Bir web sitesinin para kazanması için?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Arkadaşlar merak ettim, diyelim ki bir web siteniz var. Ne kadarlık tekil ziyaretçi sayısına ne kadar para kazanırsınız? Ve nerelerden reklam alınabilir?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Üye yaparak kazanabileceğin reklam sistemleri var.Zanox gelirortakları maxgelir gibi.
Tekil ziyaretçi için popup kullanılabilir belki.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Zanox ve maxgelir'e kabaca göz attım. Ama reklamlardan ne kadar gelir verdiklerini belirtmemişler ya da ben göremedim. Vaktim olmadığı için fazla inceleyemedim.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Üyelik başına alışveriş sitelerinde 1,5-2 lira veriyorlardı en son ama uzun zamandır ilgilenmiyorum verdikleri miktarda değişme olabilir.

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Aslında benimde merak ettiğim bir konuydu bu mesela orta düzeyli bir dizi film izleme sitesi aylık ne kadar kazanır tahminen [MENTION=75364]dgncn[/MENTION]

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Hımm. Ben biraz araştırayım bu konuyu. Yaz tatili girince de üzerine düşeyim :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Aslında benimde merak ettiğim bir konuydu bu mesela orta düzeyli bir dizi film izleme sitesi aylık ne kadar kazanır tahminen @dgncn
Dizi izletme siteleri eskiden videobb gibi sitelerden çok iyi para kaldırırdı ama videobb fileserve şirketinin olduğu için bütün videoları sildi.O zamandan beri dizi izletme siteleri zorlandı bence.Şimdi ne kadar para kazanır zor bir soru :D günlük hite göre değişir aldığı reklama göre değişir çok değişkenli :D

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Siteden para kazanmak Türkiye'den girişli siteler için biraz sıkıntılı çünkü reklamlara tıklamak isteyen kişi sayısı çok çok az, Ayrıca Çoğu reklam şirketi ve upload siteleri Türkiye için verilen parayı minimum tutar. Örn; Upload siteleri Türkiye'yi hep 3 ve 4 sınıf yapar çünkü bizim ülkede download sayısı çok yüksek ama mesela USA download sayısı Türkiye'ye göre çok az ondan dolayı Upload siteleri TR için 1000 download = 1$ USA için 1000 download= 3$ yani 3 katı. Eğer sitenden para kazanmak istiyor isen siten yabancı olucak yada yabancı ziyaretçi kaynaklı olması gerekli.

TR için 3.000 Ziyaretçi = Günlük İndirmeden Kazanılan Miktar 1 $ - 2 $

USA, Germany, Great Britain, Denmark, Ireland, Switzerland, Russia için 3.000 Ziyaretçi = Günlük İndirmeden Kazanılan Miktar 3$ - 6$

Fiyatlandırma Açısından Kaynak Alınan Site: Turbobit.net

Download Siteleri için bi öneridir bu ve kazanılan miktarlar tahminidir.

harding15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle amaç direkt para kazanmaksa havanı alrsın. vermeden almak Allah'a mahsustur. o yüzden para kazanmak için önce hak etmelisin. ayrıca katakulli kazançlar çok uzun sürede getirisi olmaz ve zarara da uğratabilir. bu kısa nasihattan sonra emek, kalite, özgünlük ve fedakarlık hizmet anlayışı ile visyon ve misyon edinirsen. Uzun vadede para kazanabilirsin. google reklamları, yandex reklamları kazanç getiren sistemlerdir. haberler...

mozant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternetten para kazanmanın en etkili yolu Afffiliate Marketing yani SatışOrtaklığı Sistemi’dir. Bu sistemde para kazanmak için Satış Ağlarıüzerinden ürünlere Satış Ortağı oluyorsunuz. Blog açarak veya bir site kurarakürünün tanıtımını yapıyorsunuz. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizden ürünsayfasına yönlendirilip satış gerçekleştirildiğinde, bu satış üzerindenkomisyon alıyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki ticaret gibi.
Bu sistem en etkili yoldur, ancak sabır ve emek gerektirir.Hiçbir teknik bilginiz olmasa bile, Joomla, Wordpress gibi CMS(Content Managament System) kullanaraksite kurabilirsiniz. Biraz çaba ve zaman harcayarak bu sistemleri öğrenebilirve kendi sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra sitenize ziyaretçiçekmeniz gerekiyor. Bunun için SEO, yani Türkçesi arama motoru optimizasyonu yapmalısınız.Biraz emek ve zaman harcayarak 2 ay içinde sürekli bir gelir kaynağınızolabilir. Ve bu aşamadan sonra geliriniz artmaya başlar.
Ancak benim bu kadar uğraşacak zamanım yok, 2 ay bekleyememhemen para kazanmak istiyorum diyorsanız, Google sayesinde site kurmadan hemenpara kazanmaya başlayabilirsiniz.
Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Aramayapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürünarıyor. İşte bu aramalar sayesinde Google her gün binlerce alıcıyı ve satıcıyıbuluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarakdüşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Ancak bunuyapabilmek için Google’u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasılbuluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmenizgerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın: http://www.googleilekazan.com .
Bu yöntemleri internettenaraştırabilirsiniz. Ancak doğru ve işe yarayan bilgiye ulaşmanız aylaralacaktır. Çünkü deneme-yanılma yapacaksınız. Bu uğurda para kaybedeceksiniz.Ve belki de çok basit ayrıntılar yüzünden hata yapıp para kaybedecek ve sonundapek çok insan gibi internetten para kazanılmıyor deyip, pes edeceksiniz. Birişe doğru bilgiyle başlamak başarılı olmanın en önemli şartıdır. Bu nedenleinternetten para kazanmak istiyorsanız, hemen kazanmak istiyorsanız; http://www.googleilekazan.com, HemenTıkla, Öğren!

