bimcell mi türk telekom mu?

Bu konuyu okuyanlar

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
arkadaşlar yeni bir faturasız hat alacağım. türk telekom veya bimcell almayı düşünüyorum. şuan kullandığım hat turkcell faturasız 17 gb 1000 dk 1000 sms aylık 60 lira. yeni alacağım numarayı daha çok modem gibi kullanmayı düşünüyorum. evde bilgisayar için yada dışarıda turkcell paketimde olan 17 gb biterse buna takviye olması içim kullanacağım. biraz araştırma yaptım bimcell türk telekom alt yapısını kullanıyor. ama bir sorun olursa müşteri hizmetleri karşında bir muhatap bulma konusu beni endişelendiriyor. türk telekom ve bimcell kullananlardan yorumlarını bekliyorum. ayrıca hangi paketi almam daha mantıklı olur?

telekom faturasız 25 gb 750 dakika 500 sms aylık 57 lira
bimcell faturasız 20 gb 750 dakika 750 sms aylık 42 lira

Kadir Galip

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
72
Belirttiğiniz gibi BİMcell TT altyapısını kullanıyor. Ben de bir BİMcell kullanıcısı olarak 1 yıldan uzun süredir ailemle BİMcell kullanıyorum. Altyapı olarak Türk Telekom'dan farkı yok ama şu ana kadar müşteri hizmetleriyle muhatap olmadığım için kurumsallık hakkında bilgi veremeyeceğim. Hangisi kafanıza yatıyorsa onu seçin bence.

efe_ceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Eğer bu cihazı HOTSPOT(yani internet paylaşımı için) alacaksan Superbox ki bu çok pahalı ama vodofonda redbox çık tı yeni buna bir bak RedBox Kampanyası

nicktatör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bimcell-Pttcell-Teknosacell-Fenercell-GSMobile bu sanal operatörlerin hepsi Türk Telekom 2G-3G-4.5G altyapısı kullanır.
Evinde Türk Telekom şebekesi güzel ise Bimcell almanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana tavsiyem Vodafone Red 40 yada 25 GB paketini al. Aldıktan 2 ay sonra sana özel teklif gelecek teklifte şu : Sınırsız internet + sınırsız dakika + sınırsız sms 169 TL limitsiz redli paketi (hız sınırı yok 4.5G ne verirse o hızı alırsın.)
Eğer bütçen iyiyse tabii. Sonra diyelim paketi aldın, sonra kendine 4g modem al sim kartı içine tak taşınabilir 4.5g hızında internetin olur.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
arkadaşlar yeni bir faturasız hat alacağım. türk telekom veya bimcell almayı düşünüyorum. şuan kullandığım hat turkcell faturasız 17 gb 1000 dk 1000 sms aylık 60 lira. yeni alacağım numarayı daha çok modem gibi kullanmayı düşünüyorum. evde bilgisayar için yada dışarıda turkcell paketimde olan 17 gb biterse buna takviye olması içim kullanacağım. biraz araştırma yaptım bimcell türk telekom alt yapısını kullanıyor. ama bir sorun olursa müşteri hizmetleri karşında bir muhatap bulma konusu beni endişelendiriyor. türk telekom ve bimcell kullananlardan yorumlarını bekliyorum. ayrıca hangi paketi almam daha mantıklı olur?

telekom faturasız 25 gb 750 dakika 500 sms aylık 57 lira
bimcell faturasız 20 gb 750 dakika 750 sms aylık 42 lira
bimcell

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Bimcell 20 GB 750 dakika 750 SMS 42 TL ve bu paketi alana ekstra 1 hafta 20 GB daha veriliyor.