Bir Kız Yüzünden Depresyona girme hikâyem.

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Geçen sene sevgilim vardı, çok aşık olmuştum, durduk yere, sana zarar veriyorum diyerek, benden ayrıldı, ben ruhsal bunalım geçirdim, Ailem Psikiyatra götürdü, Majör depresyon teşhisi kondu, anti depresan ilaçlar verildi, sonra öğrendim ki, kız benimle konuşurken başkasıyla da konuşuyormuş, benden hemen sonra konuştuğu kişiyle sevgili olmuş.

Bu olaydan sonra ben aşık olmaya hatta kızlarla konuşmaya çekiniyorum.

Depresyonu nasıl atlattığıma gelirsek, size ilginç gelebilir ama Futbol önemliydi, Galatasaray taraftarıyım küçüklüğümden beri, maç izlemeye devam ettim, halı saha maçlarına gittim geçen sene, kafa dağıttım, önce ilaçlardan kurtuldum sonra depresyon geçti.

(Birde kızın Fenerbahçe kombinesi var, Fanatik Fenerli, geçen sene içeride dışarıda 3-0 yenmemiz ve gelen müthiş şampiyonluk hayatımda en sevindiğim şampiyonluk oldu, İntikamımı Alan Galatasaray Futbol Kulübüne teşekkürler 😂)

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,308
Hala depresyondasın kardeş. Kızın büyük tuvalet yaptığını düşün hatta kol kadar. Belki kızdan iğrenip unutursun konusunu açmazsın bidaha.

Yada bişey görmüştüm. Kızla oğlan birbirini öptüğünde Kız oğlanın ağzına kusmuştu. Resmen yüreğim kalktı bööö yaptım 😂

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,005
Hala depresyondasın kardeş. Kızın büyük tuvalet yaptığını düşün hatta kol kadar. Belki kızdan iğrenip unutursun konusunu açmazsın bidaha.

Yada bişey görmüştüm. Kızla oğlan birbirini öptüğünde Kız oğlanın ağzına kusmuştu. Resmen yüreğim kalktı bööö yaptım 😂
Öyle bi anlattınız ki ben soğudum 😂

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613

Hocam binlerce lira alan psikologlardan daha etkilisiniz. Tebrikler. 😂

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
213

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Bu cümle ile

bu cümle ayrılmaz bir ikili :) Bu olayı aştığınıza sevindim.
Herkes aynı değildir, aynısını yapmaz diye düşünmek istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Chat gpt'den @_Zaur_ hocama akrostiş yazmasını istedim
Zamanın kahramanı, yüce gönüllü,
Aşkla dolu, sevgiyle dolup taşan,
Umutların ışığında ilerleyen,
Ruhunda heyecanla yanıp tutuşan.

Cevabını aldım 😂

Son düzenleyen moderatör:

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,308
Hocam binlerce lira alan psikologlardan daha etkilisiniz. Tebrikler. 😂
Bazen kaderinle barışmalısın. Unut derim o kızı valla kendine zarar verirsin.

Ben kendimden yazayım bari bak canlı örneğiyim

Bugün bir evli kızın yaptığını duydum. Uzaktan tanıdık yakın akraba felan değilik.
Bir zaman önce bana beğendirmeye çalışıyorlardı ama ben zamanı değil deyip geçiştirdim muhabbeti. Zaten evi tamir yaptığım durumunda eş felan arayışı bana mantıklı değil.

Neyse olaya gel. Bu kız bir türlü telefonunu kaybetmiş, Eşi yeni telefon almış
Biraz zaman geçtiğinde yanında çalışan arkadaşı İ-phone almış. Buda eşini İlla bana İ-phone alacaksın diye tutturup neredeyse 4000 manatlık telefonu aldırmış.

Geçenlerde anası babası evin tamiri adıyla bu kızdan para istemiş Anında 2000 manata satmış telefonu. Eşi arıyor naptın neden yaptın telefonu sana almadım mı? Diyor git boşa beni... yaptım işte napacaksın?

Allah korusun bu kız bana denk gelse elimde hamur olurdu tokatlarımdan