İnternetten para kazanmanın en etkili yolu Afffiliate Marketing yani SatışOrtaklığı Sistemi’dir. Bu sistemde para kazanmak için Satış Ağlarıüzerinden ürünlere Satış Ortağı oluyorsunuz. Blog açarak veya bir site kurarakürünün tanıtımını yapıyorsunuz. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizden ürünsayfasına yönlendirilip satış gerçekleştirildiğinde, bu satış üzerindenkomisyon alıyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki ticaret gibi.
Bu sistem en etkili yoldur, ancak sabır ve emek gerektirir.Hiçbir teknik bilginiz olmasa bile, Joomla, Wordpress gibi CMS(Content Managament System) kullanaraksite kurabilirsiniz. Biraz çaba ve zaman harcayarak bu sistemleri öğrenebilirve kendi sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra sitenize ziyaretçiçekmeniz gerekiyor. Bunun için SEO, yani Türkçesi arama motoru optimizasyonu yapmalısınız.Biraz emek ve zaman harcayarak 2 ay içinde sürekli bir gelir kaynağınızolabilir. Ve bu aşamadan sonra geliriniz artmaya başlar.
Ancak benim bu kadar uğraşacak zamanım yok, 2 ay bekleyememhemen para kazanmak istiyorum diyorsanız, Google sayesinde site kurmadan hemenpara kazanmaya başlayabilirsiniz.
Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Aramayapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürünarıyor. İşte bu aramalar sayesinde Google her gün binlerce alıcıyı ve satıcıyıbuluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarakdüşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Ancak bunuyapabilmek için Google’u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasılbuluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmenizgerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın: http://www.googleilekazan.com .
Bu yöntemleri internettenaraştırabilirsiniz. Ancak doğru ve işe yarayan bilgiye ulaşmanız aylaralacaktır. Çünkü deneme-yanılma yapacaksınız. Bu uğurda para kaybedeceksiniz.Ve belki de çok basit ayrıntılar yüzünden hata yapıp para kaybedecek ve sonundapek çok insan gibi internetten para kazanılmıyor deyip, pes edeceksiniz. Birişe doğru bilgiyle başlamak başarılı olmanın en önemli şartıdır. Bu nedenleinternetten para kazanmak istiyorsanız, hemen kazanmak istiyorsanız; http://www.googleilekazan.com, HemenTıkla, Öğren!

oktaydeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şunları deneyebilirsin

YouTube'den para kazanmak istermisiniz ?

İnglizce siteden yüksek adsense geliri elde etmek

kazancklavuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şöyle söyliyim benim günlük 200-300 arası hit alan iş sitem var. Adsense ile aylık 35-45$ arası bir mebla kazanıyorum. Fakat günlük 20-25 hiti olan satış ortaklığı sitem var aylık 100-150 tl kazanabiliyorum. Hit değil kullandığın para kazanma metodun önemli.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
şöyle söyliyim benim günlük 200-300 arası hit alan iş sitem var. Adsense ile aylık 35-45$ arası bir mebla kazanıyorum. Fakat günlük 20-25 hiti olan satış ortaklığı sitem var aylık 100-150 tl kazanabiliyorum. Hit değil kullandığın para kazanma metodun önemli.

Peki adsense haricinde hangi reklam şirketini öneriyorsunuz?

kazancklavuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zanox,gelirortakları,reklamaction türkçe içerik için en iyi alternatifler.

heptasarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir web sitesinin reklamlardan para kazanması zor. Denediğim için söylemiyorum ama şu ana kadar ülkemizde düzgün para kazanan insan sayısı çok azdır. Yüzde 10u geçmez kesinlikle.

Bence en güzeli e-ticarettir. Maliyeti diğer sitelere göre oldukça yüksektir ama getirisi sağlamdır.

Ahcan38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki adsense haricinde hangi reklam şirketini öneriyorsunuz?

Aslında adsense den az çok gelir elde edecek kadar hit toplayabiliyorsan Affiliate marketing sisteminin CPA modelini kullanmalısın, satış başına değilde, aksiyon başına para kazanırsın yani yönlendireceğin site içerisinde form doldurma, mail kayıt gibi işlemler gerçekleşirse komisyon alırsın ama başta blogunun yada sitenin konusu ile alakalı CPA ürünler seçmelisin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4k ve üzeri bir site ne kadar getiri olur sizce adhood reklamlarıyla tabi.
Bir De sitenin içerisindeki içerik sayısı 1 milyona yükselirse ne olur.

sefabella

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SELAMUN ALEYKÜM Arkadaşlar kayıt olun kayıt bonusu 4 dolar veriyor ve size link veriyor onu paylaşıyorsunuz tıklandıkça 0.50 dolar kazanıyorsun gayet iyi 40 dolar olunca paranızı çekebiliyorsunuz ben 2 günde 13.50 dolar yaptım
MUTLAKA ÖNERİRİM

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zanox,gelirortakları,reklamaction 3 ü arasından hangisi daha fazla veriyor ve daha karlı?

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Film sitelerinden iyi para kazanılabileceğini düşünüyorum. Benim de gelecekteki planım film sitesi kurup google reklamarıyla para kazanmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...