Black ops 2 de Masonik Simge !!!

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
http://media.officialplaystationmagazine.co.uk/files/2012/06/3626Strike_Force_Yemen_Wait_up.jpg
http://media.officialplaystationmagazine.co.uk/files/2012/06/3624Strike_Force_Yemen_ID_Please.jpg
2aabi2e.jpg

Orjinalleri üstteki linklerde yer alan az önce konusu açılınca dikkatimi çeken resimler belki biraz paranoyakça ama masonik simgeleriyle ilk bakışta göz dolduruyor. Yorum sizin .. :)

Not : Yorumlara yaş sınırı getirilsin, zira forum çoluk çocuk kaynıyor.Ağır bir şey söyleyince de abilerine şikayet edip olur olmaz forumdan uzak kalıyoruz.

Ekleme : Oyun bariz arapça yazılarıyla buram buram Amerikan propogandası kokuyor.Buyrun biraz Arap öldürün bakın biz öldürüyoruz, sorun yok savaşa devam mesajı subliminal olarak veriliyor. (Bu yorum çocuklar için, zira anlayamıyorlar)

grcngnc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Helal olsun dikkatiniz taktire şayan. İlluminati işaretidir kesin!

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
evladım senin ödevin vardır ne arıyorsun buralarda.
bak iyi çalışırsan öğretmenin yıldızlı pekiyi verecekmiş.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Burası bir forum sitesi. Herkesin aynı düşünceleri paylaştığı bir klüp de değil. Bin çeşit insan var, bin çeşit fikir var. Eğer bir konu açıyorsan, eleştirilere de açık ve hazır olacaksın. "Dur ben bir konu açayım, herkes benim düşüncelerime katılsın, kendimi iyi hissedeyim." ise niyetin açarsın bir forum, adını da "Bekçi gibi düşüneneler forumu" koyarsın olur biter.
Biraz anlayış, biraz hoşgörülü davranmaya çalışırsan, kimseyle kavga etmezsin, forumdan da uzak kalmazsın.

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3

joker05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
doğrudur zaten black ops 1 de karakterin ismi Mason'dı

Bawyera

Asistan
Reaksiyon puanı
0
saçma sapan işlerle uğrasıyorsunuz işiniz mi kalmadı be adam kafayı bozdunuz her şarkının altında yok o yok bu vs sıktı yeter artık

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bunlara takılmayın bu kadar. oynayın gidin. ben oynarken hiç dikkat etmem yok orda simge mi var yok arapları mı öldürüyoruz falan.

ayrıca herşeyden bir illüminati masonluk sübliminal vs aramayın asıl paranoyak siz oluyorsunuz.

ssslytherin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o sadece balkon tasarımı, ondan fazla birşey değil. Forumun çocuk kaynadığından dert yanmışşın, üyeliğini kapatırsan bir adım atmış olursun, belki arkadan gelenler olur ve çocuk nüfusu azalır ne dersin?

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sen epeyce yorulmuşsun. biraz fişi çek.

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ee oyunu yapanlar ecnebi olduğuna göre onların kuralları geçerli olacak. kendi kaliteli oyunun yaparsan ve dünya üzerinde kabul görürse kendi kurallarını koyarsın. mesela hilal serpiştirirsin aralara, ay yıldız serpiştirirsin. bu kadar takıntılı olmaya gerek yok. bilinçaltı mesajları hep vardı olacak. önemli olan biz gençlerimizin bilinçaltına ne yerleştirebiliyoruz ona bakmak lazım.

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
o sadece balkon tasarımı, ondan fazla birşey değil. Forumun çocuk kaynadığından dert yanmışşın, üyeliğini kapatırsan bir adım atmış olursun, belki arkadan gelenler olur ve çocuk nüfusu azalır ne dersin?
Çocuğum uzak dur benden sırf sizin gibiler yüzünden forumdan mahrum kalıyorum...

sen epeyce yorulmuşsun. biraz fişi çek.
valla haklı gibisin yorgunum :) hem de epey

ee oyunu yapanlar ecnebi olduğuna göre onların kuralları geçerli olacak. kendi kaliteli oyunun yaparsan ve dünya üzerinde kabul görürse kendi kurallarını koyarsın. mesela hilal serpiştirirsin aralara, ay yıldız serpiştirirsin. bu kadar takıntılı olmaya gerek yok. bilinçaltı mesajları hep vardı olacak. önemli olan biz gençlerimizin bilinçaltına ne yerleştirebiliyoruz ona bakmak lazım.
Öncelikle adam gibi yorum yaptığın için teşekkürler. Yapılan şeyler herkese gösterilmeli ki kişi oyun oynarken film izlerken vs. yaptığı şeyin bilincinde olmalı. Bunu bilerek oyun oynayana zaten tesir etmez. Bizim amacımız bu.

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bunlara takılmayın bu kadar. oynayın gidin. ben oynarken hiç dikkat etmem yok orda simge mi var yok arapları mı öldürüyoruz falan.

ayrıca herşeyden bir illüminati masonluk sübliminal vs aramayın asıl paranoyak siz oluyorsunuz.

Zaten amaç senin bakıp görmen veya duyup anlaman değil, bakmadan görmen ve duymadan anlaman. Subliminal mesajları araştır anlarsın.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Üçgen olarak gördügümüz herseye illuminati mason vb.. simgelermi diyecez ?

ssslytherin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çocuğum uzak dur benden sırf sizin gibiler yüzünden forumdan mahrum kalıyorum...
Hadi diyelim ben çocğum sen erişkin. Sen erişkin olarak bi' forum sitesinde eleştiriye açık olma büyüklüğünü gösteremiyorsan sana kim ne diyebilir ki? Büyüklük her zaman yaşta değil. Atalar boş söylemez ; ''Akıl yaşta değil baştadır.''

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
G*tünü görse her şeyi gören göz sanacak insanlar tanıyorum. :D

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Herşeyde Bi İlluminati Bulmaya Çalışıyorsunuz. Valla Hepiniz Başımıza Ömer Çelakıl Kesildiniz. Gidin Keyfinize Bakın. Saçma Saçma Şeylerle Uğraşmayın. Masonik Simge Var Diye Black Ops 2 ' demi Oynayamıcaz ?.

Hadin Başka Kapıya.

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
:) yok o kadar saçma şeyler değil aslında ama bu kadar basit düşünülmemesi lazım veya bu kadarda dikkat edilmemesi lazım :)

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hadi diyelim ben çocğum sen erişkin. Sen erişkin olarak bi' forum sitesinde eleştiriye açık olma büyüklüğünü gösteremiyorsan sana kim ne diyebilir ki? Büyüklük her zaman yaşta değil. Atalar boş söylemez ; ''Akıl yaşta değil baştadır.''
Tamam çocuğum anlıyorum...

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
bu oyun çıktımı ya :D İş yeri değiştirince geri kaldım iyice :D Özelden link atıverse biriniz şöyle tek link falan :D benide uykusuz geceler beklese :)

Y.E.Buldan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim eski komşunun balkonu da öyleydi, yok artık yıllarca komşumuz bizi kandırmış demek İlluminati mensubu bir masonmuş. Vay be...:)

Son mesajlar