Soru Bir oyun arıyorum bilen çıkar mı?

Bu konuyu okuyanlar

melihstrqfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aradığım oyun bir kilisenin önünde ölü bir adam görerek başlıyor herkes kilisede yeminlerini ediyor ve oyun oradan itibaren full kılıçlarla kanla geçiyor o oyunu bilen varsa lütfen yazabilir mi eski bilgisayarımda oynuyordum yeni bilgisayar aldım eski bilgisayar gidince oyunda orda kaldı diski parçalamışlar bulamıyorum oyunu lütfen bilen varsa yazsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap verecek veya bilen yok mu?

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
Biraz daha tarif edersen belki yardımcı olabiliriz (aklına gelen herşeyi söyle,örnek:grafikler ne kadar eski,oyunun atmosferi nasıl?)

melihstrqfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
nasıl anlatsam şimdi oyunun ne zaman cıktığını tam hatırlamıyorum ama 2010larda olması lazım orta çağ oyunlarına benzer bir oyundu hayatta kalmaya savaşa savaşa ilerliyordun
Biraz daha tarif edersen belki yardımcı olabiliriz (aklına gelen herşeyi söyle,örnek:grafikler ne kadar eski,oyunun atmosferi nasıl?)

grafikler çokta eski değil yeni tarz oyunlarla birebirdi

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
nasıl anlatsam şimdi oyunun ne zaman cıktığını tam hatırlamıyorum ama 2010larda olması lazım orta çağ oyunlarına benzer bir oyundu hayatta kalmaya savaşa savaşa ilerliyordun

grafikler çokta eski değil yeni tarz oyunlarla birebirdi
Oyun hakkında daha fazla bilginiz yok mu? birinci şahıs mıydı mesela.

melihstrqfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun hakkında daha fazla bilginiz yok mu? birinci şahıs mıydı mesela.
üçüncü şahis karakter kafasında çelik kask vardı sırtında beyaz böyle örtüden bi pelerin gibi bişey vardı kırmızı haç işareti vardı kilise önünde baslıyordu oyun ölü adam vardı yerde elini kanına sürüyordu ve devamında kilisenin içine girip bir kaç kişiyle konuşup yemin töreni (amen felan diyorlardı) gibi bişey yapıyorlardı sonra çıkıp savaşmaya başlıyorduk böyle karlı mıydı neydi beyaz bi dağdan inip asıl hikayeye atlıyorduk savaşa savaşa gidiyorduk yanlış hatırlamıyorsam bir kaç kişiyi kurtarıyorduk yol üzerinde yani hatırladıklarım bunlar

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
üçüncü şahis karakter kafasında çelik kask vardı sırtında beyaz böyle örtüden bi pelerin gibi bişey vardı kırmızı haç işareti vardı kilise önünde baslıyordu oyun ölü adam vardı yerde elini kanına sürüyordu ve devamında kilisenin içine girip bir kaç kişiyle konuşup yemin töreni (amen felan diyorlardı) gibi bişey yapıyorlardı sonra çıkıp savaşmaya başlıyorduk böyle karlı mıydı neydi beyaz bi dağdan inip asıl hikayeye atlıyorduk savaşa savaşa gidiyorduk yanlış hatırlamıyorsam bir kaç kişiyi kurtarıyorduk yol üzerinde yani hatırladıklarım bunlar
Oyun bu

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
hayır bu oyun değil ama çok benzer bir oyundu baya birebir bunun grafikleri çok kötü
Nasıl ya istediğiniz her şey var? Belki grafikleri yanlış hatırlıyosunuzdur? Kiliseye girmeden önce ölü bir adamla karşılaşıyorsunuz sonra kiliseye giriyorsunuz ayin tarzı bir şey var.

melihstrqfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yok ya eminim bu oyun değil

yani başta grafiklerden anlamıstım ama genede yanlış olmasın diye deneyeyim dedim ama bu oyun değil

Şaka mı ya kimse mi bilmiyor

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Assassin's Creed olabilir mi
Hayır onlara baktım ama hiç biri arkadaşın tarifine uymuyor. En çok uyan benim yukarıda attığım ama oda değilmiş. Çok fazla oyunu kontrol ettim ama bulamadım bir türlü. Soruyu soran arkadaşın daha fazla detay vermesi gerek çünkü bu detaya sahip aşırı fazla oyun var.

melihstrqfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya şöyle başta anlattığım gibi daha sonra ilerledikçe yanında baska karakterlerde seninle birlikte geliyordu kurtardıkça böyle osmanlı surlarına benzer kale tarzı yerler eski tarihi yapıtlar karanlık ormanlar felan vardı bir yerde kocaman bir boss a karşı savaşıyordun ve yanındakileri korumaya calısıyordun
ha bide o kilise şöyle bi yerdeydi etraf boştu yerde bi ölü adam vardı minecrafttaki gibi düz dünya gibi bir yerdi oyun karelerden değil etraf o şekildi normal bir kilise vardı dışı beyaz renkti yanlış hatırlamıyorsam

bu oyun pek bilinmiyor galiba hatta chatgpt ye de sordum ama o da derin bi arama yaptı attığı oyunlardan hiç biri değildi ilk başta attığınız oyuna benziyor başta o zannettim fakat başlangıçtaki sahne farklı ve grafikler aynı değildi

belki bilen biri çıkar diye sordum :/

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
ya şöyle başta anlattığım gibi daha sonra ilerledikçe yanında baska karakterlerde seninle birlikte geliyordu kurtardıkça böyle osmanlı surlarına benzer kale tarzı yerler eski tarihi yapıtlar karanlık ormanlar felan vardı bir yerde kocaman bir boss a karşı savaşıyordun ve yanındakileri korumaya calısıyordun
ha bide o kilise şöyle bi yerdeydi etraf boştu yerde bi ölü adam vardı minecrafttaki gibi düz dünya gibi bir yerdi oyun karelerden değil etraf o şekildi normal bir kilise vardı dışı beyaz renkti yanlış hatırlamıyorsam

bu oyun pek bilinmiyor galiba hatta chatgpt ye de sordum ama o da derin bi arama yaptı attığı oyunlardan hiç biri değildi ilk başta attığınız oyuna benziyor başta o zannettim fakat başlangıçtaki sahne farklı ve grafikler aynı değildi

belki bilen biri çıkar diye sordum :/
Ya oyunun içeriğini ya da oyunun tarihini yanlış hatırlıyor olabilir misiniz? Chatgpt bile bulamadıysa sanmıyorum bizim bulabileceğimizi.