Bir Üyeciğin Çırpınışları :)

TheRed

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Biliyorum herkes üyecikten başladı.
diğer rütbelere imrenerek bakmaktayım ve diğer üyeciklerden bunu problem etmeyen varmı bilmiyorum :)
merdivenleri tek tek tırmanmak sabırsız biri için hayli güç olacak ama zaman meselesi tabiki...
günde en az 7 saat her konuya zıplayarak bu rütbesiz asker olayından ne zaman sıyırırız tahminleri bekliyorum :)

üyecik arkadaşlar çoook çalışmamaız lazım çoook :) :} ;D :D

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
valla senin işinde zor be :p .hemen yükselirsin merak etme.ben bile yükseldim :D .

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Bana ne demeli? (Elmacik) Dert etmeyin böyle şeyleri.
Memnun olun ve memnun edin; ondan sonra mesaj sayısını saymazsınız.

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ben halimden çok memnunum hep üyecik kalmak istiyorum :D :D :D

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bana da fark etmiyo gerçi ben hoşuma giden yere yada yardımcı olacagım yere yazımı yazar çıkarım yani
üyecik = no problem

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Başlık süper olmuş :D
SDN'de işler biraz tuhaf ilerliyor.Şöyle ki;ilk girişte ''üyecik'' olursun ilkten bi ıyyy ne banal dersin :D ama sen ona tam alışmış hatta benimsemişken pat ''asistan'' olursun.Seni birden alır bir düşünme... :^) Ya ben kimin asistanıyım?Ne bu böyle stajer der gibi? o_O İyide benim işim ne?Asistan oldum da başım göğe mi erdi?Şimdi üyecikler bizi dışlıosunuz derken benide olaya katacaklar... :O Yeniden ''üyecik'' olabilmek için mesajlarımı silsem mi? :# Birden nerdeyim benn?! olursun :D sonra ''asistan'' olmaya alışırsın.Bir bahar günü uyanırsın ve bakarsınki Aman Allah'ım! ''doçent'' olmuşsun :R :} bu böyle sürer gider... :D
''SDN Şaşkınlıkların Tek Adresi!'' :D

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Troy dedi ki:
halk tabakası sizi :D

sizden fazla msj atanda var aramızda yani :D bilmem anlatabildimmi sayın moderetörüm :D .
lütfen daha çok msj yazın :p :p ...

ottoman53

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de üyeciktim yeni asistan oldum ama anlamadığım şey neden bu kadar kasıyorsunuz ki en çok msj atana ödül filan mı veriyorlar nedir

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Benimlede üyecik'ken arkadaşlar ilgilenmeye çalışmışlardı ama azmin sonunda prof. olmak varmış :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
forumun bir kölesi varsa, o da benim sanırım :$

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ottoman53 dedi ki:
ben de üyeciktim yeni asistan oldum ama anlamadığım şey neden bu kadar kasıyorsunuz ki en çok msj atana ödül filan mı veriyorlar nedir
aynı fikirdeyim çok doğru bir noktaya parmak bastın.

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
abi bence hepsi ii önemli olan ii yorum yapabilmek sadece mesaj sayısını arttırmak prof olmak zihniyeti taşımamak bence en iisi bu .. sDn biliyosan paylaş,bilmiyosan sor ..

TheRed

Asistan
Reaksiyon puanı
0
wbmstr dedi ki:
abi bence hepsi ii önemli olan ii yorum yapabilmek sadece mesaj sayısını arttırmak prof olmak zihniyeti taşımamak bence en iisi bu .. sDn biliyosan paylaş,bilmiyosan sor ..
sana katılıyorum