Bimden HP 2710 yazıcı aldım 305 kartuş hata

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
196
Merhaba ben bimden HP 2710 yazıcı aldım HP 305 kartuş kullanıyo içinden demo çıkdı onu kullanıyorum demo kartuşları var onlar farklı renk çıkarıyo dolum yapdım mürekkep yok gösteriyor telefondanda yok gösteriyo ama asıl sıkıntım hp aio printer remote açılmıyo her şeyi yapdım açılmıyo programı başlatıyorum yükleniyor çemberi çıkıyo sonra kapatıyo kendini açılmıyo bu daha önemli çünkü yeni kartuş aldım 305 orjinal program için bi cevap verin lütfen

Reaksiyon puanı
1,338
Merhaba ben bimden 2710 yazıcı aldım 305 kartuş kullanıyo demo kartuşları var onlar farklı renk çıkarıyo dolum yapdım mürekkep yok gösteriyor telefondanda yok gösteriyo ama asıl sıkıntım hp aio printer remote açılmıyo her şeyi yapdım açılmıyo programı başlatıyorum yükleniyor çemberi çıkıyo sonra kapatıyo kendini açılmıyo bu daha önemli çünkü yeni kartuş aldım 305 orjinal program için bi cevap verin lütfen
Abi ben olsaydım almazdım en iyisi lazer yazıcı mürekkerp püskürtmeli hem yavaş hem de toneri hemen biter bence iade edin size bir link atayım bunu alın siz iyisi
Mesaj otomatik birleştirildi: