Bir bakar mısınız

Bu konuyu okuyanlar

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar bugün league of legends oynuyordum oynarken biri chate bir link paylaştı sanırım reddit linkiydi linke tıklamadım belki kötü bir şey vardır diye ama linkte kötü bir şey varsa bana bir şey olmaz di mi

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bu tür konuları çok kafana takıyorsun ne zaman foruma girsem böyle konular açmışsın, madem korkuyorsun güvenmediğin sitelere erişim sağlama. Tanımadığın kişilerden gelen mesajlardaki linkleri açma.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Erken yaşlanırsın sen

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bu tür konuları çok kafana takıyorsun ne zaman foruma girsem böyle konular açmışsın, madem korkuyorsun güvenmediğin sitelere erişim sağlama. Tanımadığın kişilerden gelen mesajlardaki linkleri açma.
Linke zaten basmadım ama belki lazım olur diye fotoğrafını çektim bi şey olmaz di mi

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ya basmadıysan ne olacak güzel kardeşim. Kendin söylüyorsun linki açmadım diye.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Adam napcak fotoğrafını çektin diye telefonuna mı sızacak?

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Adam napcak fotoğrafını çektin diye telefonuna mı sızacak?
Linkte illegal bir içerik varsa ben de fotoğrafını çektim ama ben fotoğrafını belki lazım olur diye çektim ama bu daha sonra kullanmak için de çekilmiş gibi anlaşılabilir

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Linkte illegal bir içerik varsa ben de fotoğrafını çektim ama ben fotoğrafını belki lazım olur diye çektim ama bu daha sonra kullanmak için de çekilmiş gibi anlaşılabilir
Adam senin fotoğraf çektiğini nerden anlayacak?

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Korkma o kadar kardeşim, millet deep webte geziyor birşey olmuyor. Gerçi neyden korktun onu da anlamadım.

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Linke tıklamamışsın zaten neden sıkıntı yapıyorsun? Hem tıklasan ne olur? Bu şekilde devam etme, paranoyak hasta olursun. İsmin de aslan.

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Linke tıklamamışsın zaten neden sıkıntı yapıyorsun? Hem tıklasan ne olur? Bu şekilde devam etme, paranoyak hasta olursun. İsmin de aslan.
Ben böyle değildim coronavirüsü yüzünden karantina da kalınca normalde takmadığım şeyleri evde kalınca dinlemeye başladım sonra böyle oldum

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Co
Ben böyle değildim coronavirüsü yüzünden karantina da kalınca normalde takmadığım şeyleri evde kalınca dinlemeye başladım sonra böyle oldum
Corona virüsden de korkmana gerek yok. Ben mesela, zerre umrumda değil Corona, gülüp geçiyorum. Zorunlu yerler dışında maske bile takmadım. (toz maskesi) :) Ne olacaksa olsun yapacak bir şey yok. Senin şu taktığın olay zaten takılacak bir olay değil, basit bir şey.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Sana önerim fotoğrafı sil sonra mümkünse bir psikolog'a başvur çok takıyorsun iyiliğin için bir başvurmalısın. İyi Forumlar :)

Emir.Ergör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim kafana çok takma böyle şeyleri kafana takacaksan eğer burdan sor.
Bu site danışmak için var zaten.
Bazı kişiler saçma saçma diye hitap etmiş ama takma sen.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
CIA 1-2 güne basar senin evi. Valizini hazırla

serkanasker1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
CIA 1-2 güne basar senin evi. Valizini hazırla
:
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD