Bloguma hakim olamıyorum...

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar,wordpres blogumda acemilik çekiyorum,sabırlı arkadaşlardan yardım istiyorum.

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Sorununuzu daha açık bir şekilde yazarsanız bende diğer üye arkadaşlarımızda yardımcı olabiliriz.

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevap verdiğiniz için teşekkr ederim.benim www.nurayhobi.com adresinde bir blogum var.önceden blogspottum ,iyi kötü bir şeyler anlıyordum,burada bir terslik olsa hiç bir şey yapamıyorum.mesela şu an bloguma giriş yapamıyorum,giriş butonun üzerinde warning....şeklinde yazılar var.ne kadar uğraştıysam,defalarca işaretlediysem de gelen yorumların mail kutuma düşmesi olayını halledemedim.İzleyicilerim yok oldu,benim takip ettiklerim yok oldu.çoğu kişi yorum yapılmasına izin veerilmiyor diyor...ne yapayım bilmem.com adrtesini aldığımız kişi wordpresten anlamıyorum diyor,onu kendiniz çözeceksiniz diyr,ben lise mezunu bir hanımım,bilgisayarla tanışmam çocuklarım sayesinde oldu,ama bende kendimi bir şekilde ifade etmek istiyorum,yardımcı olursanız çok memnun olacağım.saygılarımla...

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
cevap verdiğiniz için teşekkr ederim.benim www.nurayhobi.com adresinde bir blogum var.önceden blogspottum ,iyi kötü bir şeyler anlıyordum,burada bir terslik olsa hiç bir şey yapamıyorum.mesela şu an bloguma giriş yapamıyorum,giriş butonun üzerinde warning....şeklinde yazılar var.ne kadar uğraştıysam,defalarca işaretlediysem de gelen yorumların mail kutuma düşmesi olayını halledemedim.İzleyicilerim yok oldu,benim takip ettiklerim yok oldu.çoğu kişi yorum yapılmasına izin veerilmiyor diyor...ne yapayım bilmem.com adrtesini aldığımız kişi wordpresten anlamıyorum diyor,onu kendiniz çözeceksiniz diyr,ben lise mezunu bir hanımım,bilgisayarla tanışmam çocuklarım sayesinde oldu,ama bende kendimi bir şekilde ifade etmek istiyorum,yardımcı olursanız çok memnun olacağım.saygılarımla...

Merhaba Nuray Hanım .
Siteniz bir hostingde barınıyor. FTP bilgilerini biliyorsanız giriş yapıp , /home/nurayhob/public_html/wp-content/themes/obandes/functions.php dosyasının 349 ve 361 . satırını yazarsanız yardımcı olabilirm. Veya ilgilenen biri varsa ona bunu yaptırabilirsiniz. Bir hata oluşmuş .Headr bölümünde bir kod çakışması veya bir hatalı kod meydana gelmiş.

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu bilgiler nerde yazar,nedir,giriş yaptığımda çıkan yazılar var onlar mı yani...bu akşamki derdiniz benim...kesin.

--- Mesaj Güncellendi ---

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nurayhob/public_html/wp-content/themes/obandes/functions.php:2267) in /home/nurayhob/public_html/wp-login.php on line 349

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nurayhob/public_html/wp-content/themes/obandes/functions.php:2267) in /home/nurayhob/public_html/wp-login.php on line 361

oley...kendi kendime kopyaladım ve yapıştırdım,bu forum daha bismillah bana bir şeyler yaptırmaya başladı...ne olur cevabımı gör Webkurum.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bu bilgiler nerde yazar,nedir,giriş yaptığımda çıkan yazılar var onlar mı yani...bu akşamki derdiniz benim...kesin.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nurayhob/public_html/wp-content/themes/obandes/functions.php:2267) in /home/nurayhob/public_html/wp-login.php on line 349

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nurayhob/public_html/wp-content/themes/obandes/functions.php:2267) in /home/nurayhob/public_html/wp-login.php on line 361

oley...kendi kendime kopyaladım ve yapıştırdım,bu forum daha bismillah bana bir şeyler yaptırmaya başladı...ne olur cevabımı gör Webkurum.
Sayın Nuray Hanım ;
Öyle değil o bilgileri bende görüyorum. Host'a belirli bir ücret ödüyor olmalısınız . Hosting firmanız bu bilgileri size vermiş olmalı . Veya isteyebilirsiniz. Aylık veya Yıllık bir yere ücret ödemeniz gerekmekte .

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Nuray Hanım.

