Bir Kaç Sorum Olcak Lütfen Cevaplarsanız?

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben S3 Mini Kullanıcısıyım !! İlk Android Telefonum!!!
WONDER Ya Da ACE 2 Alıcaktım Nasip Bunaymış Bunada Şükür :D

Sorularım:

1. Bana Önerebilceğiniz Oyun,Uygulama,Widget Vb. Programlar Var Mı ?
Not: Git Google Play Store Bak Demeyin Bakınca Bişe Bulamıyom Öneri İStiyorum Ad Olarak!!!

2. Ben İlk Kez Android Kullanıyorum Ve Rom Ve Roottan Anlamam Bana Anlatabilecek Var Mı ?

3. Overlock Çekmek Kolay Mı Zor Mu ? Nasıl Çekilir? Nasıl Bir İşe Yarar?
Not: CPU'nun Gücünü Artırıyor Diye Biliyorum 1000 se 1500 Felan Oluyor Diye Biliyorum Ama Bir Yandanda Korkuyorum :(

4. Samsungun Android Güncelleme Listesine Nerden Bakıyoruz :D ?

5. Pilin Uzun Gitmesini Nasıl Sağlarım?

Bunlara Ne Olur Doğru Düzgün Cevap Veriniz Çok Merak Ettiğim 5 Soru !!!!!

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle Android dünyasına hoşgeldin telefonun hayırlı olsun :)

1) Hd widgets, pixlr express, zenonia5, viber, whatsapp, zedge, mx player, shazam, tango, advanced mobil care tunein radio, subway surf, royal revolt, ingress, dead trigger, polaris office bunları kullanabilirsin. Oyun program araçlar karışık olarak yazdım. Yükledikten sonra zaten ne olduğunu kendin çözebilirsin :)

2)Rom ve Root yapmadıysan hiç bulaşma. Rom yüklemek kolay ancak root işi biraz karmaşık. Root aynı zamanda telefonunu garanti dışı da bırakıyor. Ama internetten güzel romlar bulup telefonuna yükleyebilirsin. Forumumuzda odin ile rom atma konusu var :)

3)Mobil cihazlarda overclock yapmak biraz sıkıntıya sokabilir. Sonuçta 1 ghz işlemcin varsa şu an bir sıkıntı yok.

4) Shiftdelete.net anasayfasında arama bölümüne yazabilirsin.

5) Pilin uzun gitmesi için telefonu kullanmadığın zamanlarda güç tasarrufuna al, ekran parlaklığında orta seviyelerde olsun. :)

AeonfluxTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Android dünyasına hoşgeldin telefonun hayırlı olsun :)

1) Hd widgets, pixlr express, zenonia5, viber, whatsapp, zedge, mx player, shazam, tango, advanced mobil care tunein radio, subway surf, royal revolt, ingress, dead trigger, polaris office bunları kullanabilirsin. Oyun program araçlar karışık olarak yazdım. Yükledikten sonra zaten ne olduğunu kendin çözebilirsin :)

2)Rom ve Root yapmadıysan hiç bulaşma. Rom yüklemek kolay ancak root işi biraz karmaşık. Root aynı zamanda telefonunu garanti dışı da bırakıyor. Ama internetten güzel romlar bulup telefonuna yükleyebilirsin. Forumumuzda odin ile rom atma konusu var :)

3)Mobil cihazlarda overclock yapmak biraz sıkıntıya sokabilir. Sonuçta 1 ghz işlemcin varsa şu an bir sıkıntı yok.

4) Shiftdelete.net anasayfasında arama bölümüne yazabilirsin.

5) Pilin uzun gitmesi için telefonu kullanmadığın zamanlarda güç tasarrufuna al, ekran parlaklığında orta seviyelerde olsun. :)

aynen katılıyorum rom ve root olayına şimdilik bulaşma telefon konusunda da doğru karar vermişsin. ace2 yada wonder aldığın cihazla karşılaştırılacak cihazlar değil benim gözümde :)

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saolun beyler romu deniyecem bu touchwiz natureden sıkıldım telefonumdanda memmunum bu telefonu almak hayaldi babam en fazla 800 tl dedi bana söz verdi bir baktim kendisine alıyor annem ve benim baskımla bana bu telefonu aldık oda kendine ace aldı

AeonfluxTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer sıkıldım diyosan custom rom yerine launcher uygulamaları dene öncelikli olarak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bana Önerebilceğiniz Rom Var Mı ?

Yada O Dediğiniz Launcher Uygulamaları

AeonfluxTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullancağın launcher e göre değişiklik gösterir o ne kadar görsel o kadar ram :)

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Google play a gir yukarıda ismi geçen anlamadığın tüm kelimeleri arat hepsi karşına çıkacak açıklamaları ve yorumları da dahil ama yokyok anladığım kadarı ile rahatlık sana biraz batmış güzellikten anlamamışsın belanı arıyorsun adam sana kimilerinin rüyasında bile göremediği aleti almış sen nasıl bozarım diye takmışsın o ismi internette meşhur rom yüklemeyi sana bir örnek ile açıklayayım örnek: telefonu sıradan bir arkadaşına veriyorsun bir saat kullanacam diyor ve bir hafta vermiyor bir hafta kabuslar yaşıyorsun bir hafta sonra sana çin malı görüntüsü aynı ama özellikleri beş para etmez bir telefon veriyor işte sonuç bu tercih senin