Bir insan neden Windows Phone kullanır ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
892
2014 te deli gibi istediğim cihazlardı uygun fiyatına rağmen asphalt 8 açıyordu lumialar ve renkleri çok güzeldi.Güzel cihazlardı fakat mağazası yüzünden bittiler.Keşke microsoft google ile anlaşıp marketini google play store yapsaydı

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
casper çöp oğlu çöptür alanlar ne salakmışım onu aldım diye ağlar...
Kesinlikle çöp değil bazı hataları vardı o kadar 2 yıl götürdü sağlam cihazdı ama çalındı.
Sorunları güncelleme geç ve sorunlu geliyor
Bazen kafayı yer 2 dk sonra kendine gelirdi.
Fakat parmak izi fiyatına göre muazzamdı bence

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
ios kapalı android açık kaynak kodlu çoğu kullanan bundan

SayınBezmenler

Doçent
Reaksiyon puanı
478
4 sene kullandım WP' yi. Çok ama çok memnun kaldım. Bana göre İOS' tan ve Android' den bile güzel ama dediğim gibi bana göre. Size göre veya başkasına göre durum değişebilir. @Mrtaltg arkadaşımızın dediği gibi sadece uygulama eksikliği vardı oda zaten başlı başına bir sorun idi. Bundan dolayı müşterisi potansiyelini arttıramadı. Sistem olarak çok güzel ve stabil. Güvenlik ön planda. Ben şu an İOS kullanıyorum bu da muazzam. Android işletim sistemini beğenmiyorum. Herkes istediği ve beğendiği sistemi kullanmalı.
benim içinde öyleydi Lumia 505 kullanıcısıydım ve çok memnundum Windows Phone 7'den fakat aplikasyon sıkıntısı tabi baş gösteriyor maalesef.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Mağazayı yapamadı adamlar yoksa bugün enlere oynarlardı. Öyle bahsedildiği gibi kötü bir işletim sistemi değildi.

BestOfNayzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
yok ya almayin bile nedenini sorcaksaniz karmakarisik geldi eskiden akrabamlardan birisi almisti marka nokiaydi vede ben cokta sevmemistim ama yani eger paraniz varsa neden almayasinizki deneyin bi bellllki seversiniz

aquabothqers

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
yok ya almayin bile nedenini sorcaksaniz karmakarisik geldi eskiden akrabamlardan birisi almisti marka nokiaydi vede ben cokta sevmemistim ama yani eger paraniz varsa neden almayasinizki deneyin bi bellllki seversiniz
o çoktan gömüldü bile geçmişolsun... merhum gübreye döndü bile...