biliyorum reddedilecek ama son (ban meselesi)

• Konuyu başlatan abi 5 ay oldu
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

abi 5 ay oldu

SDN Okuru
hepinize canı gönülden selamlar ben 5 aydır multi sebebiyle banlıyım fakat bir yanlış anlaşılma oldu be forum admini ufuk hocama bile durumu anlatamadım reddetti. benim @Yandere haricinde hiçbir hesabım olmadı ve 3 yıldır o hesabı kullanıyordum durduk yere ban yedi ya bu forum yönetiminde birşey var ya da bende :D forum forum gezdim buranın tadını vermedi. 5 ay önce yanlış anlaşılmadan dolayı atılan banım açılsın açılmazsa da açılmasın. sizi de yoruyorum boş yere affola.

Y

Yandere nasıl multi?

SDN Okuru
Daha önceden 2 kere cevap verilmiş:

Nasıl bir yanlış anlaşılma, biraz detay verir misin? Kardeşin için falan mı açtın, yoksa ceza aldığında itiraz etmek için mi? Detaylarıyla ve kanıtlarıyla anlatırsan belki düşünebiliriz.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
Yanlış anlaşılma kardeşi için açılmış bir hesapsa, o zaman kardeşi için açmasına gerek yok. Sonuçta bir sorusu falan olursa kendi hesabından konu açabilir. Burası facebook falan değil. Sosyal medyada açsın istediği kadar hesap. Onun dışında multi hesap bir kaç tane açmış ve forumun kuralları gereği, gereken yapılmış. Moderatörler ya da yöneticiler işlerinde iyiler. Yanlışlık yapmazlar.

A

abi 5 ay oldu

SDN Okuru
Daha önceden 2 kere cevap verilmiş:

Nasıl bir yanlış anlaşılma, biraz detay verir misin? Kardeşin için falan mı açtın, yoksa ceza aldığında itiraz etmek için mi? Detaylarıyla ve kanıtlarıyla anlatırsan belki düşünebiliriz.
Açmadım. 31 Aralık 2017'den beri tek bir sdn hesabım vardı. babapuro ve xamepih845yektara nickli biriyle aynı IP'ye denk gelmiş onu da multi sanıp ban atmışlar. Eğer o hesaplar benim olsaydı 6 multiden banlanırdım zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...