Bir Twitch Yayıncısı Yayında Çocuğuna Küfür Etti! Sonra Ne Mi Oldu...

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Buckkerz adlı yayıncı, yayında oyun oynarken sinirlendi ve kucağındaki bebeğine küfürler etmeye başladı.
1611578781395.png

Normal yayınında oyun oynayan Buckkerz, oyunda başarılı olamayınca sinirlenip hakaretler yağdırmaya başladı, sonra oyunu durdurup bebeği koltuğa koydu. Bebek babası bağırdığı için korkup ağlamaya başladı. Sonra adam tekrar bilgisayarın yanına gelip oyunu başlatmaya çalışınca oyun kolunun bozulduğu görüp ağlayan bebeğine ağır küfürler etti.
Videosu mevcut ancak forum kuralları nedeniyle yayınlayamıyorum.

Olayların devamında ise Buckkerz; "Kendimi kaybetmeden önce yayını kapatmalıyım" dedi ve yayını kapattı. Bir izleyicisi bu durumu kaydetmişti ve sosyal medyada yayınladı. Video yayıldıkça tepkiler çığ gibi arttı.
Twitch de yayıncının hesabını sildi.

Bence hesabın silinmesi gayet iyi olmuş. Küçücük bebeğin oyunla ilgili ne suçu var!

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,593
-Ya abi yine kaybettim
+Baba noluyor ne bağrıyon gulağmın dibinde
-Sen bi sus be

Böyle mi oldu acaba?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
@Umut Çelik, insandışı bir varlığın küçücük çocuğa bağırması. Adamı zindana götürmeliler.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Twitch zaten bu aralar kendini bayağı salmış durumda, böyle bir tepkinin verilmesi onlar açısından iyi. Son zamanlarda +18 yayın açan açana buna bir şekilde çare bulması gerekiyor.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Allah belasını versin bu yayıncının (köpek gibi bir tipi var).
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Umut Çelik, videosunu izledim. F**k o*t gibi küfürler ediyordu.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Buckkerz adlı yayıncı, yayında oyun oynarken sinirlendi ve kucağındaki bebeğine küfürler etmeye başladı.
Ekli dosyayı görüntüle 135975
Normal yayınında oyun oynayan Buckkerz, oyunda başarılı olamayınca sinirlenip hakaretler yağdırmaya başladı, sonra oyunu durdurup bebeği koltuğa koydu. Bebek babası bağırdığı için korkup ağlamaya başladı. Sonra adam tekrar bilgisayarın yanına gelip oyunu başlatmaya çalışınca oyun kolunun bozulduğu görüp ağlayan bebeğine ağır küfürler etti.
Videosu mevcut ancak forum kuralları nedeniyle yayınlayamıyorum.

Olayların devamında ise Buckkerz; "Kendimi kaybetmeden önce yayını kapatmalıyım" dedi ve yayını kapattı. Bir izleyicisi bu durumu kaydetmişti ve sosyal medyada yayınladı. Video yayıldıkça tepkiler çığ gibi arttı.
Twitch de yayıncının hesabını sildi.

Bence hesabın silinmesi gayet iyi olmuş. Küçücük bebeğin oyunla ilgili ne suçu var!
İyi olmuş.