Bluestacks Google Play Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

feyziergezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Genel olarak yüklenmesinde takıntı yaşanmış programı kurdum sıkıntı yoktu program açıldı mevcut google hesabıma gırıs yaptım tam storeden uygulama ındırcem
resimde görmüş olduğunuz hatayı aldım. Forumlarda hesabı kaldır vs vs. kaldırdım tekrar giriş yaptım nafile acaba mevcut hesaptamı sıkıntı cıkarıyor dıye yenı bır hesap olusturdum aynı hatayı ondada aldım ayarlardan hesaplara gırdıgımde senkronıze edemiyor sorunu var sanırım buna bağlı indirmiyor :S varmı yardım edicek çok sinir bozucu bır durum :mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Programın bulut bağlantısıyla sorun cozuldu aynı sıkıntıyı yasıyanlar ıcın bulut baglantısı kısmına gırın programdan emaıl adresı vs ıstıcek onları yazın sonra android telefonunuzdan google play storeden bluestacks cloud.. yazan proıgramı ındırın pcnıze yukledınız program sıze sıfre verıyo onu telefonun programına gırın sonra ordakı yuklu oyunlarınızı programana gonderebılıyorsunuz andorıd telefonu olmayanlar androidi denemek ıstıyenler ıcın boyle bı sorun cıkarsa bulut baglantısını kullanamıcakları ıcın bu yontem olmucaktır malesef.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Clash of clans ı indirmeye bluestacs android seviyesi izin vermiyor ne yapmalıyım