Bluesound 1 GB MP4 player ile ilgili

Bu konuyu okuyanlar

santigado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

2-3 hafta kadar önce bluesound 1 GB MP4 player aldım. Müziklerde sorunsuz dinleyebiliyorum ancak video olarak sadece amv formatındaki videoları oynatabiliyor. :(Oysa alırken avi, mp4 gibi formatları desteklediğini söylemişlerdir ki ürününde adı mp4 player ise mp4 desteklememesi/oynatmaması biraz garip değil mi? :L

Aldığım yere sordum ancak aldığım cevaplar "bilemiyoruz, oynatması lazım..." gibi başından savma cevaplar veriyorlar. %(

Acaba bu cihazda ( bluesound 1 gb mp4 player ) bu durum normal mi? yoksa sadece bendemi bu sorun var? :L

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Tamam işte.Müzikçalarınız Mpeg4amv kodlamasını destekliyor.yani mp4 destekli sorun nedir ki?

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım onlar fason cihazz sen .mp4 kodlamısını oynatsın iytiyorsun ama o .amv dosyalarını oynatıyorr bunun için bir çözümm yok videolarını amv formatınaa dönüştürerek at...Yazılımın yoksa google amv converter yaz indirr

santigado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sinan_253 dedi ki:
Arkadaşım onlar fason cihazz sen .mp4 kodlamısını oynatsın iytiyorsun ama o .amv dosyalarını oynatıyorr bunun için bir çözümm yok videolarını amv formatınaa dönüştürerek at...Yazılımın yoksa google amv converter yaz indirr

hmmmm. o zaman kötü yaw. bende mp4 klip felan izleyeceğim diye aldıydım :( amv formatı gerçekten berbat bir biçim.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
santigado dedi ki:
sinan_253 dedi ki:

hmmmm. o zaman kötü yaw. bende mp4 klip felan izleyeceğim diye aldıydım :( amv formatı gerçekten berbat bir biçim.
maalesef öyle üstüne mp4 yazıp milleti kandırıyorlar :( :S

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Elinde faturan var değil mi ? Ürün idda ettiği fonksiyonları karşılamıyorsa, götür geri ver, bu senin en temel haklarından biri.Daha sonra adam gibi "marka" bi' ürün al. Mırın kırın ederlerse, tartış-kavga çıkar, hakkını ara bi' zahmet.

santigado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jerusalem dedi ki:
Elinde faturan var değil mi ? Ürün idda ettiği fonksiyonları karşılamıyorsa, götür geri ver, bu senin en temel haklarından biri.Daha sonra adam gibi "marka" bi' ürün al. Mırın kırın ederlerse, tartış-kavga çıkar, hakkını ara bi' zahmet.

aldığım yere 4-5 defa gittim ( hatta her gidişim de adam yine mi sen? diye bakıyordu ) "bakın avi yi bırakın mp4 bile oynatmıyor. alırken oynattığınız video amv formatıydı ben mp4 istiyorum" diyince satıcı abimiz sesini biraz daha yükseltip "yapabileceğim bişi yok bu saatten sonra ürünü geride alamam" cevabını verdi :(

hata bende aslında aldığım gibi gidip mp4 yüklesem denesem ya :( 3 hafta sonra yükledim ( o zaman kadar boyuna müzik dinliyordum efem )

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
amv formatı da mp4 kadar kaliteli ;) mp4 ü amv ye çevir