Bir yorumunuzu almak isterim.

Bu konuyu okuyanlar

MTAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar bu yaz yeni bir telefon almayı düşünüyorum 3000tl bandında. Aklımda meizu 16th almak var oyun oynayan birisi olduğum için donanıma önem veriyorum. Bir süredir internetten araştırma yaparak 845 işlemcili 8 GB Ram 128 GB hafızalı 16th buldum bazı sitelerdeki yorumları okuyarak kamerasının güzel olduğunu bataryanında(şüphelerim vardı) o kadar kötü olmadığını 1 günü çıkarttığı okudum.

Son olarak sizden istediğim başka önereceğiniz telefonlar varımdır diye öğrenmek istedim. Önereceğiniz telefonlarda piyasada olmayıp bu yaza kadar çıkabilecek telefonlarında yazabilirsiniz.

Birde 16th kullananlardan da memnun olup olmadıkları yönlerinide yazmalarını istiyorum.

Şimdiden bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Bu fiyatta mi 9t önerebilirim ama 16th kadar performanslı değil.

MTAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu fiyatta mi 9t önerebilirim ama 16th kadar performanslı değil.

Ben daha çok telefonda oyun oynuyorum, sosyal medyaya fotoğraf falan atmayı pek yapmam sanırım benim için en iyi telefon meizu 16th
Yorumun için teşekkür ederim

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ben daha çok telefonda oyun oynuyorum, sosyal medyaya fotoğraf falan atmayı pek yapmam sanırım benim için en iyi telefon meizu 16th
Yorumun için teşekkür ederim
Garanti önemli değilse sahbinden de o fiyatlara mi 9t pro var, snapdragon 855li. Eğer garanti önemli ise meizu 16th güzel tercih olur

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Net olarak cevabım mi9t pro. Batarya, kamera ve özellikle de performans anlamında şuanda kendi fiyat segmentinde harika hatta olağanüstü. Bazı Xiaomi gruplarında ya da Letgo gibi ikinci el satış mağazalarından sıfır veya genellikle 20 günlük falan kullanılmış cihazları 2000₺ civarlarında satıyorlar. Şuanda iPhone kullanıyorum ve sırf bu nedenlerden dolayı geçmeyi düşünüyorum. Seni asla yarı yolda bırakabileceğini zannetmiyorum

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
3000 tl ye mi mix 2s te var

MTAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yorumlarınız için teşekkür ederim

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Merhabalar bu yaz yeni bir telefon almayı düşünüyorum 3000tl bandında. Aklımda meizu 16th almak var oyun oynayan birisi olduğum için donanıma önem veriyorum. Bir süredir internetten araştırma yaparak 845 işlemcili 8 GB Ram 128 GB hafızalı 16th buldum bazı sitelerdeki yorumları okuyarak kamerasının güzel olduğunu bataryanında(şüphelerim vardı) o kadar kötü olmadığını 1 günü çıkarttığı okudum.

Son olarak sizden istediğim başka önereceğiniz telefonlar varımdır diye öğrenmek istedim. Önereceğiniz telefonlarda piyasada olmayıp bu yaza kadar çıkabilecek telefonlarında yazabilirsiniz.

Birde 16th kullananlardan da memnun olup olmadıkları yönlerinide yazmalarını istiyorum.

Mİ9T öneririm kendim de kullanıyorum bence memnun kalırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

3000 bütçeyle hangi iphone'u alsın birader her konuya girip bunu yazıyorsun şaka mısın
alsa alsa 2.el iphone 7 alır
Mesaj otomatik birleştirildi:

3000 bütçeyle hangi iphone'u alsın birader her konuya girip bunu yazıyorsun şaka mısın
trollüyor işte

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375

Yüksek grafikli oyun oynayan birisiysen, uzun kullanımda akıcı ve yüksek FPS değerleri almak istiyorsan Meizu 16th'i tercih edebilirsin.
Mi 9T'nın bu telefona göre en büyük avantajları pil kapasitesi ve kamera performansıdır.