Bitdefender V10 TR Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

tavsan000

Öğrenci
BitDefender v10, kapsamı genişletti


BitDefender, antivirüs, antispyware, güvenlik duvarı, antispam, antiphishing, saldırı engelleme ve ebeveyn kontrolü ile kapsamlı koruma sağlayan v10'u satışa sundu.


İnternete bağlı olanların tüm güvenlik gereksinimlerini karşılayan BitDefender v10, virüs, spyware, SPAM ve yemlemeye (phishing) karşı koruma sağlıyor. Saldırganlara ve zararlı web içeriğine karşı da koruma sağlayan BitDefender v10’un AntiVirus, Antivirus Plus ve Internet Security olmak üzere 3 versiyonu bulunuyor. Bilgisayarın içerisinde sanal bir PC ortamı yaratarak yazılımları bu ortamda çalıştıran yazılım, içerikleri ICSA Labs, Checkmark, CheckVir, VirusBulletin ve TUV tarafından desteklenen motoru ile güçlü bir güvenlik sağlıyor.

Web erişimlerini kontrolden geçirerek karşımıza getiren BitDefender v10’un üç versiyonu da, zararlı kodları filtreleyerek, internet tarayıcıya ulaşmadan temizliyor. BitDefender v10, spywarelerin sistemde hareket edebileceği, düzinelerce potansiyel noktayıgörüntüleyerek, aynı zamanda sistem ve yazılımda yapılacak herhangi bir değişikliği de kontrol ederek, web ve e-posta trafiğini tarayarak kredi kartı numarası, sosyal güvenlik numarası vb. kişisel bilgilerin yetkisizce bilgisayardan çıkarılmasını engelliyor.

Antivirus Plus ve Internet Security paketleri, sürekli güncellenen gelişmiş antispam süzgeci ile SPAM'a karşı hızlı çözüm sunuyor. Antiphishing özelliği, banka hesap bilgileri veya diğer kişisel bilgilerinizi almaya yönelik gelen aldatma e-postaları ayrıştırıyor ve bilgisayardan uzak tutuyor. Ürün, Heuristic, URL, White List/Blacklist, Charset ve Imaj süzgeçleri olmak üzere 4 çeşit filtre ile e-postalar üzerindeki kontrolü arttırıyor. White List/Blacklist süzgeci bilinen spamci adreslerden gelen e-postaları tasfiye ediyor. URL süzgeci teklikeli linkleri içeren e-postaları bloke ediyor. Charset süzgeci “tuhaf“ karakterlerle yazılmış e-postaları bloke ediyor. Imaj süzgeci ise e-postalara gömülü resimlerin SPAM'a özgü olup olmadığına karar veriyor.

Internet Security versiyonunda, uygunsuz site ve içeriklerine erişimi engelleme imkanı sağlayan ebeveyn kontrolü bulunuyor. Ebeveyn kontrolü, kullanıcı yaşına göre oluşturulmuş profilleri tanımlanmanın yanısıra anahtar kelimeler ile de istenmeyen kelimeler veya deyimler içeren siteleri bloklayarak erişimi engelliyor. E-posta anahtar kelime süzgeci ise uygunsuz kelime veya deyim içeren e-postaları posta kutusuna ulaşmadan süzmeye olanak sağlıyor.
kaynak :teknolatte
 

AtakaN

Doçent
benden uzak dursun bıtdefenerder

symantec kullandım sorunolmadı kaspersky kullandım sorun olmadı
avast kullanıyorum sorun yok bıtdefender kullandım bılgısayar dagıldı
 

tavsan000

Öğrenci
AtakaN dedi ki:
benden uzak dursun bıtdefenerder

symantec kullandım sorunolmadı kaspersky kullandım sorun olmadı
avast kullanıyorum sorun yok bıtdefender kullandım bılgısayar dagıldı


o zaman tutmıyım seni sen devam et kullanmaya o dediklerini bende kullandım pc çöplüğe döndü.sana tavsiyem iyi ürünleri seç
 

NecronomicoN

Profesör
bende geçen sene kasper i silip bitdefender 9 u yükleme gafletinde bulunmuştum, ilk taramada gereksiz milyon dosya buldu ve hepsini sildi, sonra windows çöktü :)
 

adem54

Doçent
Abi versiyon 10 ve Türkçe ben bunu baya önce zaten SDN de haberlere bakerken görüp indirmiştim yani yeni çıkan birşey değil...
 

T-rex

Doçent
arkadaşlar ne derseniz söyleyin ama şu bi geröek kaspersky internet security gerçekten alındığının karşılığını veriyor forever kasper :)
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst