Bir kızı sevdiniz.

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Bu arada unuttum söylemeyi uyuyup dinlenince aklıma daha makul bişey geldi.Şimdi listeyi alınca şöyle düşünmek lazım.Ortada bir ürün var bunu satan kişi var ve bunu alacak kişi var.Şimdi siz bir ürünü alacaksınız neye bakarsınız özelliklerine kimse gidip Galaxy a30 a 15.000 tl bayılmaz demi.Dolayısıyla burdaki ürün olan kızın özellikleri ne en önemlisi farkı ne özel güçleri var mı varsa nedir projeleri nedir projelerinin tahmini maliyeti nedir hayata geçirirse tahmini konumu nedir yemek yapma seviyesi standardın ne kadar üstünde piskolojisi ne kadar dayanıklı mental olarak ne kadar güçlü ne verebilir pratiklik çözüm odaklılık olma konusunda nasıl mesela kaç farklı profosyenel iş yapabilir bu işlerdeki kariyeri nedir gibi önemli soruların cevapları da çok önemlidir..
İyi yatırımcı olur senden.
Proje beğenme tv şovlarında yatırımcılar varya onlar gibi anlatmışsın tıpa tıp :D hahahshsh

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hatta deliler gibi aşıksınız ve evlenme aşamasına sıra geldi.
Kız size bu listeyi verirse ne yaparsınız?

5 çift bilezik 30gr
2 metre zincir
5 yüzük alyans tek taş hariç
1 ağır set 1 tane günlük set
10 milyar çeyiz parası
Ev eşyaları sıfır
Gelinin kız kardeşlerine 3 yüzük 22 ayar
Teyzesine 1 burma bilezik 25 gr
Abisine 1 buçuk metre zincir
Zaur böyle bişey başına mı geldi desem, pek ihtimal veremedim. Azerbaycan'da bu türden talepler oldu mu hiç? Bizim Türkiye'de sadece aşiretler arasında olabilir. Takı illa ki istense de bu derece abartılı olanını hiç duymadım. Zaten bu kadar şeye gücümüz yetseydi muhakkak bir kuyumcu dükkanı açardık. :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Zaur böyle bişey başına mı geldi desem, pek ihtimal veremedim. Azerbaycan'da bu türden talepler oldu mu hiç? Bizim Türkiye'de sadece aşiretler arasında olabilir. Takı illa ki istense de bu derece abartılı olanını hiç duymadım. Zaten bu kadar şeye gücümüz yetseydi muhakkak bir kuyumcu dükkanı açardık. :)
Yok be abi Başıma filan gelmedi. Buralarda böyle bir olay görülemez türden. Sadece sorayım dedim eğlencesine.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Bizi ne yoruyon ozaman :D
Orda çok takı istemiyorlarsa geliyorummmmm ? ?
Varya abi yalan değil. Türklerin mobilya otelyesinde çalıştım diyordum ya.

Orda bir abi vardı severdim onu benimle iyi anlaşıyordu. Adam gelmiş burda evlenmiş. Hanımının annesi ona ev ve araba vermiş o da iyi çalışıyordu.
Herkese böyle hayat nasip olmuyor ama olanlarda kuşu havada gözünden vurabiliyor.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Varya abi yalan değil. Türklerin mobilya otelyesinde çalıştım diyordum ya.

Orda bir abi vardı severdim onu benimle iyi anlaşıyordu. Adam gelmiş burda evlenmiş. Hanımının annesi ona ev ve araba vermiş o da iyi çalışıyordu.
Herkese böyle hayat nasip olmuyor ama olanlarda kuşu havada gözünden vurabiliyor.
Peki o abinin eşinin bekar akrabaları var mı ? ? ? ? ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Peki o abinin eşinin bekar akrabaları var mı ? ? ? ? ?
Valla beni her gördüğünde bana Oyun bilgisayarı topla diye tutturuyordu.
Arada görüşürüz deyip güleriz. Yine diyor bana bilgisayar topla diye. 35-45 yaş civarı var herif Call of Duty söylemekten diline yara çıkardı.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Valla beni her gördüğünde bana Oyun bilgisayarı topla diye tutturuyordu.
Arada görüşürüz deyip güleriz. Yine diyor bana bilgisayar topla diye. 35-45 yaş civarı var herif Call of Duty söylemekten diline yara çıkardı.
Firma battı abi oyun yok artık de :DSADASDA
Hem yalana küçük adımlarla alışırsın ? ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Firma battı abi oyun yok artık de :DSADASDA
Hem yalana küçük adımlarla alışırsın ? ?
Adamı bilgisayar bileşenlerinde aldatabilirim ama Call of duty konusunda imkansız birşey. Tüm serilerini otursun kunuşsun sana öyle yani..

Bu arada bizde öyle kız bulmak istersen başka özelliklerden ödünç vermelisin.
Aklına gelebilecek her hangi bir alanlardan

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641

5 çift bilezik 30gr
2 metre zincir
10 milyar çeyiz parası
Ev eşyaları sıfır
Onla evleneceğime giderim yurt dışına orda düzen kurar para biriktirince türkiyeden 2 ev bir araba alırım

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Ohmohm, evlenmeyeceğim bide gelin altınları alıp kaçarsa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onla evleneceğime giderim yurt dışına orda düzen kurar para biriktirince türkiyeden 2 ev bir araba alırım
Mantıklı

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Sevdiğiniz kıza değer verin abi. Takı filan alın. Mantık evliliği yaparsanız sonsuza kadar ona değer vermediğinizi anlamış olcak ?

Reaksiyon puanı
2,554
Sevdiğiniz kıza değer verin abi. Takı filan alın. Mantık evliliği yaparsanız sonsuza kadar ona değer vermediğinizi anlamış olcak ?
Kimseye değer vermeye gerek yok kimse mal değil değeri olsun sadece malın değeri olur insanın değeri olmaz insanın yeterlilikleri olur ?

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Bunlar neyse de istanbul dan nasıl ev alıcaz asıl ev isterler ?

Son düzenleme:

aykut_korkmaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
İşte bu yüzden sevgili yapmaktan korkuyorum. Daha Amerikada Work & Travel yapacağım. Liseden sonra orada staj yapmayı düşünüyorum Web Developer olarak.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Kimseye değer vermeye gerek yok kimse mal değil değeri olsun sadece malın değeri olur insanın değeri olmaz insanın yeterlilikleri olur ?
Abi sevdiğine değer vermesen zaten aile ilişkileri bile sona kadar süremez. Yapma böyle.

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Para varsa niye olmasın. Yoksa ölü taklidi yapabiliyorum.

Reaksiyon puanı
2,554
Abi sevdiğine değer vermesen zaten aile ilişkileri bile sona kadar süremez. Yapma böyle.
Değer vermek insanları mallaştıran bir davranış tarzı sen bana güzel bişi söyledin değerin arttı kötü bişi söyledin değerin azaldı ne bu dolar mı sürekli iniyor çıkıyor karşılıksız sevgi yeter herkese herşeye ve öncesinde tabi ki saygı gerisi gelir sonra ?

Kısacası insanları olduğu gibi ya kabullenin yada kabullenmeyin sevgi göstereceksiniz karşılık beklemeyin saygıyı her zaman gösterin bu kadar detaya gerek yok değer konusu hikaye yani sert çakılan borsa gibi değer yargısı bir insana 100 tane şey yaparsın değerin tavan olur sonra bişey yapma çakılırsın boş iş yani ?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Değer vermek insanları mallaştıran bir davranış tarzı sen bana güzel bişi söyledin değerin arttı kötü bişi söyledin değerin azaldı ne bu dolar mı sürekli iniyor çıkıyor karşılıksız sevgi yeter herkese herşeye ve öncesinde tabi ki saygı gerisi gelir sonra ?

Kısacası insanları olduğu gibi ya kabullenin yada kabullenmeyin sevgi göstereceksiniz karşılık beklemeyin saygıyı her zaman gösterin bu kadar detaya gerek yok değer konusu hikaye yani sert çakılan borsa gibi değer yargısı bir insana 100 tane şey yaparsın değerin tavan olur sonra bişey yapma çakılırsın boş iş yani ?
Haklı bir yaklaşım...

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557

5 çift bilezik 30gr
2 metre zincir
10 milyar çeyiz parası
Ev eşyaları sıfır

Demir altın gümüş her şey var. Kazana at az da karbon eklersen kendi kadınını yaparsın.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Her kız ister değer verilsin yanlışsınız biraz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Ben böyle bir dolandırıcıya aşık olmam. Değer vermeyi yanlış anlamışsın bence sen. 50 yıl önceki gibi parayla alıyoruz resmen kızı. Başlık parasına %10000 zam gelmiş sadece.
Başlık parası normalde ne kadar?

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
zaten bu tarz şeylere itimat ediyorsa buna ister kültür de ister töre de benimle işi olamaz teyzesine bilezik bu kzıın borsa ile ilgisi yok altının gramından haberi yok yani ne demek para nasıl kazanılıyor bilmiyor bu evine inci ağacı diker sen ailesine niye hediye alasın kızıya mı evleniyorsun absiyle mi teyzesiyle mi bence net dolandırıcı altını al fırr tüy abı bunları okuyunca sinirden çatlıyorum kardeş bu sevdiğin kızsa kötü tabir ama koy tekmey gitsin iyi günde kötü günde seni soyar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
5 maaş civarı. Almanya'da falan çalışıp mark ile kazanırsa 3 ayda bile tamamlayabilir. Ama üstteki liste ömürlük, evi arabayı böbreği pankreası satsa yetmez.
Dolar üzeinden söylersen sevinirim hani. Kaç maaş ne kadar yapar pek bilmem.