Burak Özgen

Profesör
Bölüm Özeti;

Hareketlerindeki değişimi fark eden Cihan, hastalığını sorgulamaya başlıyor; bunu öğrenen annesi Figen gerçekleri öğrenmesini engellemeye çalışıyor!
Yakalandığı amansız hastalığı kızı Cihan'dan saklamaya karar veren Figen, oldukça çaresizdir. Cihan'ın gerçekleri öğrenmesini istemeyen Figen, bununla başa çıkmakta yaşayacağı sıkıntıları düşünmektedir. Doktoru bir an önce Cihan'ın gerçeklerle yüzleşmesini istese de bu ailesi için o kadar kolay olmaz.

Cihan, her geçen gün kendindeki değişimlerin farkına varır. En yakınları olan Hande ve Mahir ile de durumu tartışan Cihan, ne yapacağını bilemez. Daha 18 yaşındayken kafasını kurcalayan bu durumu bir kez de doktoruyla görüşmesi gerektiğini düşünür. Bu olanlardan habersiz olan Figen, kızı Cihan'a ulaşamaz. En yakın arkadaşı Hande'yi arar ve Cihan'ın hastaneye gittiğini öğrenir. Figen bir an önce kızının yanına gider ve onun gerçekleri öğrenmesini engellemeye çalışır. Cihan ise çoktan doktoruyla görüşmüştür.Bir Litre Gözyaşı 2.Bölümünü İzlemek İçin Tıklayınız...
 
Üst