Black Rock Shooter

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Black★Rock Shooter(ブラック★ロックシューター)

Tür: Aksiyon, Drama, Okul, Günlük Hayat

Tanıtım:

Mato Kuroi liseye yeni başlayacak olan bir öğrencidir okulun ilk günün de sınıf arkadaşı Yomi Takanashi ile göz göze gelerek ilk karşılaşmalarını yaşarlar.
Saf ve çocuk ruhlu Mato ve olgun Yomi oldukça bir birine zıt karekterlere sahip gibi dursalar da arkadaşlıkları git gide daha da güçlenir. Ancak ikinci senelerine geçtiklerinde ayrı sınıflara düşerler ve yavaş yavaş kopmalar başlar. Kıskançlık doğar...

Buna eş zamanlı olarak da...

Parelel bir evrende gözünden mavi renkte alev çıkan genç bir kız olan Black Rock Shooter, elinde ölüm orağı tutan yeşil gözlü Dead master adındaki kızla yüzyüze gelmekte ve ölümüne bir savaş vermektedirler.

7411_black_rock_shooter.jpg

black-rock-shooter11.jpg

7a0ab85cbb44b56c6b271e767244c53179767cd6.jpg

hatunebrk%208.jpg

Ana Karakterler

Mato Yomi
96698.jpg
96840.jpg

Anime 53 Dakikalık Bir OVA Bölümden Oluşmaktadır.

Kaynaklar

AniDB
IMDB
MyAnimeList
Anime Manga Türkiye

[video=youtube;Jqmb_ehdjlw]http://www.youtube.com/watch?v=Jqmb_ehdjlw&feature=related[/video]

Bonus Video

[video=vimeo;19499925]http://vimeo.com/19499925[/video]

Bu Videoda Adım Adım Bir Black Rock Shooter Posterinin Nasıl Çizildiği Gösterilmektedir. Video Uzun Olduğundan Sıkılmanız Olası Ama Eğer Sabredip Sonuna Kadar İzlerseniz Sanatçının Basit Bir Karalama İle Başlayıp Nasıl Bir Şaheser Ortaya Çıkardığını Görünce Hayran Olacaksınız.

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Konusu ilginçmiş. Listeye ekledim.
th_PW4AQ2PDAV5BNLUAFW.gif

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Basit bir karalamayı bile adam bilinçli yapıyor :D

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Şahsımca Hatsune-chan'a da beş basar Kuroi-chan.(Bu laf Mustafa'yaydı.) :p
Seri kısa, başta standart okul animeleri gibi başlar, sonra biraz gizem girer işin içine.Tek bölüm deyip geçmeyin, izlenesi bir anime.Ayrıca devamının da olmasını dilediğim animelerden biri. :D