Yardım Bir Kız Ile Nasıl Tanışır?

Bu konuyu okuyanlar

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Merhaba,
Arkadaşım ve ben sürekli gittiğimiz bir park var ve orada 2 3 haftadır karşımıza 2 tane kız oturuyor bizim yaşlarimizda sürekli göz göze geliyoruz ama bir adım atamıyoruz onlar da adım atmıyor ama artık tanışmak istiyoruz,nasıl tanışacağımızı bilmiyoruz.
Sizce nasıl başlayabiliriz, nasıl yanlarına gidebiliriz?

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
sana bi tavsiye veriyim Cool takılmak her zaman iyidir giyimine ve kendine özen göster
onlar zaten senle tanışmaya gelir hatta sen ne kadar yüz vermez isen o kadar degerlenirsin.
abi zaten 2 haftadır sürekli oradayız sürekli bakisiyoruz ilerisi yok yani giyim falan da iyi yani de utangaçlık var biraz
şunu yapamıyoruz:
yanlarına gidip ne dememiz gerekir?

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
sen bakıştıgını sanıp kötü duruma düşebilirsin bi anda
bide kaçan kovalanır sen sürekli ilgi gösterirsen baştan kaybedersin
bazen bi söz bi duruş yaptıgın bi iş öyle bi etkilerki süperman olursun :)
en azından bi arkadaş tanıdık varsa o tanıştırsın.
Abi işte tanıdık da yok ki ilk defa orada gördük yanlarına gidip konuşmamız gerek, hayır derlerse desinler yapacak bir şey yok ki eminim hayır demiycekler
ama işte onların yanına gidip ne diyeyim bu konuda bir fikriniz var mı?

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Cool olmak demek bu deyilde neyse aklıma recep baltaş pubg test yaparken bi mevzu var o geldi

bakında gülelim :D

insanlar cool olduğunu sanıp garip tavırlara giriyor insanları kendinden uzaklaştırıyor o yüzden dedim :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kızlar nasıl bir anlayış ve fikir sergiliyolar? Yani nasıl giyiniyolar (dini ve inanç bakımından önemsedikleri görüş önemlidir ortak nokta tespitinde), nasıl davranıyolar, nelerden hoşlanıyor gibiler... Bunları önce öğrenmek daha sağlıklı olur.

Tanımak yolun yarısıdır. :)

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Bana göre cool olmak = egosit olmak, ya tamam havalı ol ama bazıları egosundan görmüyor kimseyi

hazalnazz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
coolluktan kastınız lütfen kıyafet olsun ya, cool olacağım diye gezip garip garip hareketler yapanların arkasından çok gülüyorlar. haberiniz olsun xczvşiizxvc

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
öncelikle Adam kelimesi güzel bi kelimedir birisi bana adam dese gurur duyarım ama kırıldıysan özür dilerim.
Adam kelimesine değil CÜMLENE ve hitap şekline baktığımızda hoş durmamış sadece... Sanki senden küçük bir insanı biraz alaylı bir şekilde küçümser gibi bir hal var.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam okuyucuya göre değişiyor o :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

şahsen ben espiri olarak algıladım
Evet okuyucuya göre değişir (kişinin yaşına, tecrübesine, kültürüne ve karakterine göre değişir), şahsıma yönelik olduğundan bu mevzu üzerine yazdıklarım şimdilik yeterlidir diye düşünüyorum çünkü konu amacı dışına çıkıyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bende utanıyordum sonra selam vermeden direk çiçek verdim şuan durumlar iyi :d
Sözle değil de kalben ve en beğenilen bir selamlaşma, sevgi ifadesi sayılan çiçekler ile kendini ifade etmişsin. Şahsen sevgi paylaşılmalıdır benim düşüncem, sevdiklerimize sevgimizi uygun ve güzel bir şekilde bildirmek, göstermek bizi utandırsa da zaman zaman güzel bir geleceğe de kapı aralar :D

Bunları neden yazdım çünkü; bu zamanda insanlar sevmeden sadece nefsi olarak kendilerine hedef koyarlar ama sevmek başka bi şeydir, gençliği olgunlaştırır ve o yüzden gençken sevilenleri üzmeden sevenlerin cesur olması alkışlanacak bir davranıştır.

