Bizdehesaplı.com Alışveriş Serüvenim

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
İnternetten alışveriş yaparken çoğumuzun yaptığı gibi belli başlı alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyorum. Yeni bir sistem toplamak için uzun uzun araştırmalar yaparken bu site dikkatimi çekti. Bizde Hesaplı güvenilir mi değil mi araştırdım.

Zira verdikleri fiyatlar gerçekten çok hesaplı geldi. Akakce.com'daki yorumları da okudum herkes memnundu. Hatta dün alışveriş yapmadan önce son kez size sormak istedim ve şu konuyu açtım.

Almak istediğim ürün buydu.
SAPPHIRE RX 480 11260-07-20G 8GB DDR5 256Bit - BizdeHesapli.Com

Ürün ismi ve açıklama kısmında bir gariplik gördüm. Ürün isminde Nitro+ yazmıyordu. Ama ürün içeriği ve resminde Sapphire'in RX 480 Nitro+ vardı.

Sitenin iletişim bölümünden kendileriyle temasa geçtim ve ürünün Nitro olup olmadığını sordum. Bana Nitro olduğunu söylediler.

nitro.JPG

Ben de ürünü almaya karar verdim. Havale yaparak ödendiğinde 1.169 TL'lik ürün 1122 TL'ye geldiği için havale seçeneğiyle ödememi saat 14:20'de gerçekleştirdim.

Saat 16:26'da ödemem onaylandı ve şu an paketleme ve faturalandırma aşamasında.

Bakalım sitelerinde söyledikleri gibi ürün bugün kargoya verilecek mi? Ürün doğru gelecek mi? Ne zaman gelecek?

Ürünü kargoya gün icinde verdiler. Yurtiçi ve aras kargo secenekleri de var. ben yurtici kargoyu seçtim.

Ürün şu an Yurtiçi kargo şubesinde bekletiliyor. Cumartesi olduğu için ben kendim gidip alacağım.

---------------
Ürün sağ sağlim elime 1 günde ulaştı. Paketlemeyi de çok güzel yapmışlar ve söyledikleri gibi Nitro+ geldi. Ben firmadan memnun kaldım arkadaşlar. Tavsiye ediyorum.

rx480.jpg

Son düzenleme:

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Önceki konuda eklemeyi unuttum buraya ekleyeyim;

Sürat kargo ile çalışmaları çok kötü. Çok yavaşlar.

Bu arada 11260-07-20G kısmı çok önemli. En güncel revizyonu içermekte. Bu Nitro serisinin son çıkan kartı. Ürün eline geçince mutlaka bunu da kontrol et.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Önceki konuda eklemeyi unuttum buraya ekleyeyim;

Sürat kargo ile çalışmaları çok kötü. Çok yavaşlar.

Bu arada 11260-07-20G kısmı çok önemli. En güncel revizyonu içermekte. Bu Nitro serisinin son çıkan kartı. Ürün eline geçince mutlaka bunu da kontrol et.
Bence şubeden şubeye değişiyor. Bizim burda en iyisi sürat kargo. MNG 2 kere şubede bekletti ürünümü. Yurtiçi aynı şekilde. Aras gelmediği halde geldik yoktunuz diyor. Sürat evde bulamayınca Muhammed Bey zile bastık kargonuzu nereye bırakmamızı istersiniz ? diye arayıp sordu. Komşuya bıraktırmıştım. Şubeye yürüme işkencesinden kurtarmışlardı beni.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Dolaylı reklam mı oluyor şimdi bu? :D Eğer reklam değilse daha ürün elinize geçmeden siteyi karalamaya başlamışsınız gibi bir hava var.

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
@Kadima ya katılmamak elde değil, Başlığı görünce cidden bir serüven sandım :)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Reklamsa da yöneticinin reklamı.. Ne yapacaksınız? Rapor mu edeceksiniz? :p

Bu tarz siteler için böyle konular önemlidir.. En azından güvenilir ağızdan tecrübe edinmiş oluruz..

Mesela ben de ilk internet alışverişlerimi, n11'de Semers satıcısıyla, hepsiburada'da kılıfland satıcısıyla yaptım. İkisi de gayet iyiydi. Kargolama, paketleme ve ürün olarak ikisinden de memnun kaldım.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
konunun reklamla yakindan uzaktan alakasi yoktur. siz uyelerimiz bilgilensin diye açtım.

