmiş bir ürün sanırım.

PCE-AC55BT | Ağ Ürünleri | ASUS Türkiye

Resmi sitenin belirttiği yerde bile tükenmiş.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Almaya karar versem bile nanokatalog sitesi üzerinden almayacağım kesin. 23 gün para iadesi bekledim :D

Biliyorum ama piyasada 10 TL olanı da var 100 TL olanı da.

Bir arkadaşım logilink önermişti nasıldır sizce ?
Asus'un kinde bir problem yaşadığında götürebileceğin teknik servis var. Diğerinde resmi olarak yok.

Son mesajlar