Bloody G528C 7.1 Kullanıcı İncelemesi - TR'de İlk

Bu konuyu okuyanlar

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan güzel bir tercih olmuş bizede referans oldun.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan güzel bir tercih olmuş bizede referans oldun.

Teşekkür ederim fiyatına göre kalitesi falan güzel dediğim gibi rampage alıpta 2-3 ay sonra sorun yaşayacağıma çocukluğumun markası olan a4tech'in gaming ürününü almak daha iyi dedim bunu aldım. Bayada araştırdım hatta almadan önce. Bunu görmesem mecburen rampage alacaktım :)

BigBangZero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim fiyatına göre kalitesi falan güzel dediğim gibi rampage alıpta 2-3 ay sonra sorun yaşayacağıma çocukluğumun markası olan a4tech'in gaming ürününü almak daha iyi dedim bunu aldım. Bayada araştırdım hatta almadan önce. Bunu görmesem mecburen rampage alacaktım :)

Türkiye'de hiçbir inceleme olmadığı için ve inceleme yaptığınız için size teşekkür ederim. Bugün A101'den 239 TL fiyatıyla kulaklığı sipariş ettim. Kulaklık geldiğinde görüşlerimi bende paylaşacağım. Bu arada A101 ne zaman piyasaya girdi?

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Türkiye'de hiçbir inceleme olmadığı için ve inceleme yaptığınız için size teşekkür ederim. Bugün A101'den 239 TL fiyatıyla kulaklığı sipariş ettim. Kulaklık geldiğinde görüşlerimi bende paylaşacağım. Bu arada A101 ne zaman piyasaya girdi?
Bu kulaklık mı a101 e geldi?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Bakalım, bugün ben de o kulaklığı senin ve arkadaşımın kullandığı Bloody fare / klavye setinden memnun olması vesilesiyle aldım. :) Allah'a şükür Jeymz Eşek, Öfkeli ve Oyun Gücü'nü almadım. :)

Son düzenleme: