BİM(Büyük İstanbul Marketleri ) Tv Reklamı

Tys23

Dekan

Böyle bir reklama denk gelmedim galiba yeni çekilmiş.

Bim'den alışveriş yapıyor musunuz ?

Son düzenleme:

Ahbârî

Dekan
hele ki küçük şehirlerde tam anlamıyla nimet olan market.

cuma günlerine anlam katan, sabahları kapısında kuyruk olan, araba dolusu şey alıp , aylık alışveriş yapıp 200-300 liraya çıkılabilen, jucy'siyle, casey'iyle, buono'suyla akıllara kazınılan, "vefanın İstanbulda semt, Dost'un ise BİM'de süt ürünleri markası" olduğu dünyada, güzel market açıkçası.

Son düzenleme:

friendly

Rektör
Bim'în halkımızda oluşturduğu genel algı; fakir mağazası olduğu yönünde. Aslında hiç de öyle değil. Çünkü satmış olduğu ürünlerinin bir çoğu, muadil bilinmiş markaların aynı ürünlerinden çok çok daha ucuz ve daha kalitelidir.
Abi alıyorsun alıyorsun, sepeti dolduruyorsun, kasaya bi gidiyorsun, tutarı görünce mutlu oluyorsun. Deneyiniz mutlaka. :)

Tys23

Dekan
Bim'în halkımızda oluşturduğu genel algı; fakir mağazası olduğu yönünde. Aslında hiç de öyle değil. Çünkü satmış olduğu ürünlerinin bir çoğu, muadil bilinmiş markaların aynı ürünlerinden çok çok daha ucuz ve daha kalitelidir.
Abi alıyorsun alıyorsun, sepeti dolduruyorsun, kasaya bi gidiyorsun, tutarı görünce mutlu oluyorsun. Deneyiniz mutlaka. :)
50 lira gir Hisse alıyorsun o derece :D
--- Gönderi Güncellendi ---
ekşide bir yorum :

"sadece besiktas da degil, istanbul'un muhtelif yerlerinde toptan fiyatina perakende mal satan bir market.."
12.10.1999
18 yıl önce vay be :D

SmokeXD

Dekan
Cuma günleri baya güzel şeyler oluyor Star Wars lisanslı ürün sattılar iPhone 7 getirdiler Ps4 sattılar.

friendly

Rektör
ekşide bir yorum :

"sadece besiktas da degil, istanbul'un muhtelif yerlerinde toptan fiyatina perakende mal satan bir market.."
12.10.1999

Tarih eski ama doğru bir ifade. Sadece kendi markaları değil. Bilindik ulusal markalar da var Bim'de. Markanın aynı ürününü Migros'tan al pahalı, Bim'de ucuz. :)
Neyse, akşam geçerken Bim'e uğrayayım da farkında olmadan yaptığım viralin ödemesini tahsil edeyim. Çok da bişi istemem; kendi ürettikleri Buono marka bitter çikolatadan bir kutu verseler kafi. :rolleyes:

Ahbârî

Dekan
Tarih eski ama doğru bir ifade. Sadece kendi markaları değil. Bilindik ulusal markalar da var Bim'de. Markanın aynı ürününü Migros'tan al pahalı, Bim'de ucuz. :)
Neyse, akşam geçerken Bim'e uğrayayım da farkında olmadan yaptığım viralin ödemesini tahsil edeyim. Çok da bişi istemem; kendi ürettikleri Buono marka bitter çikolatadan bir kutu verseler kafi. :rolleyes:
eskiden yolda giderken arabalarında 1001 mağaza yazısı vardı. hatırlarım hala. şimdi 5500 mü neydi. yaşlanıyoz abi :D :v

valla şu an bulunduğum şehirde herşeyi dışarıya göre ucuz olan market. cüzdan dostu. o 1.5 litre ayran vazgeçilmezim zaten. alır alır içerim. tonbalığı olsun, Kaanlar'a ürettirdiği peynirleri olsun, lavash a yaptırdığı çiğköftesi olsun, diğer tipsiz ıslak mendillere nazaran daha bir güven veren ıslak mendili olsun, pilinden ampülüne, müdavimiyiz şu an. keşke torku ile de anlaşsalar da ürünleri satılsa.
Star wars ürünlerini kaptım aktüel ürünleri çok iş görüyor gerçekten.
bi tane bardağını da ben almıştım. 7 liraya gayette güzeldi.

Creative

justice boss
Yönetici
Admin
Ben o zaman daha şanslı hissettim kendimi, evimin altında market.. Düşünün ekmeği ben oradan alıyorsam daha ne.. Aktüel ürünler cabası, şuan Casio saat düşürmeye çalışıyorum. Çaktırmayın ucuza kapatmaya çalışıyorum. ;)

friendly

Rektör
Ben bu aralar Ömür Bozası'na abone oldum Bim'den. Alır almaz hemen de tüketmiyorum. Balkona koyup soğukta 1-2 gün bekletiyorum ki fermantasyonu devam etsin..
Sonrasında koca bir bardağa doldurup üstüne de bol tarçın ve fındık parçaları serpiştiriyorum... mmmmmhh.. :innocent:

Çok orgazmik bir lezzet ortaya çıkıyor, tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Ahbârî

Dekan
Msg nedir hocam ?
hocam biraz araştır. monosodyum glutamat, çin tuzu vs vs denilen birşey.

monosodyum glutamat

MSG - Çin Tuzu Zehri Yalanı – Evrim Ağacı
Ben bu aralar Ömür Bozası'na abone oldum Bim'den. Alır almaz hemen de tüketmiyorum. Balkona koyup soğukta 1-2 gün bekletiyorum ki fermantosyonu devam etsin..
Sonrasında koca bir bardağa doldurup üstüne de bol tarçın ve fındık parçaları serpiştiriyorum... mmmmmhh.. :innocent:

Çok orgazmik bir lezzet ortaya çıkıyor, tavsiye ederim.
abi sen bi başlık aç da , gurme lezzetlerini paylaş bizlerle.

Ahbârî

Dekan
Olsun yemeye devam :D

dikkat etmek lazım :D