Black Ops'dan Aksiyon Fırtınası

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Modern Warfare 2'den sonra tüm oyuncular bundan daha iyi bir oyun yapılamayacağını söylüyordu. Ancak bu fragman fikrinizi değiştirecek türden...

Oyun severler için bir efsaneye dönüşen Call of Duty her yıl yeni bir savaşla karşımıza geliyor. Modern Warfare 2'yle birlikte büyük bir satış başarısı yakalayan seri FPS türü içinde yeni bir eşik olmuştu. Çoğu oyuncuya göre Modern Warfare 2'den sonra hiç bir oyun bu eşiği kolay kolay aşamayacaktı. 

[SDNTV]http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/13099/t_codblackops_debut_hd.flv[/SDNTV]

Call of Duty yapımcıları savaşıyor
Ancak diğer Call of Duty yapımcısı Treyarch bu konuda oyuncularla hem fikir değil. Bir önceki oyunları nedeniyle kullanıcıların gözünde olumsuz bir izlenim bırakan yapımcı firma, hem en büyük rakipleri olan Infinty Ward'ı geçmek hem de oyunculara kendilerini affetirmek istiyor.
Bunun için ise yeni Call of Duty oyunu olan Black Ops'u devrim niteliğindeki özelliklerle donatıyorlar. Geçtiğimiz haftalarda çıkan ve kısalığı nedeniyle eleştirilen ilk fragmandan sonra yapımcılar, oyun severlerin ağzının suyunu akıttıracak yeni bir video yayınladı.
Kasım ayında piyasaya sürülecek olan Black Ops'un Modern Warfare 2'nin satış rekorunu geçmesi bekleniyor.
:: Sizce Black Ops Modern Warfare 2'nin başarısını geçebilecek mi?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

kelb

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Modern Warfare 2yi her anlamda geçecek bir yapım gibi duruyor.

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
sahane,yav biz de su moh bitirebilsek.iyi olcak ama az kaldi. ay sonra baskiya geciyor.eger yanilmiyorsam black ops da helikopter mi kullanacagiz ....birde yeni silah gördüm.yayli tüfek.seviyorum bu silahi yaaa.......oh ne guzel crysis 2 moh cod yep yeni oyunlar cikir.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Mükemmel bir aksiyon bizi bekliyor, yalnız video Xbox için. Bilgisayarda bu tadı bu grafiklerle alamayız. ..

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Son oyunu geçeceğini düşünmüyorum. (Cod Mw2) Cod 5'in de Cod 4'ü geçeceği söyleniyordu.:)

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
2 farklı yönden kıyaslamak lazım öncelikle Satış yönünden MW2 ile yarışabilir ama geçmesi zor
Satış hariç diger yönlerden (grafik , oynanabilirlik , reklam vs.) derseniz geçer.Treyach firması son kullanıcı nezdinde biraz geri planda çünkü COD diyince akla Infinity Ward geliyor.Bu yüzden MW3 mü derler COD8 mi derler bilinmez ama onu Infinty çıkaracak.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Bir sonraki oyun da 9.10.11'de çıkar herhalde. :D

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
konu bütünlüyü oyunnun başından sonuna kadar sürerse mükemmel olur

modern warfare 2 deki gibi habire ihanete ugramasak iyi olur

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Black ops'un modern warfare 2'nin başarısını geçebileceğini hiç zannetmiyorum...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
SR 71 BLACKBİRD mi gördüm bana mı öyle geldi.

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
güzel video ama Treyarch'ın infinity wards ın MW2 sini geçebileceğini düşünmüyorum hala.