Yardım Bios güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

Sametbadem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hp 8333 anakartım var biosu güncellemek istiyorum ama internette hiç dosya bulamadım lütfen yardımcı olurmusunuz

KİM MİN JAE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
bios güncelleme nin tek sebebi şöyle olabilir mesela işlemci eski ama anakart yeni bios güncelleme yaparsın ki anakart işlemciyi destekler onun haricinde bios güncellemek performans artışı yapmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

yapmak istiyorsan anakart modelini yaz sana nasıl yapacağını söyleyim

Sametbadem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anakart Hp 8333 performans için istemiyorum bios arayüzü çok eski hiç bir şey yok neredeyse.

KİM MİN JAE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
hocam o zaman eski ise yeni güncelleme ile yeni bir arayüz olmaz ki o yüzden o arayüz hep öyle kalır

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
HP 8333 diye bir anakart modeli olmaz. Kasayı sökün anakartın görselini paylaşın oradan bulalım modelini. Ya da msinfo32 üzerinden model bilgisi paylaşın. Ben araştırdığımda bu model çıktı. Sorun yoksa güncellemenize gerek yok eğer eski bir anakart ise. Güncelleyince arayüzü değişmez.

Sametbadem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
HP 8333 diye bir anakart modeli olmaz. Kasayı sökün anakartın görselini paylaşın oradan bulalım modelini. Ya da msinfo32 üzerinden model bilgisi paylaşın. Ben araştırdığımda bu model çıktı. Sorun yoksa güncellemenize gerek yok eğer eski bir anakart ise. Güncelleyince arayüzü değişmez.
Sağol o zaman gerek yok