Rehber Bitcoin Ve Altccoinlerde Büyük Boğa Sezonu Bitti Mi?

Bu konuyu okuyanlar

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tanınan blockchain analisti Willy Woo, amiral gemisi kripto para ünitesi Bitcoin 40.000 $ düzeyini aşmaya çalışırken Bitcoin’in önündeki yolu düşünüyor. What Bitcoin Did podcast isimli programda Woo, varlığın bir gün içinde 43.000 $’dan 30.000 $’ın biraz üzerine düşmesine karşın Bitcoin’in şimdi ayı piyasasına girmediğine olan inancını söz ediyor.

Bitcoin ve piyasa

Woo, sert düzeltmenin piyasa için sağlıklı olabileceğini belirtiyor ve şu sözlere yer veriyor:

Yaşananlar ayı piyasasının başlangıcı değil. Aslında boğa piyasasının tam ortası. Yani burada piyasada bulunan bir sürü ucuz koin’imiz var. Bence yalnızca dışarı attığımız çok ölçüde paradan kurtulmanın biraz vakit alacağını düşünüyorum. Tekrar biriktirmek vakit alacak. Bence nihayetinde, ağın sıhhatine bakarsanız, bu güzel bir şey.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Bir yandan üzücü;
Çünkü insanlar evini, bilgisayarını, arabasını satıp yatırdı. Bazı tanıdıklarım ve zararda.

Bir yandan sevindirici;
Belki ekran kartı fiyatları düşer.

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
60 binden 35 binlere düşmesi ile ayı gelmez ayı gelmesi için yüzde 85 felan düşmesi lazım ayı sene sonunda gelir diye tahmin ediyorum bitcoin daha bunun üstüne 8x daha felan yapması lazım
Ayrıca evi arabayı satıp da kripto paraya girilmez kenarda birikmiş paran vardır ya batarım ya çıkarım die risk alarak denenebilir dua etsin bu zamanda girmiş ayıya yakalansa idi 4 sene beklerdi

meerkmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
60 binden 35 binlere düşmesi ile ayı gelmez ayı gelmesi için yüzde 85 felan düşmesi lazım ayı sene sonunda gelir diye tahmin ediyorum bitcoin daha altcoin yatırım tavsiyeleri bunun üstüne 8x daha felan yapması lazım
Ayrıca evi arabayı satıp da kripto paraya girilmez kenarda birikmiş paran vardır ya batarım ya çıkarım die risk alarak denenebilir dua etsin bu zamanda girmiş ayıya yakalansa idi 4 sene beklerdi

Kesinlikle katılıyorum. Sağ da sol da kazanan insanları görüp hadi bende kazanayım diyen araştırmadan yatırım yapan insanlar kaybetmeye mahkum bence.

Son düzenleyen moderatör:

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bir yandan üzücü;
Çünkü insanlar evini, bilgisayarını, arabasını satıp yatırdı. Bazı tanıdıklarım ve zararda.

Bir yandan sevindirici;
Belki ekran kartı fiyatları düşer.
Ekran kartları ile yapılan mining doğaya zarar veriyor zaten fakat madem yenı dunya duzenındeyız. Insanlara dijitalden para kazanma kapıları acılmalı yoksa herkes için zor olacak.

Son mesajlar