ürünü kargoya gun icinde verdiler. yurtici ve aras kargo secenekleri de var. ben yurtici kargoyu seçtim.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
@pesimist başkana laf yok, @Bloother Haklı yöneticiyimi rapor ediceksiniz adam ne güzel bilgi paylaşıyor + - yönlerini söyliyceğinize hemen reklam mı bu diye tepki veriyosunuz ne güzel işte pek bilinmeyen uygun fiyatlı siteler hakkında kafada soru işareti kalmıyor

Saygılar. :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Ürün şu an Yurtiçi kargo şubesinde bekletiliyor. Cumartesi olduğu için ben kendim gidip alacağım. Yoksa pazartesiye kalacak.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Ben 31.10.2016'da sipariş verdim 01.11.2016'da cihaz kargo şubesine geldi araç sıkıntısından teslimatlar yetişemedi ve yasal teslim süresini aştılar bende çağrı merkezlerini arayarak şikayette bulundum yasal teslimat sürelerini aştıklarını bu durumdan şikayetçi olduğumu belirttim, ertesi gün siparişimi teslim ettiler, genelde memnun kalırım fakat son 2-3 sipariştir bu şekilde sorun yaşadım ve hiç memnun değilim şuanda artık kargo firmasını değiştirmeyi düşünüyorum

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
rx480.jpg

Ürün sağ sağlim elime 1 günde ulaştı. Paketlemeyi de çok güzel yapmışlar ve söyledikleri gibi Nitro+ geldi. Ben firmadan memnun kaldım arkadaşlar. Tavsiye ediyorum.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Hemen gönderiyorum yaz :D

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
:D İyiki arası seçmemişsiniz aras resmen kargo ile futbol maçı yapan bir firma 2 monitör 1 kulaklık 1 de hdd mi mefta ettiler bizim şehirde birtek aras var mecburiyetten kullanıyorum en son gidip birdaha kırın gelip burayı yakıcam dedim son 2 üründe sıkıntı çıkmadı :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Aras kargo kadar kötü bir kargo şirketi görmedim. O yüzden kesinlikle tercih etmiyorum.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Pesi reyis helal .Çok guzel anlatmışsın aklında şuphe kalanlara iyi bir deneyim olacaktır.Pesi reyisin neden çevrımdışı olduğu anlaşıldı :D Adam oyun oynamaktan gelemiyor ki buralara :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Teşekkür ederim. Kimsenin aklında şüphe kalmamıştır artık.

Ben hep buralardayım yok öyle bir şey ;)

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
O değilde bu kartla cs oynıyacak ona yanıyorum mis gibi bf varken :(

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
BF hediye edersen oynarız tabi ki :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Hayırlı olsun. Güle güle kullan. :)

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
İnternetten alışveriş yaparken çoğumuzun yaptığı gibi belli başlı alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyorum. Yeni bir sistem toplamak için uzun uzun araştırmalar yaparken bu site dikkatimi çekti. Bizde Hesaplı güvenli mi değil mi araştırdım.

Zira verdikleri fiyatlar gerçekten çok hesaplı geldi. Akakce.com'daki yorumları da okudum herkes memnundu. Hatta dün alışveriş yapmadan önce son kez size sormak istedim ve şu konuyu açtım.

Almak istediğim ürün buydu.
SAPPHIRE RX 480 11260-07-20G 8GB DDR5 256Bit - BizdeHesapli.Com

Ürün ismi ve açıklama kısmında bir gariplik gördüm. Ürün isminde Nitro+ yazmıyordu. Ama ürün içeriği ve resminde Sapphire'in RX 480 Nitro+ vardı.

Sitenin iletişim bölümünden kendileriyle temasa geçtim ve ürünün Nitro olup olmadığını sordum. Bana Nitro olduğunu söylediler.

Ekli dosyayı görüntüle 12897

Ben de ürünü almaya karar verdim. Havale yaparak ödendiğinde 1.169 TL'lik ürün 1122 TL'ye geldiği için havale seçeneğiyle ödememi saat 14:20'de gerçekleştirdim.

Saat 16:26'da ödemem onaylandı ve şu an paketleme ve faturalandırma aşamasında.

Bakalım sitelerinde söyledikleri gibi ürün bugün kargoya verilecek mi? Ürün doğru gelecek mi? Ne zaman gelecek?

Ürünü kargoya gün icinde verdiler. Yurtiçi ve aras kargo secenekleri de var. ben yurtici kargoyu seçtim.

Ürün şu an Yurtiçi kargo şubesinde bekletiliyor. Cumartesi olduğu için ben kendim gidip alacağım.

---------------

Ekli dosyayı görüntüle 12940
Güle güle kullan sonunda geldi demek :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için.

Sistemin geri kalanını daha toplamadım. Bugün veririm siparişi inşallah. Salı günü elimde olur.