Bitcoincileri Konuya alalım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

DarkGuard24

Asistan
Bitcoinin gelecekteki Yeri nedir,fiyatı düşecekmi,artacakmı,bu mining olayı nedir,bir bitcoin ne kadar,yatırım yapılmalımı gibi soruları cevaplarmısınız?
 

astegon

Profesör
Ohooooo Bitcoin-101 dersi istiyor arkadaş.

Arama motorlarından sorabilirsiniz hocam. Zibilyon defa tartışıldı, konuşuldu.
 

daimy2017

Üyecik
bitcoinler şuan için yatırım yapılamaz, çünkü arkalarında bir devlet (merkez bankası) olmadığından spekülasyona çok açık. Öte yandan birçok ülke kendi "sanal para" birimlerini yaratmaya başladı ya da bunun üzerinde çalışıyorlar. Bu yeni çıkacak sanal "kamu" para birilerine bakılabilir.
 
internetteki bitkoin rehberlerinin çoğu zaten tuzak, kopya, reklam ya da fanatiklerin meşhur olmak için hazırladıkları içi boş yalan verilerden başka bir şey değil :D ... sağlam kaynak olarak bulman gerekiyor onların sayısı da çok azdır... başlıktan anladığım kadarıyla ciddi bir konu olmadığı için buraya yazmayı düşünmüyorum, artık arayan bulur eğer doğruyu arıyorsa diyeyim :)
 

Sansar667

Profesör
Eğer ki bitcoinciler gelsin dersen objektif yorum yapacak kimseyi bulamazsın , bu işe giripte bitcoin kötüdür girmeyin diyen adam kendi topuğuna sıkıyordur , ki kimsede demez öyle bir şeyi. Henüz referans linki paylaşan birinin gelmemesi de ayrı bir durum :)
 

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Yatırım yapmak istiyorsan alt bitcoinlere şimdiden yapman lazım asla ama asla büyük yatırım yapma
 

trendebak

Üyecik
merhaba ben bitcoin ve altcoin yatırımcısıyım mining yapmam borsa gibi düşünce alır yükselince satarım merak edilen sorularınıza bilgim dahilince cevap veririm.
 

Sansar667

Profesör
Referans linki gelmeyecek , lafım havada kalacak diye çok korkmuştum. 70 milyon tek yürek bu anı bekliyordu. Tskurler mertkara10.
 

mcgregor1

Üyecik
Kripto paraların market hacminin büyüyeceği aşikar, 600 milyar dolar 2018 sonunda 4 trilyon dolar seviyelerine ulaşacak
 
Fiyatının artıp düşeceğini herkes bilse zaten kendine saklar ve zengin olurdu doğru alım satım hamleleriyle :D. Tam olarak öngörmek mümkün değil malesef.
 
Üst