BİM(Büyük İstanbul Marketleri ) Tv Reklamı

Bu konuyu okuyanlar

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Bimden süt ürünleri hariç herşeyi alıyorum. Yoğurt ve sütte lezzet namına hiçbirşey yok.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Onun haricinde tam bir bütçe dostu. 30-40 liraya bütün kırtasiye malzemelerimi düzdüğümü biliyorum ben. Aktüel ürünleri de güzel oluyor.
Süt ve yoğurt haricinde hiçbir ürüne lafım yok. Bizimkiler de daha geçen tencere takımı almış :D

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ben seviyorum bu mağazayı hiç sıkıntılı ürünle karşılaşmadım.Fiyatı da uygun kalitesi de, kim ne derse desin.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
TV' ler de de çıkmaya başladı galiba. Az önce denk geldim.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Bim A101 Şok un en sevdiğim yanı kazzıkçı esnafı hizaya sokmuş olmalarıdır.

Küçük bir ilçedeyiz bu mağazalar açılmadan önce marketler adamın tipine bakar fiyat biçerdi ürünlere.

Üstelik en ucuz ürün il merkeziyle yarı yarıya daha pahalıydı.

Bu mağazalarda biliyorsun ki aynı ürün tüm Türkiyede aynı fiyat.

Geçen bir tartışma yaşandı.
Neymiş efendim ilçenin tüm parası dışarı gidiyormuş.

Dedim ki, bu mağazalar açılmadan önce para ilçede kalıyordu da ne oluyordu? O kazzıkçı esnafın ilçede taş üstüne taş koyduklarını gören mi olmuş.

Sadece adamın bir evi iki olmuş arabasının modeli yükselmiş. Ama ilçeye hiç bir hayrı dokunmamış.

Beni kazzıklayan esnaf zengin olacağına bu şekilde zincir mağazalar çoğalsın en azından isthdam yaratıyor bir sürü gence iş imkanı veriyor.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bim adamdır adam
e1e4c790fe1e36ee9ad5ee48fecb2737.jpg

Yildiz.turali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
VATANDAŞLARIN HEYECANLA BEKLEDİĞİ BİM 25 AĞUSTOS 2017 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU NİHAYET YAYINLANDI, 25 AĞUSTOS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNDA BİRBİRİNDEN GÜZEL OKUL İHTİYAÇLARI VAR. ŞİMDİ FİYATLARA GÖZ ATALIM…
Bim aktüel bu hafta favori ürünleri: tablet exper T7C 7” yüksek çözünürlüklü ıps ekran ile mükemmel oyun video keyfi 16 gb depolama 1gb bellek çift kamera wifi android işletim sistemi 2700 mah pil 2 yıl garantili fiyatı ise 199 TL

fiyat-özellik karşılaştırmasına göre alınır mı ? 199 lira çok mu?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
VATANDAŞLARIN HEYECANLA BEKLEDİĞİ BİM 25 AĞUSTOS 2017 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU NİHAYET YAYINLANDI, 25 AĞUSTOS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNDA BİRBİRİNDEN GÜZEL OKUL İHTİYAÇLARI VAR. ŞİMDİ FİYATLARA GÖZ ATALIM…
Bim aktüel bu hafta favori ürünleri: tablet exper T7C 7” yüksek çözünürlüklü ıps ekran ile mükemmel oyun video keyfi 16 gb depolama 1gb bellek çift kamera wifi android işletim sistemi 2700 mah pil 2 yıl garantili fiyatı ise 199 TL

fiyat-özellik karşılaştırmasına göre alınır mı ? 199 lira çok mu?
Çift kamera mı? S8 de bile yok be... Bence fiyatına göre gayet iyi. Ama garantisinden bir şey bekleme(bimin kendisi).
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada hort yapmışsın keşke yeni konu açsaydın.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
arka ve ön kamerayı çift diyor...
sazan.avi.

ahahah aynen ben de adamlar aştı dedim artık ya 199 tlye çift kamera bu aralar çift kamera modası olduğu için ön kamerayla beraber çift demişler o zaman gerçekleri 3 kamera desinler [emoji23][emoji23]

Son mesajlar