Bir blog açtım bakar mısınız?

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
eyi güzelde yanlış mekandasın (tumblr ) blog işi özellikle teknoloji blogu işi tek başına yapıldığında tutmayan bişey he sen zaman geçirmek için felan yapıyor olabilirsin eğer kendine güveniyorsan güvenilir kaynakların varsa ve iyi makale yazabiliyorsan bu tür özellikleri olan arkadaşların felan varsa gidin bir host alın domain alın kurun wordpress i eğer yukarıdaki şartlara uygunsan gelişirsin hadi kolay gelsin

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim, peki domain ve güzel bi tema bana kaç liraya mal olur?

hidoriumen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Domain para değil,15 liradan başlar...Hostada 25TL filan verirsin koyulursun yola...Ama 1 yıllık:)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
herkes blog açıyorda çoğundan çoğu kirlilikten başka birşey degi. o oradan aliyor birsey paylaşıyor digeri ondan alip copy paste. kendiniz üretip paylasabilseniz güzel olurda.

metinaydin72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi özgün içeriğini yayınlarsan çok daha iyi olur.

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
İçerikler alıntı mı? Değilse güzel makale yazıyorsun. Devamında fayda var.

VeGaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılar güzel eve bencede, senin orijinal bir blog açman lazım. tumblr ile uğraşma bir yere varamazsın onunla, hem bir blog açmadan önce site ile nasıl para kazanılır onu da öğren. Ben baştan öğrenmediğim için çok pişman oldum..

Kursegitim.com

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet üzerinden eğitim veren sitelerin sayısı her geçen gün artıyor. Bunların çoğu sadece PDF'leri okumanızı sağlıyor, ve size katılımcı sertifikası veriyor. Özgeçmişinizi dolgun göstermek için bu eğitimleri alanlar oluyor. Bazı siteler video kayıtları izleterek sertifika veriyor. Yeni bir internet sitesi http://www.kursegitim.com internet üzerinden canlı eğitimler vererek bu eğitimlere yeni bir yön veriyor. Hem birşeyler öğrenmek, hem de özgeçmişinize yeni özellikler eklemek isterseniz deneyebilirsiniz.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hikaye anlatır gibi yazmışsın yahu =) bence biraz daha makale okuyup kendini geliştirmelisin. Ardından çok güzel şeyler ortaya çıkacaktır.

MrFantastic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
başlangıç için yeterli ve artar bence ama günden güne gelişecek bir arkadaşımız herkez site açma hevesinde demiş ne güzel işte herkes bir yerlerden başlamak istiyor destek vermemiz gerekiyor başarıar...