Bir kıza onu çok kırmadan nasıl ayrılmak istediğin söylenir?

Bu konuyu okuyanlar

bisorunmuvar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gençler merhaba bir kıza onu çok kırmadan nasıl ayrılacağınızı söylersiniz ya da kızlar siz olsanız ne şekilde bunu söylemesini tercih ederdiniz ?

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
kiz senden ayrilmak istese pat diye yapiştirir cevabi ayrilmak istiyorum de geç

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
pat diye yapıştır geç zaten sevmiyorsun ondan ayrılmak istiyorsun

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Ayrılık öyle değildir. Kim daha çok seviyorsa o daha çok üzülür. Ayrılık, gidenin cesareti, kalanın sabrı ile ölçülür.

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Gençler merhaba bir kıza onu çok kırmadan nasıl ayrılacağınızı söylersiniz ya da kızlar siz olsanız ne şekilde bunu söylemesini tercih ederdiniz ?
11 cı gun hep aynı gonderıler kusura bakma ben bu seylerden bıktım rapor edıcem dunde aynı konudu

MrPandaHead

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her ikimiz içinde daha iyi olacak bu de. Sonra ayrılık nedenini belirti. Sonra ona 'Bana değer verdiğin için sağol' de. Sonuçta beraber vakit geçirmişsiniz

Reaksiyon puanı
5,171
Eğer gerçekten ona değer veriyorsan ona gerçekleri söylemelisin. Mesela gerçekten bunları söylemenin zor olduğunu, uzunca bir süre onu üzmeden ayrılmaya çalıştığını ancak ayrılığın her iki taraf içinde zor olduğunu ve ona hep değer verdiğini bundan sonrasımdada değer vereceğini...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Seni sevmiyorum. Ayrılmak istiyorum.

Bu kadar basit ve net. Oyaladığın her an oluşacak acının katlanması, yaptığın kandırmanın artması demek. Uzatmadan ayrıl herkes kendi yoluna baksın.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Ona kibarca;

"senin gibi bir kezo ile çıktığım, vakit geçirdiğim için kendimden utanıyorum, varoş kezolarla çıkmak hayatım boyunca kız arkadaşsız bile kalsam benim için asla bir seçenek olamaz, seninle çıkmamın tek nedeni ise büyük bir iddia konusu olman, iddiayı kazandım ve senin o kundura tipini bir daha sonsuza kadar görmek istemiyorum"

diyebilirsin

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
Ona kibarca;
senin gibi bir kezo ile çıktığım, vakit geçirdiğim için kendimden utanıyorum, varoş kezolarla çıkmak hayatım boyunca kız arkadaşsız bile kalsam benim için asla bir seçenek olamaz, seninle çıkmamın tek nedeni ise büyük bir iddia konusu olman, iddiayı kazandım ve senin o kundura tipini bir daha sonsuza kadar görmek istemiyorum"

diyebilirsin
adam kirmadan demiş sen çitayi aştin