Biz de bir şeyler yapalım

Bu konuyu okuyanlar

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Aslında fikir ilk aklıma geldiğinde mantıklı geldi. Sonra düşündüm de neden? Bu fikir belki SDN'nin daha iyi kazanmasını sağlar. Bana ne faydası olacak ki? Sonra bir daha düşündüm de, zaten SDN'nin bize bir değil çok faydası var. Saymayayım şimdi. Her ne kadar kaymağını başkaları yese de biz de oldukça iyi sömürüyoruz SDN'yi. Yapacağımız şey SDN'ye olan karşılıksız bir dostluk olur. Kişisel olarak da kendimi iyi hissettirir ama size bilemem.

Öneriye gelecek olursak:
Büyük ihtimal SDN'nin haber ajanslarına üyeliği vardır. Ben de haber sitelerini takip eden biriyim. Bazen SDN'nin bazı teknoloji haberlerini kaçırdığını görüyorum. Eğer bu, içeriğin değerlendirilmesinde uygun olmadığı kararlarından dolayıysa, problem yok. Değerlendirme kriterlerinizi bilemem. Ama yoğunluktan dolayı bir aksama ise, burada biz üyeler devreye girebiliriz.

Aslında bunun için forumu kullanıyoruz ve fark ettim ki, forumda bir haber paylaştıktan bir saat sonra haberi SDN'de gördüğünde üye biraz bozuluyor. Gerçi bu önemli değil. Servise gitsin, düzelir :p Yani diyeceğim o ki, SDN, teknik olarak nasıl olur bilmem ama, bir haber veri bankası oluştursa, biz de yakaladığımız haberleri oraya girsek, editörler değerlendirip haberi sunsalar (böylece oturdukları yerden para kazansalar :p ) Şaka bir yana da, bu SDN'nin gelişiminde katkısı olan bir yöntem olmaz mı ya la? Çok mu uçtum :blush:

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet bencede SDN için birşeyler yapılmalı bu öneri olmasa bile örnek gönüllüler adreslerini versinler,SDN ekipleride ufak kağıtlarda SDNnin reklamı olan broşürleri bize göndersinler bizde mahallede iş yerlerinde müşterilere vs herkese dağıtalım reklam yapalım binevi SDN nin daha iyi yerlere gelmesi için.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Evet forum genelde daha hızlı. Bunun bir sebebi de şu, üye forumda konuyu açar geçer ama anasayfada gözükecek haber düzgün yazılmalı, edebi değeri olmalı, iyi incelenmeli bilgiyi güzel vermeli. Bunun hazırlanması da zaman alır tabi.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
iki konu oluyor oyle anasayfa haberinde yonlendirilen link uyenin actigi olabilir bence :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Buna katılıyorum, üye düzgün yazmamışsa bile birleştirilebilir.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Yok ben bunu kastetmedim. Haberi yine editörlerimiz düzenlesinler. Kastım haberleri kopyala yapıştır değil. Forumda yapılan bu. Kimse kaynak bir haberi kendi düzenleyip burada sunmuyor. Gerek de yok zaten forum için. Ben SDN için diyorum. Editörlerin atladaığı haberler varsa yoğunluklarından ötürü, atlanmasın, biz gördüğümüzü bildirelim editörler haber yapıp yayınlasın. İşin içinde olmadığımdan bana mantıklı geliyor, SDN yönünden bilemem uygun mudur, değil midir. Bunu da öğrenemeyeceğiz zaten, malum bu bölümde üyeler kendi çalıp kendi söyler. Süs için konulan bir bölüm burası ya...

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Ya ben anlatamadım, ya demek istediğimi anlamadınız. Neyse, zaten benim gibi pek düşünen yok. Öneri mantıklıdır, mantıksızdır... Ama yönetimin bu öneri bölümünü açmadaki mantığını bir türlü anlayamadım, anlayamayacağım da... Niyse...