Blizzard önceden duyurulmayan bir Diablo projesi üzerinde çalışıyor

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Diablo III'ün 30 milyondan fazla kopya sattığı kısa bir süre önce duyurulmuştu. Yeni bir bölüm hakkında bir şeyler duymamız da sadece zaman meselesiydi.


1338466502_15976.jpgBlizzard bu hafta, belki henüz başlamamış bir şey olsa da, ilk evrelerdeki bir Diablo projesi ima eden yeni bir iş ilanı yayınladı.

İlanda Diablo lisansının bir parçası olduğu söylenen "Duyurulmayan Proje" için bir sanat yönetmeni aranıyor. Büyük bir kadroyu yönetmesi için en az 10 yıl veya daha uzun süredir video oyunları sektöründe çalışan ve en az 5 yıl baş sanatçı ya da sanat yönetmenliği yapmış birini arıyorlar. Bu birkaç gereksinim bile tek başına listede fazla ilerlemeden potansiyel aday sayısını oldukça azaltıyor. Bu marka hakkında ciddi ve proje üzerinde bir lider olarak hareket edecek birini arıyorlar. Hem de çok derinlemesine değil galiba. Bu kulağa bir genişleme gibi gelmiyor.

İş gereksinimleri bölümünde "artılar" arasında bu bile var: "Diablo serisini derinlemesine anlayan ve oyunlara tutkulu biri"

"Blizzard'ın bir sonraki hit oyununu geliştirmeye yardımcı" olarak kimi işe alacak olursa olsunlar - ki bu da bir genişlemeden bahsetmediklerine dair bir başka ipucu - ellerinde büyük bir proje var.Kaynak
 
Üst