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
coolluktan kastınız lütfen kıyafet olsun ya, cool olacağım diye gezip garip garip hareketler yapanların arkasından çok gülüyorlar. haberiniz olsun xczvşiizxvc
yok abla ve zaten cool hareket falan havalı olmaya çalışmak benim için itici ve de bana göre değil

güler yüzlü ol cool olacağım diye etrafa bağırıp kapşonu kafana geçirip dolaşma rahat ol oturduğu tarafa yanlışlıkla birşey at merhaba de
aynen bana göre de en mantıklısı o ben cool olucam diye samimiyetsiz olamam

Bende utanıyordum sonra selam vermeden direk çiçek verdim şuan durumlar iyi :d
vay Allah ayırmasın abi ne güzel
inşallah bana da bir anlık özgüven falan gelse de gidip konuşabilsem şimdi tam kalkıyorum gitmek için ama gidip ne diycem ki diyip oturuyorum.. Onlar da eskiden yoktu ama bu aralar sanki onlar da bizim için geliyor gibi geliyor bana çünkü hep onlar da aynı saatte geliyorlar

Sözle değil de kalben ve en beğenilen bir selamlaşma, sevgi ifadesi sayılan çiçekler ile kendini ifade etmişsin. Şahsen sevgi paylaşılmalıdır benim düşüncem, sevdiklerimize sevgimizi uygun ve güzel bir şekilde bildirmek, göstermek bizi utandırsa da zaman zaman güzel bir geleceğe de kapı aralar :D

Bunları neden yazdım çünkü; bu zamanda insanlar sevmeden sadece nefsi olarak kendilerine hedef koyarlar ama sevmek başka bi şeydir, gençliği olgunlaştırır ve o yüzden gençken sevilenleri üzmeden sevenlerin cesur olması alkışlanacak bir davranıştır.
sağ olasın abi çok güzel yazmışsın

Son düzenleme:

onderak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Kardeşim. Bence utanmanın ve boş oturmanın hiç bir faydası yok. Bazı erkekler şanslıdır bir şey yapmasalarda kızlar gelir onları bulur. Şeytan tüyü olan erkekler denir onlara. Ama maalesef erkeklerin %90’ınında böyle bir şeytan tüyü yoktur. O yüzden boş oturmanın anlamı yoktur. Şunu unutma sen o kızı hiç kazanmadın zaten, o yüzden de kaybedecek hiç bir şeyin yok, her ne yaparsan yap. Ama yanına bir kola al, bir çekirdek al, git kızın yanına ikram et, oturabilir miyim de. Ben sizi sanki bir yerden tanıyorum de…. Devamı iyi gelirse kızdan devam et, devamı kötü gelirse, dönüp arkana bakma bile, şansını başka kızlarda ara ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Kızın ayağına gelmesi çok nadir olur, o topa hiç girme. Git konuş olsun bitsin. Yoksa çiçeğini çikolatanı al git ailesinden isteye gidiyor konu ?
Selam vermekle hâl hatır sormakla zarar gelmez ?

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137
yanına yaklaş ama başkası ile ilgileniyor gibi yap o telefonun ekranını görmesi lazım (telefonun yoksa bulaşma) baska bisey araştırıyor gibi yapacaksın ama arka planda kız ile nasıl tanışılır kıza kızla ilgili bişey baktığını söylemeden aman boşver ben başka birşey düşüniyim

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
yanına yaklaş ama başkası ile ilgileniyor gibi yap o telefonun ekranını görmesi lazım (telefonun yoksa bulaşma) baska bisey araştırıyor gibi yapacaksın ama arka planda kız ile nasıl tanışılır kıza kızla ilgili bişey baktığını söylemeden aman boşver ben başka birşey düşüniyim
anladım abi o da iyimis de zaten yanına gidecek kadar cesaretimi toplarsam konuşurum da

Nasılolurbuiş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Merhaba,
Arkadaşım ve ben sürekli gittiğimiz bir park var ve orada 2 3 haftadır karşımıza 2 tane kız oturuyor bizim yaşlarimizda sürekli göz göze geliyoruz ama bir adım atamıyoruz onlar da adım atmıyor ama artık tanışmak istiyoruz,nasıl tanışacağımızı bilmiyoruz.
küçük süprizler yaparak başla mesela parkta olduğunuz için küçük bir papatya alıp saçınızın arasına yakıştırdım adım ( senin adın ) bu diyerek konuya girebilirsin çekingen olmayan erkekler her zaman bir adım daha önce oluo böle bir şey dediğinde kız mutlu olur konuşmaya falan başlar arkadaş olursunuz en kötü öle düşün arkadaş edinmekte güzel bişi tavsiyelerim bunlar konuşurken kekelemeyeye çalış

