Bir kadın/ erkek hangi durumlarda çekici görünür?

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Hadi söyleyin bakalım baylar, bayanlar nedir sizi çeken yada iten ??? (A)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bayanlar her türlü bana çekici geliyor nedense :D

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
kadınlar en çok bana göre dondurma yerken

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
kadınlar hep itici geliyor bana :*

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
emu aaaaaaa abi çok yanlış bi laf bence hele Türkçe de :D

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
emu bu cümlenle neler diyebiliriz biliyorsun değil mi (&)

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
işte ben baya şeyler denebilirdi ama gerenk yok :D

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
akıl ve güzel konuşma , geriye kalan unsurlar hepsinde var zaten benim istediklerimi ise bulabilmek neredeyse imkansız ...

JardeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lost'taki Kate yaptigi hersey cekici geliyor bana.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
JardeL dedi ki:
Lost'taki Kate yaptigi hersey cekici geliyor bana.

Ahanda bir Lost sever konuya cevap yazmış ;D
Örnek olarak Lost' taki Kate. Bu da süper bir örnek :p :D

fatfat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ayak bilekleri önemlidir ince olmalıdır, ondan sonra boyun önemlidir orta uzun ve zarif olmalıdır ,ondan sonra hormonal bakımdan zengin olmalıdır. :*

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
;D nereden başlasam?... bilemiyorum... benim listem çok uzun öyle tek cümleyle cevap verilecek bi konu değil ;D

1. kız dediğin çıtı pıtı olacak nazik hareketli olacak... Her ne kadar küfreden erkek hareketlerini yapan ve erkeklerin hoşlandığı şeylere en az onlar kadar meraklı kızlar ilk başta göze farklı görünsede uzun vadede ötekilerle kıyaslandığında itici gelir ;)

2. Elleri ayaakları vücudunun bu tür sonradan çıkma aparatları küçük olacak göze batmayacak üzerine yakışacak...
Tanrı kendi yüceliğini/gücünü onu yaratarak insanlara betimlemiş olacak...

3. Konuşmasını hareketlerini iyi bilecek..KEndi istemediği sürece ağlamayacak,gülmeyecek hatta sinirini göstermek istemedikçe sinirlenmeyecek hiçbir konuda kendini tutamamazlık etmeyecek daima kontrolü aklıyla sağlayabilecek.

4. Neredeyse her konuda bilgi sahibi olacak hatta kendi mertebesindeki tüm insanlardan bile çok daha kültürlü olacak... Konuşmaların da daima bişeyler eklemesini bilecek ve anlayarak can kulağıyla her anlatılanı dinleyecek bilecek. Ama bende bişey biliyorum bende şurayı okudum/bitirdim ben falancalardan mezunum diye, hiç tecrübesi olamyan bi konuya yırtık dondan çıkar gibi zırt-pırt atlamayacak haddini bilecek... (Erkekler hiç yemek konusunda eşiyle polemiğe girermi? Yada el işleri konusunda? Moda,kozmetik ev ekonomisi? vs ) "-Benimde kafam çalışıyo... Bende biliyorum bişeyler" diyerek araya girmenin mantığı yoktur ve embesillik örneğidir... Dolayısıyla fikri sorulmadıkça söylemeyeeck.. yada fikri varsada bunu uygun dille anlatabilmesini bilecek... ;)

5. Karşısındaki insanı değiştirmeye çalışmayacak. Kimsenin göbeği doğarken birlikte kesilmedi.
Baktın gördün birliktesin... eee? daha ne istiyorsun? Beğenmiyorsan bırak gitsin uzatma. İnsan 7 sinde neyse 70'indede odur sözü bişeyler anlatmıyormu?. Erkeğinizin üzerine giderek kendinizi kaybedeceğini gösterek onun kafasını karıştırıp değişeceğine dair vaatler/yeminler almanın mantığı varmı? Bu zorlamalar ölüm teri attırır en uyuz olduğum şeylerdir ;D Ki sende onun için değişmeyi deneme çünkü en sonunda bu gerilim patlayacaktır kendinizle birlikte bari karşı tarafı sürüklemeyin... Alternatifleri araması için daha başlamadan kendinizide onuda serbest bırakın.

