Birisi sizin çok önceden yaptığınız şeyleri görebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
birisi sizin 2 yada 3 sene önce nerelere girdiğinizi (internet sitesi olarak) vb görebilir mi ?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bu siteye girdiğinde IP adresin de gözüküyor zaten. Evet, görebilirler. Mahkemelik olmazsan ve illegal işler yapmazsan sorun yok.

ömerim55

Profesör
Reaksiyon puanı
1,328
Bu veriler telekomun elinde. Yani halkın erişmesi imkansıza yakın.

KnoZH|Upgrade

Asistan
Reaksiyon puanı
138
intenret korsanı diyelim benim 2 3 sene önce internette ne araştırdığımı görebilir mi ?
bunu googledan yapıyorsan normalde googledan başkası bilemez ama bilgisayarında olan bir virüs/ keylogger ile klavyendeki tüm yazdığın şeyleri kaydedilmesi mümkün. Öbür türlü kimse erişemez.
Kolay Gelsin

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
ünlü olmak da ayrı dert ha :) yayıncı vb olmayı düşünüyordum da hiç istemiyorum artık önceden yaptığım aşırı utanç verici ki çocukluğuma gelmiş bir araştırma vardı .
Bunlar artık hackerlara kaldı :) Sen geçmişe değil, geleceğe odaklan. Eğer utanç verici video/resimlerin varsa da kaldır veya ispatlarıyla beraber şikâyet et :)

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Bunlar artık hackerlara kaldı :) Sen geçmişe değil, geleceğe odaklan. Eğer utanç verici video/resimlerin varsa da kaldır veya ispatlarıyla beraber şikâyet et :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

özel bir avukatım var sayılır zaten :D (ciddiyim)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...