Arkadaş functions.php dosyasının içindeki 349.satırı yazabilir misiniz demiş ? :)

Siz ise hata kodunu kopyalamışsınız buraya :)

Ama zamanla her şey olur Allah'ın izni ile.

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir ay evvel bu nedenle kapanmıştı,ödedik açtılar,düne kadar sorun yoktu,orayla mı görüşeyim tekrar yani.

Nuray Hanım.

Arkadaş functions.php dosyasının içindeki 349.satırı yazabilir misiniz demiş ? :)

Siz ise hata kodunu kopyalamışsınız buraya :)

Ama zamanla her şey olur Allah'ın izni ile.
beni önemseyip yazdığınız için teşekkür ederim,olur mu ,bende birşeylerden bir gün anlarmıyım dersiniz..:))

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bir ay evvel bu nedenle kapanmıştı,ödedik açtılar,düne kadar sorun yoktu,orayla mı görüşeyim tekrar yani.

beni önemseyip yazdığınız için teşekkür ederim,olur mu ,bende birşeylerden bir gün anlarmıyım dersiniz..:))
Oraya deyin ki böyle böyle bir hatam warning yazıyor sitede yardım edebilirmisiniz. Malesef derlerse , FTP bilgilerimi alabilirmiyim dersiniz. Sonrasını ise size yavaş yavaş anlatacağım. Bana konu altından ulaşabilirsiniz.

Kesinlikle. Bir şevk , heves var Nuray Hanım . Başarılı bir hobi yolunda ilerliyorsunuz.

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hani ''sanatçı arkadaşlarım benimmmm''diye bir replik var yalan dünya denen dizide.bende şu an o moddayım.''webci arkadaşlarım benimmmm''diyorum.eşim geldi şimdi,kızım senle kimse uğraşmaz diyor,hayır dedim,sen tanımıyorsun onları dedim...yazdıklarınız doğrultusunda yarın firmayı bir arayayım.teşekkür ederim,iyi geceler...

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bu başlığı Sık Kullanılanlara ekliyorum :) Günlük takip edeceğim :)

Yarın sizden haber bekliyor olacağız.

İyi geceler.

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BegeFA,Webkurum iyi akşamlar...bugün blogumu aldığım kişiden bilgileri istedim,mail olarak atttı ama açamıyorum,çok şaşırmadınız sanırım ama o kadar da değil ,mailleri açabiliyordum.:))

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Gördüğüm kadarıyla wordpress sürümünüz kullandığınız tema(obandes) ile uyumlu değil. Yada temanızın dosyalarında var bir sıkıntı.

Bunu şöyle anlayabilirsiniz. İlk önce default(varsayılan tweenty) temasına geçin. Eğer hiç bir şekilde temanız sisteme giriş yapmanıza izin vermiyorsa themes içersindeki obandes dizinini bilgisayarınıza aynen indirin FTP programıyla. Daha sonra normal default olan temanın içeriğini aynen o dizine atnın muhtemelen tema varsayılan tema olacağından sorun hallolcaktır tabi scriptin kaynak kodlarında yoksa bi noksanlık. Böylelikle sorunu çözmüş olursunuz muhtemelen. Denemedim gerçi ama mantıken düşününce böyle çözülebilir olması gerek.

Eğer hatalı bile olsa sisteme giriş yapabiliyorsanız wordpress'in kendi icersinde yedekleme özelliği var. Sanırım tüm makale ve dökümanları .xml olarak export ediyor . Yapmanız gereken Backup/Restore menüsünden önce export işlemini gerçekleştirin daha sonrada aynen ftp dizinizi bilgisayarınıza indirin. (images, cache ..vs tüm dizinleri)

Ve tekrardan temiz bir WP kurulumu yapın ve ilgili image...vs dizinlerini aynen yedeklediginiz gibi eski yerlerine atın ve export ederek yedek aldığınız .xml uzantılı dosyanızı bu defa import ederek restore edin. Ve hem makaleleriniz hem resimleriniz hemde tüm içerik geri yüklenecektir sorunsuz bir şekilde.

Umarım anlatım yardımcı olur. Kolay gelsin.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Merhaba Nuray hanım. Sorununuzu halledebildiniz mi?