6. Aileler... gerçek bir birliktelikten söz ediyorsak... Nikah masasınandan ötesi mezardır. Hem karşınızdakini sonuna dek sizi düşünmesini bekliyorsunz bunu hadi aldınız. (Şahsen kendi kurduğum ailem herşeyden önce gelir doğumumla katlanmak zorunda olduğum seçme şansımın olmadığı akrabağlarımdan bile öncedir) Dolayısıyla "Evlendikten sonra senin için yanlızca ben varım benim içinde sen" ötesi yok dendiğinde anlayacak... Bunu bilecek gerektiğinde önemsiz dünyevi olan herşeyden kopacak ve itiraz etmeden kendi yolunu inşa edebilecek...

7. En önemlisi ;D üstteki sayılanların başlamadan önce olması gereken. Gözlerine baktığımda zamanı bana "durağan" kılan bi kız olacak herşeyi unutturacak adamı aptal edecek ;D
Bana tüm davanışlarıyla öyle bi etki verecekki... onu tek görücem gerisi buğulu olecek ;D ( ki buda sağa/sola öteye beriye bakma onu/bunu kesme olayının önüne geçer ;) gözü dışarda olan adam gidicidir üzerinde durmanızın anlamı yoktur boşuna zorlamayın! ) Beni sevdiğini bilmeliyim onun için tek olduğu... bunada inanmanın tek yolu benden önce hiçkimseyle hiçbirşekilde olmamış olacak hatta elini bile tutmamış olacak Yani "Kalbi benden önce başkası için hiç atmamış olacak" ... :)

Not : Güzellik ten bahsetmeme gerek varmı bilmiyorum Etkili olduğunu +16'lara saldırdığımdan dürüst olarak kabul ediyorum... ;D ama gönül ak/b.k olayı düşündüğünüzde ;

Fakat yaz mevsimi, onlara “ Ey ümmetler, ben geçeyim de o vakit kendinizi görün” der. Vücut güzellikle öğünür, nazlanır durur. Çünkü ruh, kuvvetini, kolunu kanadını gizlemiştir. Vücuda der ki: “Ey süprüntülük! Sen kim oluyorsun ki? Bir iki gün benim ışığımla yaşadın: Nazın işven dünyaya sığmıyor? Hele dur, bekle; ben senden çıkayım da gör.

MEVLÂNA Mesnevi Cilt 1, Bölüm Vahyin Işığı

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Cabbarcan seminer olmuş bu :D Epey bilgilendik :^)

Benim için şu 5'i yeter.. saygı, hoşgörü, edep, ciddiyet, bilgi

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilgisayar muhabbetinden sıkılmayan bayan herzaman ilgimi çekmiştir.

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2
cabbarcan bu destan gibi birşey olmuş ama önemli ve güzel şeyler istemişsin tebrikler.

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
iol dedi ki:
Cabbarcan seminer olmuş bu :D Epey bilgilendik :^)

Benim için şu 5'i yeter.. saygı, hoşgörü, edep, ciddiyet, bilgi

O zaman ÖSS de ilk 5000 e girenlerden seç kendine ;D ...

byhck dedi ki:
cabbarcan bu destan gibi birşey olmuş ama önemli ve güzel şeyler istemişsin tebrikler.

;) konuyu açana söyle bunu Tek cümlelik izahı olsa Valentin ihya olurdu ;D

Blue.Silk

Profesör
Reaksiyon puanı
2
kendilerini cok farklı biri gibi gösteren insanlar çok ama çok itici geliyo >X<

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yahu... Nick/avatar ikilisindenmidir nedir.. anlamıyorum herkes bana laf yetiştiriyor..

Bu konu tuzaktıda benmi yakalanıp beklentilerimi sıraladım.. :) Niye kimse konuyu takip edip kendi beklentisini söylemiyor ... Hem belki listemde düşünmediğim bi eksiklik vardır bende böylece kriterlerimi arttırırım ;D

Blue.Silk

Profesör
Reaksiyon puanı
2
sarışın-mavi gözlü
167 boy 99-65-90

accıkta aptalca :*

cababrcanın siparişi :* ve ona cekici gelebilecek tek hatun :*

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1