Bir gün de batarya bitebilir mi? Lütfen yardımcı olun.

Bu konuyu okuyanlar

Lilcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bilgisayarımın altını temizletmeye vermeden önce gayet güzel prizsiz de mükemmel çalışııyoordu.Bilgisayarcıdan aldıktan sonra bana bataryayla alakalı bir şey yapmadığını benim ona öyle götürdüğümü söylüyor.Bir saat gibi bir sürede batarya tamamen bitebilir mi? Şarjdan çıkardığım an kapanıyor.Ayrıca fotoğrafta da gördüğünüz gibi şarj oluyor gösteriyor.Bu adam beni mi şey yapıyor.Teşekkür ediyorum lütfen yardımcı olun.

Ekli dosyalar

• resim_2021-01-25_160514.png
    resim_2021-01-25_160514.png
    1.5 KB · Görüntüleme: 92

Salih Yedidal

Asistan
Reaksiyon puanı
145
ahh bu bilgisayarcılar...Peki pc yi aldıktan sonra bi uygulama vesaire indirdin mi arkada çalışabilme olasılıgı olan.Şimdi adamın günahını almıyım ama batarya değiştirmek 10 dk almaz,olada bilir,olmayada bilir.En sağlamı açıp bakmak tabii önceki bataryanın kaç mh veya markasını biliyorsan :)

Lilcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
ahh bu bilgisayarcılar...Peki pc yi aldıktan sonra bi uygulama vesaire indirdin mi arkada çalışabilme olasılıgı olan.Şimdi adamın günahını almıyım ama batarya değiştirmek 10 dk almaz,olada bilir,olmayada bilir.En sağlamı açıp bakmak tabii önceki bataryanın kaç mh veya markasını biliyorsan :)
Her hangi bir şey indirmedim zaten var olanlar duruyor.Altını açamadığım için bakamamıştım da güya tanıdık bir de :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki yazılımsal bir sorun olabilir mi

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Batarya kapağın altındamı yoksa kolayca çıkabiliyormu çıkabilirse çıkartıp fotoğrafını atın ve bilgisayarınızın marka model ve detaylı olarak özelliklerini yazın

Lilcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
knk adamın 2 gün önce stabilmiş.Ona bakarsan benim laptop 10 dk da bitiyo xd
aynen 2 saat üç saat gidiyordu on numaraydı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya kapağın altındamı yoksa kolayca çıkabiliyormu çıkabilirse çıkartıp fotoğrafını atın ve bilgisayarınızın marka model ve detaylı olarak özelliklerini yazın
Kapağın altında maalesef vidalar da dönmediğinden dolayı bakamıyorum

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Bilgisayarınızın marka ve modeli nedir

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Bilgisayarıma sağ tıklayp ekran görüntüsü atarmısnız?