Biyoloji okursam işsiz kalır mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

-KERCAL-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Biyoloji okumak istiyorum seneye tercih yapacağım ama iş imkanı konusunda şüpheliyim biyoloji okursam işsiz kalır mıyım?

-KERCAL-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşi bırak cevap bile bulamayacağım sanırım. :D

Reaksiyon puanı
8,017
Maalesef YKS ve sonrası destek çok yok grupta. LGS gönderisi açsanız çalışmadım kaç alırım cinsinden en aktif konulardan olur. Tavsiyem rehberlik hocanız ile görüşmeniz en sağlıklı bilgiyi o verir.

Reaksiyon puanı
112
Merhaba Biyoloji okumak istiyorum seneye tercih yapacağım ama iş imkanı konusunda şüpheliyim biyoloji okursam işsiz kalır mıyım?
Benim tavsiyem başka bölümlere bakman ama eğer yok ben biyoloji okumak istiyorum dersen öteki biyoloji okuyan arkadaşlarından farklı olmalısın onlardan her zaman 1-2 adim önde olki adam seni ise alsin.

-KERCAL-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef YKS ve sonrası destek çok yok grupta. LGS gönderisi açsanız çalışmadım kaç alırım cinsinden en aktif konulardan olur. Tavsiyem rehberlik hocanız ile görüşmeniz en sağlıklı bilgiyi o verir.

Hocalarda birşey diyemiyor ki herkes garanti mesleklere yönlendiriliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim tavsiyem başka bölümlere bakman ama eğer yok ben biyoloji okumak istiyorum dersen öteki biyoloji okuyan arkadaşlarından farklı olmalısın onlardan her zaman 1-2 adim önde olki adam seni ise alsin.

Çoğu kişi üniversite bitirmiş olmak için seçiyor ama ben Biyoloji istiyorum zaten. Farklıyım aslında diğerlerinden.

Reaksiyon puanı
8,017

Çoğu kişi üniversite bitirmiş olmak için seçiyor ama ben Biyoloji istiyorum zaten. Farklıyım aslında diğerlerinden.
Rehberlik hocanıza durumu anlatın. Hocam biyolojiye ilgim var, bana garanti meslek önermeyin ben biyoloji bölümünü istiyorum mezun olunca imkanlarım hakkında bilgi verir misiniz diye dedini anlat.

Reaksiyon puanı
112

O zaman sec

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
İşsiz kalmazsın. En kötü dershanelerde ücretli öğretmenlik yaparsın

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Konu üzdü.? Kimya veya biyoloji yazmak istedim de iş yok diye vazgeçmiştim. Türkiye şartları işte...Formasyon falan da kalktıysa öğretmen olmak da zor.İş imkanı umrumda değil diyorsan gir.Ama gerçekleri göz ardı etmemek lazım.