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Nuray hanim bilgileri aldi iseniz.Netten sizin icin konu linklerini bulup konuua aktaricagim. O linklerdeki konulara bakarak hareket edersiniz.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Gördüğüm kadarıyla site açılıyor. Ancak giriş sayfası açılmıyor. Bunun nedeni kullanmış olduğunuz temanın pluggable.php dosyasındaki bir hatadan kaynaklanıyor. Bu nedenle de siteye giriş yapamıyor ve temayı eski haline çevirip içerik girme gibi işlemlerinizi yapamıyorsunuz. Sizin yapmanız gereken eğer elinizde bu temanıın dosyaları varsa ftp programı ile bu dosyaları tekrar aynı yerlere atıp üzerine kayıt yaptırmanız. Eğer tema dosyalarınız yoksa, ftp programı ile girip bu temanın dosyalarını silmeniz. Bu şekilde wordpress kullanılan temayı bulamıycak ve otomatik olarak ön tanımlı olan temayı devreye sokacaktır. Bu konuda herşeyi bilen bir usta olduğumu söyleyemem ancak sorunu çözemezseniz şifreyi özel mesaj yoluyla göndermeyi düşünürseniz yarın gün içerisinde ilgilenebilirim. Umarım sorununuzu çözebilirsiniz.

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cpanelx diye bir yer açıldı aldığım şifrelerden.ftp accounts ve fdp session control denen bölümler gördüm..of ne zor işler,olan aklımı da kaybettim...

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ,bu akşam buradan sorunumu gören Enes Genç isminde bir arkadaş,özelden maille bana adım adım bloguma girişimi sağladı.kendisine ve sizlere çok teşekkür ederim.forumunuza üye olup,çözüm bulacağımı idda eden kişiyede yarın teşekkür edeceğim,haklıymış.karşılıksız iş yapan insanların olması çok güzel.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar ,bu akşam buradan sorunumu gören Enes Genç isminde bir arkadaş,özelden maille bana adım adım bloguma girişimi sağladı.kendisine ve sizlere çok teşekkür ederim.forumunuza üye olup,çözüm bulacağımı idda eden kişiyede yarın teşekkür edeceğim,haklıymış.karşılıksız iş yapan insanların olması çok güzel.

Rica ederim Nuray hanım. Yardım etmek güzel bir şey. :)

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ekte ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi 2265. satırdan sonra php tagları dışında boşluklar var. Bunlardan dolayı sunucu Warning: Cannot modify header information hatası veriyor. Nuray hanım boşlukları sildi ve sorun çözüldü.

Uploaded with ImageShack.us

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
vay be okadar erkek yardım istemiş tık yok bir bayan görünce tüm forum seferber olmuş :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çocuklar bütün gün sizlerin bana yardım etme gayretinizi anlattım eşime,oğluma.Maşaallah hepiniz çok akıllısınız.bildikleriniz karşısında saygıyla eğiliyorum.9 ve 14 yaşında iki oğlum var,bilgisayarı oyun ve face de n başka işler için kullanmıyorlar.sizleri gibi bu konularda bilgili,ilgili olmalarını diliyorum.saygılarımla..

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
vay be okadar erkek yardım istemiş tık yok bir bayan görünce tüm forum seferber olmuş :)
Annemiz , ablamız saydığımız kişilere , merakı olan kişilere yardıme tmek daha iyi oluyor :) Şevki olup balık tutmayı öğrenmek isteyenlere yardım etmek insanı daha mutlu ediyor. Biz burda bir annemiz bir ablamız için seferber olduk :)

İyi akşamlar Nuray Hanım . İyi Bloglamalar..

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Annemiz , ablamız saydığımız kişilere , merakı olan kişilere yardıme tmek daha iyi oluyor :) Şevki olup balık tutmayı öğrenmek isteyenlere yardım etmek insanı daha mutlu ediyor. Biz burda bir annemiz bir ablamız için seferber olduk :)

İyi akşamlar Nuray Hanım . İyi Bloglamalar..
böyle düşündürdüğüm için çok sevindim.Hepinize işlerinizde kolaylıklar dilerim.Allah zihin açıklığı versin diyeceğim ama sizlerden zaten akıl fışkırıyor.sevgi ve saygılarımla..

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
http://forum.shiftdelete.net/wordpress/251315-wordpress-bilesenler-sorunu.html :wink:

böyle düşündürdüğüm için çok sevindim.Hepinize işlerinizde kolaylıklar dilerim.Allah zihin açıklığı versin diyeceğim ama sizlerden zaten akıl fışkırıyor.sevgi ve saygılarımla..

Saygı bizden =)

Forumda olmadığım günlerde sağolsun arkadaşlarımız yardımcı olmuş. Bundan sonra oluşabilecek herhangi bir sorunda byefsane@shiftdelete.net ile doğrudan iletişime de geçebilirsiniz.

Anneler gününüzü de kutlarım :)

nuray topcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
By Efsane,çok teşekkür ederim.Aaaa gerçekten havaya girdim çocuklar.Ben de sizlerin annelerinizin anneler gününü kutlarım.