Bilinmeyen mp3’leri bulan program?

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar arşivimde bir sürü kime ait olduğunu bilmediğim mp3 var. Acaba bunların mp3 ID bilgilerini bulabileceğim(sanatçı isimi, albüm bilgisi, şarkı ismi vs.) program veya online site var mı? Birkaç site buldum ama mikrofonda şarkıyı dinleyip ona göre buluyor. Mikrofonum olmadığı için deneyemedim bile. Yani yapmak istediğim kayıtlı mp3’ü analiz edip hangi şarkı olduğunu bulacak. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Winampta dahili olarak var. Tag ID bölümüne gir, Auto Tag tuşuna bas 3-5 saniye sonra tüm alanlar otomatik dalacak. Tamam tıkla çık. Çoklu seçim yapıp daha hızlı sonuç elde edebilirsin.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
TrackID :dirol:
Yalnız sony mobil cihazlarında var bu. Başka bir Android telefonunuz varsa sonradan portlanabilir. Ya da shaazam Android uygulaması ile de bulunabilir.

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Winampta dahili olarak var. Tag ID bölümüne gir, Auto Tag tuşuna bas 3-5 saniye sonra tüm alanlar otomatik dalacak. Tamam tıkla çık. Çoklu seçim yapıp daha hızlı sonuç elde edebilirsin.

Onca yıldır winamp kullanıyorum senin sayende böyle bir özelliği yeni keşfettim süpersin:thumbup: Bu arada playlist'de birden fazla şarkı seçip sağ tıklayıp sendto>>Auto-Tag özelliği ile birden fazla mp3'ü aynı anda analiz edildiğini kendim keşfettim tam da aradığım şeydi.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Lisans gerekiyor mu?

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Anladığım kadarıyla lisans gerekmiyor.

eddie dean

Asistan
Reaksiyon puanı
1
"Muge anli unknown mp3 finder" programdan cok memnunum.