BİM’den GSM Hizmeti: BİMcell

Bu konuyu okuyanlar

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
20 TL yükleyene EKONOMİ paketi kapsamında 1 kg un bedava.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnternet ve mesajdan vuracak. İnternet ve mesaj uygun olsaydı düşünmezdim. Evde 60 lira veriyorum internete bir de cep için 30 lira verilmez. 2gb 10 lira falan dese de fakı olsa geçsek.

king_julien

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar internet tarifesine bakarsanız aveanin aynısı . Ben 500 mb 9 tl yi kullanıyorum mesela ... Ama konuşma tarifesi müşteriye abone olma mantığını yıkacak cinsten :)

mazharr12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok pahalı bence 1 gb internet 14.5 olurmu aveada 9 tl

kemxran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bi deneyim diye alıcaktım kenarda dursun ilerde iyi kampanyalar olur diyede hat çok pahalı geldi sanki

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
avea'lılara ödemeli arama yapmayı denediniz mi? internet+telefon kullanarak aylık ne kadarlık bir harcama söz konusu (ortalama)? avea'ya göre avantajlı mı?

en az bir ay süredir bimcelli olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

tesir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işin özü BİMin sahibi olan şahıs M L T avea ortak oldu bundan dolayıdır ki nerden kar ederim dedi taraftar paketleri gibi bir uygulamayı bim içinde düşünmüşler ve hayata geçirmişler ama artık yemezler o salam sucuktan sonra...fakat karar sizin iyikide çıkmışım o işyerinden ....

S

SDN ferruh

SDN Okuru
bu hizmet iyi iyide magazalarda çalışanlar pek ilgilenmiyor tabi onları denetyeyende okadar denetliyor demekki benim dört adet hattım var hepsini zor zahmet bimcell yaptım magazalarda calışanların ilgizizliği yüzünde 4 gündür telefonum kapalı hr seferinde düzeltiyorum yinede sorun cıkıyor profesyonel değiller ve bu şekildede olamazlar hatlarımı tekrar cevireceğim.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bimcellde kalan kontörle lecola falan alınabiliyor mu bari :D

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gereksiz ancak geliştirilirse +60 için kullanışlı olabilir

- - - Mesaj Güncellendi - - -

gereksiz ancak geliştirilirse +60 için kullanışlı olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Turkcell kendi şirketinin olduğu yerde çekmiyor bimcelli aveanın çektiği heryerde çektiğinide düşünürsek birde benim gibi az konuşanlar varsa fazlasıyla uygun tabi vodofone kullananın görüşü ne olur onu bilmem birde bu vınn vodem jet gibi bir internette olsa iyi olurdu :D

ChuckyS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bimcelli tercih etmem çünkü ne olduğu belli değil.