Yardım bilgisayarın driveri yok

Bu konuyu okuyanlar

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
siteden ekran kartı(gtx 1650 windows 10)ye göre aratıyorum yüklüyorum driver uyumsuz.uyumlu driver bulamadım yardımcı olur musunuz?
Sürücüleri Yükle | NVIDIA bu siteden aratıp buldum bilgilerin doğru olduğuna eminim.

Son düzenleme:

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
aradığında çıkan sonucu gösterebilir misin?

magnify

localhost
Reaksiyon puanı
112
siteden ekran kartı(gtx 1650 windows 10)ye göre aratıyorum yüklüyorum driver uyumsuz.uyumlu driver bulamadım yardımcı olur musunuz?
Sürücüleri Yükle | NVIDIA bu siteden aratıp buldum bilgilerin doğru olduğuna eminim.

Bazı ekran kartları farklı version içeren sürücü dağıtımı yapabiliyorlar. Tavsiyem AIDA 64 Extreme Edition indirip tüm driver yönetimini program aracılığı ile yapman olacaktır.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,950
Donanım kimliğinizi eklememişler sürücüye de o yüzden. Mecbur Windows Update'den kurmanız gerekiyor. Aylar sonra tekrar güncel sürücü indirip deneyebilirsiniz.

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83
pc ye nvida geforce experience kurup ordan sürücüler kısmından yüklemeyi denediniz mi ?

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
pc ye nvida geforce experience kurup ordan sürücüler kısmından yüklemeyi denediniz mi ?
Bilgisayari o ilk kurdugumda vardi . Arada bir girip gelen guncellemeleri yapiyorum , simdi baktigimda yapilmayan guncelleme de olmadigini gordum yani son surumde.Oradan zaten yaptigim icin mi uyumsuz diyor ki?

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Bilgisayari o ilk kurdugumda vardi . Arada bir girip gelen guncellemeleri yapiyorum , simdi baktigimda yapilmayan guncelleme de olmadigini gordum yani son surumde.Oradan zaten yaptigim icin mi uyumsuz diyor ki?
uygulamayı silin, baştan sitesinden indirip tekrar kurun güncellemeleri kontrol et tıklayın belki bulur.