Birkac Dizi hakkinda sorum var.. (The walking dead)

the walking dead izlemeye deger mi?

• Kullanılan toplam oy
    42

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Baslikdan da anlasildigi uzere birkac sorum olacak. Basta the walking dead.. tamam cok izlenmis sevilmis de ilk 2 bolumu hic mi hic sarmadi.. konusu da siradan gibi geldi.. devam etmekde fayda var mi?
izleyenlerin yorumlarini bekliyorum.

Ayrica Sherlock tekrar ne zaman baslayacak. Bir senedir bekliyorum..

Ve eger dizi tavsiyesinde bulunacak olanlar olursa mutlu olurum. Gerci Dizi onerileri basligini inceledim ama kisisel onerileri daha onemsiyorum

Izlediklerim..
Person of Interest (bana gore en iyisi.. )
Da Vinci"s Demos ( aslinda bu da en iyisi sayilir. Tarih ve mukemmel bir bilim iceriyor)
Gameof Thrones
Arrow
Dexter
Sherlock
Spartacuse
Elemantary
Breaking bad
Fringe (sirada izleyecegim dizidir kendisi..)
Teen Wolf(cok oneren oldu.. izliyorum ama hastasi degilim. en az sevdiklerim arasinda
Zero hour (iptal edilmis bir dizi ama basarili.)
How i meet your mother (bi bitiremedim)

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu dizi hakkında bilgim yok ,ama senin listeden sadece fringe izledim senin izlemedigin denk geldi , :)en azından onu tavsiye ederim ilk bölümü güzel bölümlerden bir tanesidir.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ben denedim o diziyi izlemeyi, beğenemedim..
Ama izleyip beğenen ciddi bir çoğunluk var...

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Baslikdan da anlasildigi uzere birkac sorum olacak. Basta the walking dead.. tamam cok izlenmis sevilmis de ilk 2 bolumu hic mi hic sarmadi.. konusu da siradan gibi geldi.. devam etmekde fayda var mi?

Ve eger dizi tavsiyesinde bulunacak olanlar olursa mutlu olurum. Gerci Dizi onerileri basligini inceledim ama kisisel onerileri daha onemsiyorum

Izlediklerim..
Da Vinci"s Demos ( aslinda bu da en iyisi sayilir. Tarih ve mukemmel bir bilim iceriyor)
Gameof Thrones
Arrow
Dexter
Sherlock
Spartacuse
Elemantary
Breaking bad
Teen Wolf(cok oneren oldu.. izliyorum ama hastasi degilim. en az sevdiklerim arasinda

Bende önceden izliyordum walking deadı ama şöyle ki bazı diziler vardı bölüm boyunca sizi meraklandırır heyecanlandırır bölüm sonu merak 2 katına çıkar walking dead bana böyle gelmedi bölüm boyunca tamamen durağan sadece sonlarda biraz sonraki bölüme dair merak uyandırıyor gibime geldi bu tamamen benim düşüncem. Onun dışında izlediklerin arasında gameofthrones breaking bad ve hannibalı izliyorum şuan 3de harika

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
@pilger

Hannibal hakkında ne düşünüyorsun ?

Hiç başlamadım o diziye henüz.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
@pilger

Hannibal hakkında ne düşünüyorsun ?

Hiç başlamadım o diziye henüz.

Abi vAllahi ilk 4 5 bölüm biraz sıkıcı çok ikilemde kaldım izlesem mi izlemesem mi diye ama sonra akıcılığı artıyor izlerken aynı anda düşünmeye itiyor dizi sizi

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Fringenin ilk bolumu harbiden cok iyiydi. Basladim bile bakalim devami nasil gelecek

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
fringe zaten manyak bir dizi sonu hızlı bitti ama onay alamadığından,arrow güzel,walking dead güzel,person iyi,teen ve sparta güzel

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arayıcının efsanesi fena değil,perception iyi

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Suits i izlemeni tavsiye ederim. Bide Under the Dome var daha iki bölümü yayınlandı ama fena değil gibi

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
The Walking Dead; uyuz, kalitesiz bir dizi. Seyredilen bir dizi olması çok şaşırtıcı. Kesinlikle seyretme.
Fringe; izleyip izleyip sonunda havayı alabileceğin bir dizi. Konu zaten hiç ilerlemiyor. Bunu da kesinlikle seyretme.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Hannibal i denemelisin. Kurgusunu cok begendim daha ilk sezonu bitti. 13 bolum var her bolum 40 dakika suruyor. HİMYM da bir an once bitirmelisin hem kisa hemde komik bir dizi. Terra Nova vardi bir ara ilk sezonda dizi bitti. Dizi bilim kurgu ve aksiyon yonunden yeterliydi devami olmayacak bir dizi ama denemelisin bence

eddie dean

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Herkes dizi eleştirmeni kesilmiş. Zombi dizisinden beklentiniz nedir acaba ben bunu merak ettim. Ki eğer konu arıyorsan güzide Türk dizilerimize göz atmanı şidddddetle tavsiye ederim. İçinde binlerce ibret olan tarzında. Mesela ben Kurtlar vadisi'ne hastayım. Walking dead'i de seviyorum ama kurtlar vadisi kadar değil. Walking dead'den daha iyi zombi bir diziside çekilemeyeceğini düşünüyorum. Nefasetle izleyiniz. bkz: aşk-ı memnu

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
The Walking Dead; uyuz, kalitesiz bir dizi. Seyredilen bir dizi olması çok şaşırtıcı. Kesinlikle seyretme.
Fringe; izleyip izleyip sonunda havayı alabileceğin bir dizi. Konu zaten hiç ilerlemiyor. Bunu da kesinlikle seyretme.

Peki senin önerin nedir?

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hannibal i denemelisin. Kurgusunu cok begendim daha ilk sezonu bitti. 13 bolum var her bolum 40 dakika suruyor. HİMYM da bir an once bitirmelisin hem kisa hemde komik bir dizi. Terra Nova vardi bir ara ilk sezonda dizi bitti. Dizi bilim kurgu ve aksiyon yonunden yeterliydi devami olmayacak bir dizi ama denemelisin bence

Son gunlerde Hannibal onerileri alkaya basladim. Sanirim listeye eklemem gerekiyor :)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Herkes dizi eleştirmeni kesilmiş. Zombi dizisinden beklentiniz nedir acaba ben bunu merak ettim. Ki eğer konu arıyorsan güzide Türk dizilerimize göz atmanı şidddddetle tavsiye ederim. İçinde binlerce ibret olan tarzında. Mesela ben Kurtlar vadisi'ne hastayım. Walking dead'i de seviyorum ama kurtlar vadisi kadar değil. Walking dead'den daha iyi zombi bir diziside çekilemeyeceğini düşünüyorum. Nefasetle izleyiniz. bkz: aşk-ı memnu

Ya birak Allassen ya. Kurtlar vadisi dedi. Hocam bana isler gucler de, yalan dunya de, Leyla mecnun de ama k. Vadisi deme

alpthadeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Izlediklerim..
Gameof Thrones
Arrow
Dexter
Sherlock
Spartacuse
Elemantary
Breaking bad

The mentalist fena değildir.Beni 2 sezon sonra sıkmıştı ama genede ilk 2 sezonu beğenmiştim.

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Zombi türü filmleri seviyorsan tavsiye ederim :) Şahsen ben izliyorum çok muhteşem bir dizi diyemem ama sevdiklerim arasında. Ayrıca how i met your mother tamamını izlemeni tavsiye ederim muhteşem bir dizidir :)

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Hannibal
Walking dead
game of thrones
homeland
vikings
falling skies
true blood
Breaking bad(dizi bitti izlemediysen mutlaka izlemelisin)
Teen wolf
Da vinci demon's
Revolution
How i met your mother

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Harika ötesi bir dizidir.

TWD bir hiç kalır yanında.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
yeni dizilerden.
the originals : vampire diares diİsindeki kökenleri anlatan dizi
agent of shield: avangers filminin dizi versiyonu

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bu kadar dizi önerilmiş ama içlerinde Dexter yok, ayıp be kardeşim yav :)

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Büyük felaket sonrası dönemi anlatan film,dizi hoşuna gidiyorsa "The Walking Dead" izleyebilirsin.

En iyisi olarak Person of Interest'i gösterdiğin için sana tek önerim;
The Blacklist
İlk sezonu yeni başladı henüz 3 bölüm yayınlandı ama aksiyon doyurucu,müzikler iyi oyunculuk iyi senaryo iyi.
Popüler olacaktır yakında,kişisel kanaatim Person Of Interest'ten iyi başladı.(PoI'yi 2-3 bölüm izledim sadece.)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Köken vampir leri süper bir dizi bir atlantis diye bir dizi daha başladi su an ikinci bölümde konusunu sevdim.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Walking dead güzel dizi ben takip ediyorum tavsiye ederim Sherlock'u bizde bekliyoruz

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
çok ama çok yavaş ilerliyor fakat genel olarak iade eder diyebiliriz. büyük bir prodüksüyon ve nispeten farklı bir bakış açısı diyebiliriz. tabiki tüm felaket sonrası filmlerinin klişelerini barındırıyor fakat ek olarak orjinal yaklaşımlar da mevcut. keşke sıradan diyebileceğimiz sahneleri atlasalar da daha hızlı geçse

sefayksl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Onu bunu boşver hemen Fringe e başla :thumbup1: