Bitcoin devri kapanabilir!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
Bitcoin-devri-kapanabilir.jpg

https://shiftdelete.net/?p=94149

Son düzenleme:

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Böyle bir durumda yıkılan bitcoin olmayacak aslında. Yani, en çok kullanılan para değişecek belki ama türü aynı kalacak.

Ve bu gelişme illaki olacak. Kripto para dünyası yıkılmadıkça, Bitcoin, Waves, XRP fark etmez ki.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
orta direk olmaya bayılıyorum ne böyle işlere gerek var ne de paranı kaptırıyorsun.Ay başı maaşı aldığın gibi eksi bir şekilde bankalara iade ediyorum :D yaşasın orta direk

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
orta direk olmaya bayılıyorum ne böyle işlere gerek var ne de paranı kaptırıyorsun.Ay başı maaşı aldığın gibi eksi bir şekilde bankalara iade ediyorum :D yaşasın orta direk

Abim öyle söyleme ya.

Yani bitcoin öyle bir dünya değil. Maalesef ülkemizde gerçek anlamda bileni pek yok. Bitcoin kategorisinde, bitcoin nedir isimli bir başlığımız var. Oraya bakabilirseniz, biraz fikir sahibi olursunuz.

Tam bir dolandırıcılık sayılmaz. Her ay fiyatına bakmadan 100 liralık bitcoin alıp bir köşede unutmak lazım aslında.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Abim öyle söyleme ya.

Yani bitcoin öyle bir dünya değil. Maalesef ülkemizde gerçek anlamda bileni pek yok. Bitcoin kategorisinde, bitcoin nedir isimli bir başlığımız var. Oraya bakabilirseniz, biraz fikir sahibi olursunuz.

Tam bir dolandırıcılık sayılmaz. Her ay fiyatına bakmadan 100 liralık bitcoin alıp bir köşede unutmak lazım aslında.

yok değerli kardeşim biliyorum konuyu ama bulaşmama konusunda söz verdim kendime o nedenle uzak durmakta fayda var.Sonuçta her neslin bir popüler konusu var bu neslin de popüler konusu dijital para.:)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
yok değerli kardeşim biliyorum konuyu ama bulaşmama konusunda söz verdim kendime o nedenle uzak durmakta fayda var.Sonuçta her neslin bir popüler konusu var bu neslin de popüler konusu dijital para.:)
Sen bana bi iphone x al, ben sana önümüzdeki 3 sene içinde 2 btc vereyim. :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
batacak diyordum inanmıyordunuz aha işte görün tabi biter uyuşturucu,silah kaçakçılığı ve bilumum suçta ödeme aracı olursa biter...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sanal Para Şans işidir ne zaman değerinin yükselip ineceği belli olmaz büyük yatırım yapmanın bir alemi yok

vuralemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
0.0001 cent'ten 7500 dolara çıkan bitcoin, doğal bir düşüşle 6500 dolara düştü diye batma muhabbetleri mi yapıyorsunuz??? Vay kıskançlar :) zamaninda alamayip , her turlu fikir ürününe bu tutmaz batar diyen, fırsatları kaçırıp , kacirmayanlara laf atan zihinler :) sizlere de merhaba. Millet malı götürür, siz de batsın diye dua edersiniz.
2009dan beri var olan merkezi ve yöneticisi olmayan , dünyanın talep ettiği bitcoin siz dediginiz diye batacak öyle mi? Yazık size :)