Reaksiyon puanı
268
Merhaba,
Aynı senin durum gibi bende ama ben kızı tanıyordum ve batırdım. Ben batırdım sen batırma git yanlarına isimlerini sorarak başla hobilerini vb sor, devamı gelir zaten :D

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Aynı senin durum gibi bende ama ben kızı tanıyordum ve batırdım. Ben batırdım sen batırma git yanlarına isimlerini sorarak başla hobilerini vb sor, devamı gelir zaten :D
abi bisiklet biniyorlardi biz de arkadaşla bisiklet binmeyi seviyoruz çok güzel bir ortam yönümüz bence

Kızın ayağına gelmesi çok nadir olur, o topa hiç girme. Git konuş olsun bitsin. Yoksa çiçeğini çikolatanı al git ailesinden isteye gidiyor konu ?
Selam vermekle hâl hatır sormakla zarar gelmez ?
doğru diyorsun abi

Kardeşim. Bence utanmanın ve boş oturmanın hiç bir faydası yok. Bazı erkekler şanslıdır bir şey yapmasalarda kızlar gelir onları bulur. Şeytan tüyü olan erkekler denir onlara. Ama maalesef erkeklerin %90’ınında böyle bir şeytan tüyü yoktur. O yüzden boş oturmanın anlamı yoktur. Şunu unutma sen o kızı hiç kazanmadın zaten, o yüzden de kaybedecek hiç bir şeyin yok, her ne yaparsan yap. Ama yanına bir kola al, bir çekirdek al, git kızın yanına ikram et, oturabilir miyim de. Ben sizi sanki bir yerden tanıyorum de…. Devamı iyi gelirse kızdan devam et, devamı kötü gelirse, dönüp arkana bakma bile, şansını başka kızlarda ara ?
Aynen abi bakalım inşallah deneycez şanzımızı

küçük süprizler yaparak başla mesela parkta olduğunuz için küçük bir papatya alıp saçınızın arasına yakıştırdım adım ( senin adın ) bu diyerek konuya girebilirsin çekingen olmayan erkekler her zaman bir adım daha önce oluo böle bir şey dediğinde kız mutlu olur konuşmaya falan başlar arkadaş olursunuz en kötü öle düşün arkadaş edinmekte güzel bişi tavsiyelerim bunlar konuşurken kekelemeyeye çalış
Aynen abi eğer şu "konuşmaya nasıl başlayabilirim" şeysini hâlledebilirsem devamını getiririm

Şunu düşün Yanına gitmessen yok olacak geri gelmeyecek :d
Hadi lan Mehmet yaparsın lan fln de bitir işi :)
Aynen abi kendimi böyle cesaretlendiriyorum ama arkadaşım benden de utangaç benle gelse 2 kişi mis konuşur hâllederiz de.
İnaşallah yapacağım ama hadi hayırlısı

Son düzenleme:

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137
abi bisiklet biniyorlardi biz de arkadaşla bisiklet binmeyi seviyoruz çok güzel bir ortam yönümüz bence

doğru diyorsun abi

Aynen abi bakalım inşallah deneycez şanzımızı

Aynen abi eğer şu "konuşmaya nasıl başlayabilirim" şeysini hâlledebilirsem devamını getiririm

Aynen abi kendimi böyle cesaretlendiriyorum ama arkadaşım benden de utangaç benle gelse 2 kişi mis konuşur hâllederiz de.
İnaşallah yapacağım ama hadi hayırlısı
arkadaşını sen cesaretlendir oda seni cesaretlendirsin ister tek ister arkadaşın tanıştırsın tanışmak istiyorsan tanış sonra kaçırırsın fln

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
İlk önce normal merhaba konuşabilir miyiz de. Sonra eğer konuşma ilerlerse akışında fazla abartmadan devam et normal takılmaya rahat olmaya ve dürüst olmaya bak. Gerisi gelir zaten hayırlısı olsun. :)

Son mesajlar