Bir ucu dvi diğer ucu hdmi olan kabloyla monitör kasaya bağlanır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

denky1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monitörümde VGA, kasamda ise HDMI yok. Bu yüzden birbirine bağlayamadım. HDMI VGA dönüştürücü sipariş ettim. 2 farklı hdmi-vga dönüştürücü denedim 2sinde de görüntü alamadım acaba kasamda ekran kartı yok diye mi kabul etmiyor sorun dönüştürücüde değil mi diye düşünmeye başladım. Ve farklı bir şekilde nasıl hdmi ve display port olan pcmi ekrana bağlarım ? Bir ucu dvi diğer ucu hdmi olan kabloyla bağlasam olur mu kasada dvi var monitörde hdmi ?

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Monitörümde VGA, kasamda ise HDMI yok. Bu yüzden birbirine bağlayamadım. HDMI VGA dönüştürücü sipariş ettim. 2 farklı hdmi-vga dönüştürücü denedim 2sinde de görüntü alamadım acaba kasamda ekran kartı yok diye mi kabul etmiyor sorun dönüştürücüde değil mi diye düşünmeye başladım. Ve farklı bir şekilde nasıl hdmi ve display port olan pcmi ekrana bağlarım ? Bir ucu dvi diğer ucu hdmi olan kabloyla bağlasam olur mu kasada dvi var monitörde hdmi ?
daha önce pc i çalıştırldımı yani ekran kartsız daha önce hiç görüntü verdimi

denky1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önce pc i çalıştırldımı yani ekran kartsız daha önce hiç görüntü verdimi
pcyi 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum daha iyi monitör aldım oyunları rahat oynamak için bu monitörde görüntü alamadım kablolar uymadığından dolayı