Bilim Nobeli Harun Yahya'nın

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Genetik ve evrim alanındaki çalışmalarıyla tanınan dünyaca ünlü Türk bilim adamı Harun Yahya Nobel Genetik Ödülü'ne layık görüldü. Bilim Dünyası'na bomba gibi düşen haber batı medyası tarafından da ilgiyle karşılandı.
Bir takım kaynaklardan alınan bilgiye göre Türkiye Saati'yle saat 16:30 civarında ödül alan Yahya'nın heyecanlı olduğu ve Türk Bayrağı'nı İsveç semalarında dalgalandırmaktan dolayı gururlandığı bildirildi.
175 dolarlık para ödülünü Nobel Bilim Akademisi Başkanı Akza Nobel'den alan Yahya, bu ödül sayesinde bilim alanında Nobel kazanan ilk Türk olma ünvanını da eline geçirdi.
İlk Hawking kutladı
Harun Yahya'nın aldığı ödül bilim ve sanat çevrelerinde huşu ile karşılanırken, Yahya'yı tebrik etmek için ilk arayan kişinin efsanevi bilim insanı Stephen Hawking olduğu ifade edildi. Yahya'nın yakın dostu Richard Dawkins'in de twitter üzerinden yayınladığı basın açıklamasında Türk bilimciyi tebrik ettiği aktarıldı.

Darwinciler protesto etti

Öte yandan Yahya'nın aldığı ödüle kızan bazı kişiler ödül törenini sabote etmeye çalıştı. Toplantı alanına gizlice sızan yasa dışı Darwinci Terör Örgütü Tamil Maymunları kürsüye muz kabuğu atarak Nobel Komitesi'ni protesto etti!
Harun Yahya kimdir?

Bugüne kadar 300'ün üzerinde kitap yazan bilim adamının 'Evrim Aldatmacası', 'Yaradılış Atlası' gibi kitlelere mal olmuş eserleri bulunmakta.

Kaynak

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Çok şaşırdım vallahi..ama sevindim de..

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
yalan haber zaten kaynak sitenin ismini ayrı irdelemek gerek :)

quasimodo

Profesör
Reaksiyon puanı
57
bu haberin asparagas olduğunu düşünüyorum
bence kaynak sitenin güzel bir reklamı
adnan oktar'a gelince
yakın zamana kadar ilmi olmasada çok güzel dayanaklı derlemeleriyle genetik konusunda faydalı çalışmaları oldu Kur'andaki bazı mucizeleri ilmen açıkladı ve masonluğun üstündeki yüzyıllardır süren ketumluğu kaldırdı
sosyete gençlerinin islama yönelmesini sağladı
nur talebesi kardeşimizin artıları bunlar
gizli bir elinde yardımıyla olsa darwinistlerin belini kırmış beğenimizi kazanmıştır
ta ki
mehdiliğini ilan edinceye kadar ayetlerle gayb olduğu kesinken bu konu hadisişeriflerle desteklenmişken bu ilanı yapması onu bizden kopardı bununda çevresinin biz düzeni onu gözden düşürmek için gaza getirdikleri kanaatindeyim
bu yazıdan ötürü hiç kimse eleştiri yapmaya kalkmasın izinleriyle sitesinden 1000 sayfaya yakın alıntı yapıp ümmetin istifadesine sundum hala yakından takip ediyor ve onun nedamet tevbe edip aramıza dönmesini bekliyorum

bu haberin doğruluğunu resmi sitesinde bile göremedim
nobelin resmi sitesindede

comrade_tefo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haber kaynağını kontrol et istersen genetik alanında nobel verilmez tıp alanında verilir onu da 3 kişi paylaştı. ayrıca ödül 175$ değil yaklaşık 900bin euro dur. belki şaka amaçlı verilen bi nobel almıştır

selam77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tebrik ediyorum.hayirli olsun.
Harun yahya sayesinde islami daha bilimsel olarak anlatabiliyoruz.
En onemli ozelligi degisik dillerde cevirisi olmasi.
Allah yolunu acik etsin...

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
uydurma haberinin kralı, akıl var mantık var el insaf, harun yahya genetikçimi.

mc92001

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Toplantı alanına gizlice sızan yasa dışı Darwinci Terör Örgütü Tamil Maymunları kürsüye muz kabuğu atarak Nobel Komitesi'ni protesto etti!
ne biçim terör örgütü imiş bu yaw.

habere sevindim yalnız nobel bilim ödülünü evrim'i yıkmak için çalışan bir insana vermeleri çok garip.yanlış değilsem nobel ödülünü veren grup'ta masonik ve evrimci bir grup.
bakalım zaman ne gösterecek.

biraz dan bu başlık altında evrim tartışması başlar.
boşuna tartışmayın bu siteyi inceleyin yeter. :)

Sorularla Evrim

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
"harun yahya" ile dalga geçmek için yazılmış bu haberin ciddi konuların konuşulup tartışıldığı bu bölümde verlimesi doğrumudur? Sanırım yeri burası olmasa gerek...

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hayret ben bile şaşırdım.

:)

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hocamı burdan tebrik etmek istiyorum.Gerçekten Güzel eserleri var.Allah (c.c.) ondan razı olsun...

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
tebrik ediyorum. göğsümüzü kabartan insanların olması ne güzel

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
[Arkadşlar haberin "harun yahya" ile dalga geçmek için verildiği haberin her halinden belli.
Allah aşkına haberi okumadan mı yorum yapıyorsunuz? bazı arkadaşlar tutmuş adamı tebrik ediyor. :D

Ayrıca harun yahya bir bilim adamı değildir. Zaten TV'de izlediyseniz kitaplarındaki gibi "bilimsel" konuşma yapma konusunda ciddi sıkıntılar yaşamakta. Yani kendiside bir Tv programında dediği gibi kitapları 30 kişilik bir bilim insanın ortak çalışmasıdır.

Özetle harun Yahya'nın bilim adamı değil ve bilimsel bir keşif yapmışta değildir. sadece mevcut bilimsel bilgilerden ve en önemlsi 30 kişilik bir bilim insanın fikirlerinden, ve senetezlerinden yola çıkarak kitap yazmıştır. daha kestirme bir deyimle söz edilen ödül "bilimsel keşif yapan" bilim adamlarına verilir. mevcut bilimsel verilerden yola çıkarak bir "senteze" ulaşan ve bilim insanı olmayan birine bu ödül verilemez..

Ayrıca sözü edilen ödül sanırım Bu haberde Amrekikalı bilim insanına verilmiş:

Amerikalı bilim adamları Elizabeth Blackburn, Carol Greider ve Jack Szostak, kanser ve yaşlanmayla ilgili araştırmaları nedeniyle 2009 Nobel Tıp Ödülü'ne layık görüldü. DEVAMI>>>

eddiebg

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Harun yahya saftacinin teki, cakma nobel vermisler :D

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
300'ü aşkın kitap ha :D
stephen hawking'miş dah daha neler.harun yahya evrim yok diyor.hawking var diyor.çelişkiye bak.ayrıca harun yahya genetikçi mi ?
yalan haber.adamla dalga geçmek için yapmışlar

firat.tuzer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vayy bee. Artık lahana turşusuylan perhiz de olur

quasimodo

Profesör
Reaksiyon puanı
57
harun-yahya konusuna son noktayı koyuyorum
öncelikle bilim adamı değildir
ama
bir islam alimi olarak konularına vakıftır
kendi başına belki kitap yazmamıştır
ama
ekibiyle çok değerli derlemeler yapmıştır
300 seneyi aşkın bir sürede masonluğun ketumluk kuralını yıkarak ilk görüntüleri yayınlayandır
ama
bu yolda şehid vermişlerdir
dünyadaki darwin vakıfları büyük maddi güçtür
ama
adnan hocayı yıkamamışlar
adnan hoca değerli bir ilim adamıyken nerede kaybetmiştir
bazı çevrelerin gazıyla mehdiliğini ilan ederek
velevki akıl hastası olsun kıyamet konusundaki ayet ve hadislere ihtilaf etmişitr
buda onun itikadını tartışılır hale getirmiştir
nedamet getirmedende güvenilir bir ilim adamı olma özelliğini yitirmiştir
bu haliyle darwinistleri ve masonları alt edebilir onlardan üstün olabilir
ama bizimle alakası kalmamıştır kulvarı farklıdır
sitesinden ilandan önce en az 1000 sayfa alıntı yaptığım ve onu takdir ederek çalışmalarını dikkatle izlediğim için konuya vakıfım

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hocamı burdan tebrik etmek istiyorum.Gerçekten Güzel eserleri var.Allah (c.c.) ondan razı olsun...

Ne hocası ne bilim adamı ya arkadaşlar farklı insandan mı bahsediyoruz benim bildiğim harun yahya tarikatı olan ve eserlerini tamamen dünya üzerinde yazılmış diğer kaynaklardan çalaın bir adam. Takma isimle yazılar yazan gereksiz bir şahsiyet yani bir adam neden takma isimle yazılar yazar.

Evrim teorisini reddeden bir bilim adamı yerine yaradılış tezini ortaya sunamaz bu bilime terstir eğer yaradılış tezini sunarsan sen zaten bilim adamı değilsin din adamısın.

Ne hallere geldik ya ne olur inanmayın böyle insanlara yazık.