Yardım bilgisiyarda siyah ekran

uslumehmet1210

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba, bilgisiyarı açtığım zaman masaüstündeyim mause ile sağ tık yenile yapıcaktım ama sağ tık yapınca 1 saniyeliğine siyah ekran olup düzeliyor sonra yeniden başlattım düzeldi sonra korsan minecraft'a girdim sunucuya girince Minecraft logolu cmd ekranı açıldı bilgisiyarınızda bir sorun oluştu yeniden başlatılıyor diye yazı çıktı virüs girmiş olabilirmi yoksa donanımsal bir sorunmu ne yapmam lazım?

uslumehmet1210

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sanırım sorunu buldum bilgisiyar bellek sorunlarını denetleyin dedim hata varmış.

Son düzenleyen moderatör:

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Merhaba, bilgisiyarı açtığım zaman masaüstündeyim mause ile sağ tık yenile yapıcaktım ama sağ tık yapınca 1 saniyeliğine siyah ekran olup düzeliyor sonra yeniden başlattım düzeldi sonra korsan minecraft'a girdim sunucuya girince Minecraft logolu cmd ekranı açıldı bilgisiyarınızda bir sorun oluştu yeniden başlatılıyor diye yazı çıktı virüs girmiş olabilirmi yoksa donanımsal bir sorunmu ne yapmam lazım?
Siyah ekran sorununu bilmiyorum ama minecraft logolu cmd ekranını biliyorum. Minecraft'ı kullanırken bilgisayarınızın çok zorlanmasından kaynaklı veya OpenGL sürümünüzden kaynaklı olabilir. Ya da driverleriniz güncel olmayabilir. Size önerim Driver Booster indirip tüm güncellemeleri yaptıktan sonra denemeniz çünkü Driver Booster tüm algıladı her şeyi güncelleyebiliyor. Driver Booster'da lisanlarda sorun yaşıyorsanız internet üzerinden Driver Booster ücretsiz lisanslara göz atabilirsiniz.